Diskuze k Oceánské budoucnosti - 6. část

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser11317

Host
Vážení hráči,

oceánská výprava se blíží ke konci. Už zítra 7. března se můžete těšit na poslední část, tedy šestou, Oceánské budoucnosti. Čekají vás nové příběhové úkoly, nové technologie k vyzkoumání, nový člen posádky, a dokonce nová velkolepá budova!
Přečtěte si více v oznámení a dejte nám vědět, jak se těšíte na poslední část oceánského světa :)
 

traktorista

Odborník
No, náhodou z Maharádžova paláce, Černé věže, Památníku hrdinů, "Mostku co nejde losnout" jestli zdvojnásobí všechno... A koneckonců ani z Terasovky bych nebyl proti. Záleží s jakou pravděpodobností a tak vůbec že.
 

DeletedUser13872

Host
KOlik vůbec už bude v Oceánce vojenských jednotek?
 

DeletedUser11297

Host
No vypadá to, že medúza by mohla být ultimátní obrana proti úhořům. Jsem zvědav, jak se mi bude dobývat mapa. :)
 

DeletedUser14298

Host
  • 4 rozšíření (rozšíření za medaile a diamanty už byla uvolněna)
Nebyla uvolněna pouze dvě?
 

DeletedUser13569

Host
Jsem zvědavý kolik orichalka a promethia atd to bude vyžadovat. Snad to shánění surovin nějak půjde...
 

Svatej

Legenda
  • 4 rozšíření (rozšíření za medaile a diamanty už byla uvolněna)
Nebyla uvolněna pouze dvě?
Však právě, dia a medaile už máme, přidají teď ještě 1 z mapy a 1 z výzkumu.
No vypadá to, že medúza by mohla být ultimátní obrana proti úhořům. Jsem zvědav, jak se mi bude dobývat mapa. :)
Proti uhořům možná, proti všemu ostatnímu to bude snadnej cíl...
 
Poslední díl oceánské ? Velké zklamání :eek:( velkolepka dobrá tak do doby železné ,celou mapu jsem projel s úhořema aniž jsem musel použít průnik ,akorát jsem měl bonus z hospody 30 % protože jsem zároveň dělal konec expedice ,tam mně nové jednotky překvapily ,ale za chvíli jsem zjistil,že jsou akorát k smíchu .Řekl bych ,že tady platí ,že méně je více !
 

DeletedUser13480

Host
Nové jednotky jsou dobré leda tak jako cvičný terč, speciálně kluzák, kterého sejme tank budoucnosti na dvě rány a to má ještě dostatečné rezervy :-D
Medúza sedne a ani se nehne a je strašně slabá, takže prakticky nikoho nezabije. A Scmitar než někam dojede, tak ho taky všechno zničí.

Nové budovy? Proboha k čemu další barák a ještě k tomu s hodinovou produkcí? :-D

Celý nový výzkum navíc sežere tolik promethia a orichalka až je to k pláči, protože ty nové "objevy" nestojí vůbec ale vůbec za nic. Celá oceánie je vlastně jedno velké zklamání.
 

Dědeq

Znalec
Jelikož jsem zelenáč a do oceánky se jen tak nedostanu (nejsem uspěchaný typ hráče), tak se zeptám: má to vůbec cenu snažit se tam dostat?
Všeobecně mezi známými ve hře, na globálu i tady na fóru často vidím náznaky frustrace z náročné výroby surovin, nekonečného a drahého výzkumu, chabých jednotek a často i nudy, kterou oceánka zdá se přináší. Jak to tedy vlastně je?
 

DeletedUser13384

Host
No popravde ted nezavidim nikomu kdo se drzel zpet ve vyzkumu pac ted ho ceka 6 casti oceanu narocnych na surky, orichalkum i promethium a hlavne expedice proti 10 ruznym typum jednotek. az do ted byla expedice zalezitost tak 4 typu utocnych armad se kterymi slo dat uplne vsechno a s temer nulovymi ztratami. ted proti meduzam s rychlym nasazenim budou temer vzdy nejake ztraty kor ke konci kde je bonus az 260 procent.
Uvidime cim nas prekvapi za 3-5mesicu v nove dobe :).
Jinak nova VB neni zadny zazrak ale porad na 60-80lvl to bude urcite lepsi nez tam mit cokoli jineho co neni VB takze tim uplne neurazili a navic vypada opravdu moc hezky.
Co se tyka novych jednotek tak mi prijde nanejvys zvlastni davat na konec doby 3 nove jednotky.
 
Nahoru