Diskuze k Oceánské budoucnosti - 6. část

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser12887

Host
Tak hlavně se pomyslné nůžky mezi hráči na konci a na začátku otevřeli ještě víc než tomu bylo dříve, protože ten nekonečný výzkum posledních dvou dob moc odvážlivců kteří by tam přešli neprinesl. A ani se jim nedivím.
To má souvislost i s tím losováním sousedů, není potřeba se posouvat, když jsou sousedé vyrovnání a ve stejné éře.
 

DeletedUser13872

Host
Zdar. Když už se tu probíral Frontenac tak se zeptám. Funguje to i na jednotky když dostanu z úkolu nebo jen suroviny a zboží?
 

DeletedUser12887

Host
Na jednotky je alcatraz

Jinak mě trochu zarazil ten dovětek ze uz se dál nebudou řešit střety a CvC a mapy tanky a zbraněmi
Čím tedy se ptám ?
 

DeletedUser12887

Host
Dole je tam psani
Ze mezitím pracujeme atd....
Děkujeme, že hrajete Forge of Empires!
A mezitím... objevila se nová území. Se zbraněmi a tanky daleko nedojdete, ale vtip a mazanost vám zajistí úspěch. Těšte se!
 

DeletedUser15189

Host
Já jsem zakotvil v mé oblíbené době (doba železná) a chtěl bych tam několik let zůstat. Jen Frontenac a Alcatraz a inovation Tower a všechny VB do vrcholného středověku + chrám na relikvie a observatoř si postavím z vyšších dob
 

DeletedUser

Host
nechcem vytvarat novu temu tak to pisem sem:
vedeli by ste mi poradit ake konkretne jednotky pouzit v expedicii, oceanska buducnost, 3.lvl (33-48)? pripadne aj 4ty, ale tam su asi potrebne utocne VB na urovni 80+ :D, ak to uz je niekde napisane hodte link, ja som nenasiel
straty jednotiek mi nevadia
 
Nahoru