Diskuze k osadě Egypta

explorer Pablo

Dopisovatel
Tak jsem po Egyptské osadě začal i Vikingskou,jako měsíční nováček v této hře a jsem nadšený z přírody a prostředí u Vikingů! Nádherné a roztomilé :) zvířátka, včetně super kosatek! Moc chválím. Co se týče Egypta i bez použití diamantů mi zbylo bez dvou hodin skoro tři dny. V klidu jsem dodělal i přestože mně byla dvakrát zničena komplet armáda. Ale to je život. Těším se na vikingy a pak zkusim i japonskou osadu.
 

dudasek

Znalec
paráda!nám i bez diamantů zbývá v egytpě na zlatou 13-11 dní...na třetí pokus jsem byl nadšen a předčasně smazal kasárna:lučišníky i velbloudy:úkol "získej 300 loots! jsem trochu opomněl...naštěstí jsem rychle nasmažil luky a úkol splnil...
 

DeletedUser17617

Host
Přátelé hraji třetí osadu Egypta s 9% bonusem
první dvě jsem bez problémů zvládl s 10ti denním předstihem
tentokrát jsem po osmi dnech zatím nezískal ani jeden bonusový výběr
stalo se to ještě někomu ?
 

Tomas 0482

Psavec
Jj, u druhé osady jsem si dal práci a počítal to. Dostal jsem 4x odměnu jen třikrát (jednou na kořist a to úplně na konci takže k ničemu a dvakrát na suroviny). Momentálně jedu třetí osadu a zatím nic.
 

dudasek

Znalec
jedu 4..kořist tuším nikdy *4 nepadla,,,pár surovin ano,ale slabota..jedu dál-naposled mi zbylo 12 dnů na zlato a to jsem udělal chybu a smazal předčasně kasárna,když jsem zapomněl,že potřebuju na úkol získat 300 loots....
 

explorer Pablo

Dopisovatel
Vy co máte takovej předstih 10 a více dní, tak jistě platíte diamanty?? To pak není zkoušení vašich kvalit,ale kupování lehkosti. To já si raději koupím dobré pivo a steak. Asi neví co s penězma :rolleyes:o_O Jenom doufám,že kvůli vám takovým co si to urychlujete o dest dnů nám ostatním tu hru neztíží! Doufám že vývojáři vidí,že to je zkrácení skrz dia...!!
 

Ripley

Komentátor
Vy co máte takovej předstih 10 a více dní, tak jistě platíte diamanty?? To pak není zkoušení vašich kvalit,ale kupování lehkosti. To já si raději koupím dobré pivo a steak. Asi neví co s penězma :rolleyes:o_O Jenom doufám,že kvůli vám takovým co si to urychlujete o dest dnů nám ostatním tu hru neztíží! Doufám že vývojáři vidí,že to je zkrácení skrz dia...!!
To že si někdo něco ve hře kupuje za diamanty ještě neznamená, že za to utrácí reál peníze. Diamanty se dají docela dobře získávat hrou samotnou.
A ve finále, i kdyby za to někdo real peníze utrácel, tak je to jen jeho věc, někdo tvůrce hry živit musí.
 

d arvit

Odborník
Vy co máte takovej předstih 10 a více dní, tak jistě platíte diamanty?? To pak není zkoušení vašich kvalit,ale kupování lehkosti. To já si raději koupím dobré pivo a steak. Asi neví co s penězma :rolleyes:o_O Jenom doufám,že kvůli vám takovým co si to urychlujete o dest dnů nám ostatním tu hru neztíží! Doufám že vývojáři vidí,že to je zkrácení skrz dia...!!

1, s předstihem 10 a více dnů to jde udělat naprosto v pohodě bez utrácení dia - chce to jen aktivitu a trochu přemýšlení
2, utratit dia můžeš bez toho aby jsi si je koupil ( i kdyby jsi koupil max krumpáčů za dia tak tě to bude stát jen 300 dia, což neni žádná velká částka, za +-14 dní v prvních osadách a ani to neni potřeba)
3, je každého věc jestli utratí peníze za stejk s pivem, za cigarety, vstupenku do kina, lístek na koncert/zápas, novou kabelku nebo za pár tisíc dia ve hře kterou aktivně hraje

P.s. když půjdeš na stejk tak za půl dne budeš mít zase hlad a za pár dní ani nebudeš vědět že jsi někde byl, když si za dia koupíš třeba eventovou budovu tak ti bude přinášet radost kdykoliv v příštích letech navštívíš město..

já pořád nechápu ,,odpor" a odsuzování platičů v takovýchto věcech a potom půjdou a při nejbližší příležitosti se vylejou jak konev nebo si po roce koupí nejnovější jablečný produkt atd.. (tim nemyslim konkrétně tebe ale mluvim obecně)

Inno nabízí produkt a s ním spojenou službu, já ho používám tak mi nepřijde divný jim poslat pár korun..
 

explorer Pablo

Dopisovatel
To že si někdo něco ve hře kupuje za diamanty ještě neznamená, že za to utrácí reál peníze. Diamanty se dají docela dobře získávat hrou samotnou.
A ve finále, i kdyby za to někdo real peníze utrácel, tak je to jen jeho věc, někdo tvůrce hry živit musí.
To je v pořádku, taky je dostávám za expedice semtam. A autorům to přeju. Je to kvalitná hra. Jistě jeplatí majitel firmy. Doufám :) Jen mně pozlobilo,že se chlubí,jak rychle to udělaly. Já byl poctivej,každej den na tom trávil a málem to nestihl . Jen dva dny do konce. Ale už jsem v poho,už jsem vychladl ;-)
 

explorer Pablo

Dopisovatel
1, s předstihem 10 a více dnů to jde udělat naprosto v pohodě bez utrácení dia - chce to jen aktivitu a trochu přemýšlení
Já aktivní byl každý den a blbej jsem jen trochu, přesto, možná z nezkušenosti i když jsem každej den tam trávil dlouhé minuty, jsem měl jen dva dny a něco :) V ostatním máš pravdu. Už jsem vychladl,je to každého věc
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
na třetí pokus jsem byl nadšen a předčasně smazal kasárna:lučišníky i velbloudy:úkol "získej 300 loots! jsem trochu opomně
Jo, to se mi stalo minulé kolo. Celkem nepříjemné, zvlášť když ti padnou blbí protivníci a musíš toho postavit víc. Ale i tak 9 dní předem bylo hotovo.

Vy co máte takovej předstih 10 a více dní, tak jistě platíte diamanty??
Né, dia jsem do toho nedal ani jeden (do žádné osady, kupuju za to jen rozšíření města a dávám rychlé výběry). A do dia jsem nikdy neinvestoval ani korunu - lze je získat ve hře. Končním 3. osadu - 12 dní do konce a dělám poslední úkol. U předchozích osad jsem končil s 12 denním a 9 denním předstihem. Možná zkusit zvolit jinou taktiku, tato osada je z časové náročnosti nejlehčí. Odpoledne a večer před spaním dám boje a ráno klikám jen výrobu, takže ani aktivita není tak nutná (klikat krátké výroby na mince jako v předchozích osadách). Zajímavé taky je, že tady jede víc lidí různou taktiku (složení armády) a dopracují se k obdobnému výsledku.

tentokrát jsem po osmi dnech zatím nezískal ani jeden bonusový výběr
stalo se to ještě někomu ?
Pardon, asi jsem vám to vybral já :D Tuto osadu mi to padlo minimálně 6x - ale vždy jen na zboží. U předchozích osad mi to padlo vždy jen 1x na kořist a třeba 2x na zboží.
 

DeletedUser17617

Host
... tentokrát jsem po osmi dnech zatím nezískal ani jeden bonusový výběr ...
Ptal jsem se proto že se mi tohle ještě v žádné osadě nestalo
... dále - Egypt je opravdu ( ač je časově nejdelší ) nejlehčí na udělání v prvním termínu
trochu mě vytáčí řeči tipu - ... když to uděláte s předstihem - jistě platíte diamanty??
kdyby to bylo až tak náročný a nešlo to bez placení - tak jim ty Osady nikdo nedělá
mohu s klidným svědomím říci že jsem nikdy do žádné osadyl Dia nedal - ale chce to samozřejmě dělat vše s rozmyslem a také nenechat osadu zahálet :)
 

Svatej

Legenda
trochu mě vytáčí řeči tipu - ... když to uděláte s předstihem - jistě platíte diamanty??
Jo, mě taky. Je to poraženecké a zároveň to naznačuje že autor je nejlepší hráč téhle hry, protože když to nezvládne bez dia on s takovým předstihem, tak nikdo. Trošku ego no.
kdyby to bylo až tak náročný a nešlo to bez placení - tak jim ty Osady nikdo nedělá
Hele... já ti nevim. Podle mě je v eventech na ligovém systému jasně vidět že spousta lidí je ochotná zaplatit dia za pay-to-win odměnu, byť jakkoliv malou (portrét). Kdyby byl třeba takovej Yggdrasil jen pro hráče co do toho cpou dia, tak by to dle mě byl hotovej zlatej důl.
 

DeletedUser17617

Host
Ono je tak nějak na každém co komu udělá radost
nevím jestli je radost z toho - já na to mám a můžu si všechno bez práce koupit ...
mě dělá větší radost když ve hře dosáhnu nějakého úspěchu vlastníma silama a rozumem :)
 

SedaVrana

Turista
jedu 4..kořist tuším nikdy *4 nepadla,,,pár surovin ano,ale slabota..jedu dál-naposled mi zbylo 12 dnů na zlato a to jsem udělal chybu a smazal předčasně kasárna,když jsem zapomněl,že potřebuju na úkol získat 300 loots....

Tak to já mám teď ve čtvrté osadě kliku , čtyřnásobek první kořisti a hned na to jednou čtyřnásobek ječmene z mých dvou farem během prvního 8 hod. nočního cyklu
 
Jedu druhou osadu. Zbývá 11 dní, vše mám vyzkoumané, večer udělám poslední bitvy do úkolů a pak mě čeká výroba zboží a debenů a bude hotovo. Kupoval jsem jen všechny krumpáče navíc, těch 6.
Podle mě je to v klidu zvladnutelné na zlatou i bez diamantů za krumpáče. Jen bude hráč muset více skládat a laborovat s budovami. Takto plácnu vše kam se mi zachce. A těch 300 diamantů dá expedice se studánkami.
Jen to chce být každý den ve hře a vědět co dělat, hlavně se naučit ovládat ty vojáky. Třetí kolo boje se dá někdy udělat i bez slonů, ale doporučuji se s tím trápit až máte slony (ne jednoho). Jinak mi to přijde jako nejzábavnější osada. Vikingové mě nudili, to jsem dělal z povinnosti pro yggdrasil, Japonci šli aspoň rychle ale vyjednávat mě nebaví.
 

dudasek

Znalec
já diamanty v osadách používám jen vyjímečně-třeba se spletu a zapomenu založit sklad-tak to večer plácnu za 50 ,nastavím 8h výrobu a jdu s klidem spát...nebo se spletu a chybí mi 3 zboží:mám čekat 4h?to dám raději 15..ona expedice,cechovky,semenná,vraní hnízdo...nějaké kamínky dodají...ale nepovažuji se za nějakého platícího hráče-jen jsem pohodlný a malinko líný..nestojí mi to za to se vzbouzet uprostřed noci,abych klikal hru...

zatím to vypadá velmi lehce v Egyptě....vikingové tak lekcí nebyli a parádně to s tím prohozením odměn za úkoly a hlavně tím posledním ztížili..jako omluvu ale povýšili Ygdrasil na pořádného stromáka siláka.
 
Nahoru