Diskuze k Oceánské budoucnosti - 2. část

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

druhá část Oceánské budoucnosti je tady! Už 17. května se můžete těšit na další novinky v této vodní době. Čekají na vás nové úkoly hlavní dějové linie, čtyři rozšíření, dvě nové výrobní budovy, nová posádka a mnoho mnoho dalšího.

Přečtěte si o druhé části v tomto oznámení a dejte nám vědět, jak se těšíte! My se budeme těšit na vaše příspěvky :)
 

rycco27

Dopisovatel
Hlavně nezapomeňte dát orichalkum do 4 levelu okamžitě po otevření 2. části oceánské budoucnosti kdy ještě nikdo nebude mít vyzkoumaný druhý přístav a tudíž bez možnosti získat orichalkum.
 

Svatej

Legenda
rycco27: Druhý přístav je v pořadí druhý výzkum oceánky 2. Budeš mít 7 dní na jeho vyzkoumání. Což je dost času. Navíc něco málo půjde získat i z mapy.
Pokud to někdo za 7 dní nestihne (třeba já) tak má prostě smůlu, tak to je.;)
 

rycco27

Dopisovatel
Musel by to zkoumat jinak by se dál nedostal. Co třeba hráč který je v ledové budoucnosti vstoupí pak do oceánské a bude před ním 17 technologií než bude mít přístav ale orichalkum tam bude mít hned.
 

Svatej

Legenda

Dan 77

Veterán
Taky by mě to zajímalo, vůbec jsem to nepochopil (ani to s přilnutím šestiúhelníků). Možná že celkem lze zaútočit na 3 sousední pole, ale ta 2 nezaměřená pole dostanou jen 50% poškození (ale pak je to horší schopnost než atomovka ze Současnosti).
 

Svatej

Legenda
Jde o hodně špatný překlad no. A zároveň přesný, bohužel. Cítím z toho gůgl. Hex=šestiúhelník. Je ale třeba vědět že hexem se obvykle míní 1 hrací pole ve hrách (třeba DrD má hexovou hrací plochu.) a tento pojem je používaný i u nás, jelikož čeština nemá pro tento pojem samostatný název.

Hex fields adjacent to the target receive 50% of the full attack damage. The Turturret can deal damage up to two hex rings around the target unit.

Čili: Pole sousedící s nepřátelskou jednotkou dostanou 50% z poškození zacílené jednotky. Želví dělo může udělit poškození až do dvou kruhů okolo cílené jednotky.

Což znamená že dělo může sesmahnout všechny nepřátelské jednotky jednou ranou, pokud se sestaví do těsného kruhu.;)

Dan 77: Nesouhlasím, raketové dělostřelectvo mělo jen jeden útok a pak konec. Tahle blbůstka může útočit dokud ti jí nezničí. Čili bude vždycky lepší než raketa.
 

DeletedUser10056

Host
Jak na želví dělo v expedici? Pokaždé začíná protistrana a tak mě rozmetá prvním útokem. Koukněte na screen - nic jsem nedělal a s tímto mám teprve začít hrát a to mě ještě čeká druhá vlna!
upload_2017-5-17_15-23-12.png
 

DeletedUser

Host
tiez prave hram expediciu a pozeram nato ze , neviem ani co by som k tomu povedal ale je to tazky facepalm, este nic nespravim a uz mam polovicu armady znicenu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Jak na želví dělo v expedici? Pokaždé začíná protistrana a tak mě rozmetá prvním útokem. Koukněte na screen - nic jsem nedělal a s tímto mám teprve začít hrát a to mě ještě čeká druhá vlna!
Zobrazit přílohu uživatele 2444
Právě že nijak. Ani neviditelná jednotka ti nepomůže. To je taky věc na kterou negativně reagují hráči na betě i jinde.

Přeloženo do češtiny: Tuto jednotku čeká nerfnutí.;)
 

DeletedUser13750

Host
Ako obyvateľ raného stredoveku mám túto dobu ozaj veľmi ďaleko, ale teším sa na ňu už len z dôvodu dobrej grafiky, ktorá je určite lepšia ako v týchto starých dobách. ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru