Diskuze k Oceánské budoucnosti - 3. část

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

třetí část Oceánské budoucnosti je tady! Už 2. srpna se můžete těšit na další novinky v této vodní době. Čekají na vás nové úkoly hlavní dějové linie, čtyři rozšíření, nová výrobní budovy, nová posádka a mnoho dalšího.
Budeme rádi, pokud nám v tomto tématu zanecháte všechny postřehy, myšlenky či obavy, které vás v souvislosti s novou dobou napadají.
 

DeletedUser12887

Host
Mám jeden nesmělý dotaz, v které části oceánu se budeme nacházet, kromě odpovědi třetí část, máme několik oceánů.
Předem děkuji za odpověď

Ta zrzavá holčina to je pipi dlouhá punčocha :-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
to je teda ten největší z největších, tam kde rozmrzla voda :-D
skoro si připadám jako v severním, který zasáhl Golfský proud :)

což by ve finále byl Atlantský, ale díky Mahárádžově sídlu spíš Indický

https://cs.wikipedia.org/wiki/Oceán
to nemá nic společný s Pangeou a co nás učili
https://cs.wikipedia.org/wiki/Pangea

jinak ta třetí část se mi moc líbí, hlavně díky tomu, že teda pokud budu ničit jednotky v nižších dobách, vlastně mi to může být vcelku jedno a že taky budu trápit ostatní, na to můžete vzít jed..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13872

Host
Takže Manta je další zbraň na tuláky? Zvláště když se vůči tomu jedu nedá bránit-
Ale já to řešit nemusím do Oceánky to mám ještě hodně daleko. Pokud se tam někdy dostanu tak mezi tím přibudou další, třeba vesmir ( Měsíc, Mars )
 

Svatej

Legenda
Nakonec tu jednotku redesignovaly už na betě, takže to není až tak hrozné.;)
Ale tankové vznášedlo je holt tankové vznášedlo... :D Lepšího zatím nic nevymysleli. Což je trochu divný, porážet armády oceánky jednotkama o 2 doby nižšíma :D
 

DeletedUser13384

Host
Tankove vznasedlo to je takovy armadni evergreen :). na osobni mape bomba, v expedici ho v oceanu vyuzivam vic nez v budoucnosti a i na sousedy se hodi :).
Za mantu jsem po pravde rad. Ted kdyz ji zrusili schopnost letani tak je to vedle kraba dalsi jednotka ktere se v expedici nemusime bat a zelvy si s ni hrave poradi i kdyz na ne ma bonus.
Jedine co me opravdu mrzi je ze nevydali podle planu dalsi VB. navic to oduvodneni ze VB maji az moc velky dopad na hru (skoda ze se na to prislo az temer po peti letech :) je docela smesne.
ale tak v posledni casti uz by mela byt VB temer na sto procent tak si hold chvilku pockame.
 

DeletedUser12887

Host
Tak určitě nebude dlouho trvat a zrusi se výhoda vznasedla podobně jako se snížila schopnost rail gunu.
Bohužel přijde mi že ne všechno se tím rozkouskovanim doby jak ledovky tak OB řešilo komplexně. Vždycky nějaká součást chybí a proto ty jednotky budoucnosti jsou na tom o něco lépe, protože to byla poslední ucelená éra.
To není ani kritika, ale dojem a nazor, ke kterému jsem proste hraním hry dospěl.

Když bych se na to kouknul zpětně a pouze s ohledem na CE..coz je rok a kousek přesně bych asi musel vážně do historie..snazilo se pár hráčů dat rady ostatním..všichni byli hodne zkušení harcovníci a bojovníci, ne každý treba hrál tak dlouho, ale v té době jediná doba poslední byla budoucnost. Jednotky v plné palbě a obrany skoro neporazitelné. V CE, žádná krcma bonus útok, žádné balíčky na zvýšení procent útoku. Takže hra se prostě vyvíjí a mění. Dneska vlastně porazit jakoukoliv armádu neni problem. CvC nová doba je pouze o medailich.
Já třeba začínal v železné době..vojsko se rekrutovalo 2 hodiny..mel jsem jednu skrýš tulaku..alcatraz o něm se mi mohlo snít. Takže nehraju nejdéle ale taky uz si něco pamatuju. Oživení jednotek abysme se treba prosadili apod.
Takže se na mě nezlobte a hlavně ať vsechny hra baví.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14413

Host
ahoj, já jsem v době železné takže jsou pro mě tady ty informace jsou předčasní.
ale jsou mooooc užitečný.
predem dekuju za info.
s pozdravem Král Matýsek1
 

DeletedUser8622

Host
tak to je zase "dílo"..čím dál do budoucna,tím méně budovy dávají..o Mantách ani nemluvím..
kultura-na prdík,domy na dva,výroba na 1,5..a tímto vám všem přeji do další "budoucnosti" pevné nervy a zdraví...teď už s potěšením končím s touto "impotentní hrou..s pánem INNEM..((
 

Lemmy Kilmister

Komentátor
Nesmyslné natahování výzkumu a zbytečné vyhazování bodů,kterých by mohlo být využito rozumněji. Bohužel je potřeba dále zkoumat kvůli bojům se sousedy a cechovní expedici. Ona i ta expedice upadá a po úpravě odměn začíná postrádat smysl. Abych to shrnul, radši bych si počkal rok na novou a dotaženou dobu,než se otravoval touto nastavovanou kaší.
 

DeletedUser12887

Host
Tu spodní větev nemá cenu ani hrotit, aspon to rozšíření se hodí, ale na to jakou dobu trvalo tuhle část přidat, zklamání a nechápu ani ten důvod o zbrzdění výzkumu. Je to otázka 10ti minut mít celou 3. část hotovou. Za tu dobu čekání má většina hráču dostatek surovin i balíčků, aby to stejně profrceli. Jediný kdo budou mít problém, hráči kteří vstoupí do éry úplně na začátku.
 

DeletedUser14058

Host
Mno - já se za 10 minut ani nedostanu do menu výzkumu, o mapě nebo expedici nemluvě.
Ani za cenu několika restartů :-(

Vida - stačí si postěžovat a už to jde :)
A pro změnu to zase zamrzá, takže okno s poštou či úkolem sice otevřu, ale už nezavřu.
Ještě že máme refresh...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14413

Host
dobrý den, jak jste udělali (vytvorili) tuto hru????
predem dekuji za odpoved
Král Matýsek1
 

DeletedUser5384

Host
No, za sebe můžu říct,že ta hra má dost nedostatků,ale musím dodat,že je to produkt,který pro svůj rozvoj potřebuje prachy. No,za poslední tři,možná čtyři roky mi tahle hra nestála ani korunu,dia mám uspokojivé množství z meziher,studánek,CE a podobných žertů. Jestli se kotelník s hlídačem baví je mi srdečně u zádele,stejně jako to,jestli tu hru dělali na koleni nebo někde jinde:) Pro mne ta hra splňuje zhruba to,co jsem od ní očekával.Pokud se někdy zasekne-oukey,darovanýmu koni na zuby nekoukej:) Pokud do toho někdo cpe tisíce- fajn,dík,že můžu hrát :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru