Diskuze k novinkám v Cechovních bitvách

NoVa

Moderátor
Člen týmu
Prosím, držte se zadaného tématu abychom nemuseli třídit příspěvky co jsou mimo téma, na diskuzi o cvc si můžete založit vlastní vlákno či využít vhodné z již vytvořených. Díky.
 

RTV4

Psavec
kdyby Inno místo reklamy dalo něco do HW jejich serverů, to by byla krása...
Myslím, že by to bylo levnější, než reklamy v TV přes které sem stejně nikdo nepříjde.

//edit: omlouvám se za Offtopic, zpráva výše se mi načetla až po odeslání této.
 

erza scarlet

Komentátor
v 8 večer byl přepočet snad odjakživa co si pamatuju
byl, ale bylo to dementní odjakživa. Nicméně pokud by vše fungovalo, pořád se tohle dá akceptovat. Nejstrašnější je ta nedobytnost vnitřních polích a zásekovost. Jako pro nás, jako top bojový cech není problém zlikvidovat 15 polí do 24 hodin,když to člověk správně načasuje a rozvrhne. Jenže to byto muselo jít, že? Ne abych mlátila do klávesnice, že se zase zasekla hra. Že je zase šedá šipka. že nemám možnost nic vložit,protože to ukazuje obleh a on už tam 10 vteřin není (tato situace se dá např. porovnat, pokud má člověk posunutou mapu a zapnutou historii.). nejrozkošnější chyba je 1 dílek obléhací armády, který "visí podezřele dlouho". Aby ne. Už dávno tam už totiž není. jenže systém si řekl, že to neukáže. proč taky.

a ktěm vnitřním polím.Alespon by to cechy donutilo něco dělat. generovat armády na výměnu. Hlídat to. Platit cenu za to, že jsem v pezpečí zakopanej uvnitř. Možná byto dokonce znamenalo i nutnost stavby jiných budov!!! to je šok!!!

@NoVa Jenže ono to spolu úzce souvisí. Lidi přešli na CB, protožeje to pohodlnější. tam problémy nejsou. A co si budeme, inno se úplně vykašlalo na cvc. Radši podporují maximálně CB. Protože tam si každej hrabe, stačí mu na to brainless klikání a myš, co vydrží
 

clay01a

Nováček
. Že je zase šedá šipka. že nemám možnost nic vložit,protože to ukazuje obleh a on už tam 10 vteřin není (tato situace se dá např. porovnat, pokud má člověk posunutou mapu a zapnutou historii.). nejrozkošnější chyba je 1 dílek obléhací armády, který "visí podezřele dlouho". Aby ne. Už dávno tam už totiž není. jenže systém si řekl, že to neukáže. proč taky.
nejlepší by to bylo nahrát to do videa, aby to bylo vidět a pak se to dá poslat herní podpoře. Vidět je víc než 100x slyšet :) Mě osobně se to nikdy nestalo, ale CvC hraji minimálně a v poslední době ne, šetřím vojáky.