Diskuze k oslavě 5. výročí

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Ruda80

Dopisovatel
No ty úkoly jsou a budou ve všech eventech na hlavu.
postav baráky ze svojí doby - no jasný že jo zbourám něco co nechci zbourat abych následně postavil to samé, ale proč ne zdrojů dost?
Postav cesty ze svojí doby (tento event) Jo až na to že ta cesta nemusí být ze svojí doby. (klidně z bronzový)
Tak ono ostatně v 7 úkoly je něco ve smyslu (já vím že je to nuda) Taky že je, všechny úkoly ve všech eventech jsou pořádá dokola. Vlastně už není ani potřeba nějakej seznam úkolů.
 

DeletedUser11297

Host
Čas od času se holt stane, že pro dokončení eventu musí člověk něco obětovat. Já jsem musel třeba na den odpojit Cášskou, abych mohl postavit kasárna ze své doby a rekrutovat 2 jednotky. Sice výsledné budovy (král a královna) nejsou zrovna žádné terno, ale do města je chtít určitě budu, takže na den se bez pár procent do útoku obejdu. :)
 

DeletedUser12151

Host
Tak pro me event o nicem. Po dokonceni eventu jsem zjistil, ze pokud neprozkoumam provincii tak neziskam 3 budovu a jsou to jen dekorace krale a kralovny co davaji par medaily a 5 ks zbozi. Takze pomsta nam hracum co hraji dlouho a ukoly nectou? A to hraju na bete sakra :(
 

DeletedUser11297

Host
Tam něco takového je? Poslední úkol by měl být s rekrutováním jednotek. Poslední budova (ruiny) by se měli do inventáře přidat automaticky, tak jak tomu bylo na betě.
 

DeletedUser12151

Host
Ted jsem na to taky prisel. Jen me zmatla skutecnost,ze ji nemam a na bete jsem ji dostal myslim hned. Tak jsem myslel,ze tam je nekde ukol jako byl ten s 25 body a nebo prozkoumanim provincie. Zmatky a omlouvam se za ne :)
 

DeletedUser13872

Host
Vypadá to že budeme mít 2 akce najednou....

Já to rozjedu ráno,jen co se mi prozkoumá provincie.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14086

Host
Nevíte někdo co znamená při přihlášení hláška, že "můžeš získat i 3. sadu budov.... sleduj dobře úkoly nebo tak nějak to bylo.
a ještě hláška u úkolu, že křišťálová koule odhaluje něco kolem úkolů. Ale nikde nic nevidím. Víte o tom někdo něco? má znamenat?
 

DeletedUser5384

Host
Poslyš,četl jsi oznámení? Asi ne,jinak by ses takhle hloupě neptal :(
 

DeletedUser13872

Host
Tak mám prakticky hotovo. Zbývá akorát rekrutovat 1 jednotku ta bude někde v expedici.
 

DeletedUser13872

Host
To ano. Renovaček mám momentálně 7, dostával jsem také dost z minulého eventu. Do budoucna se budou hodit. Teď najít nějaké místo na královský set.
 

DeletedUser14064

Host
latest
Ta ruina, předpokládám, je velikosti pole 3x3 a musí být spojena s cestou. Nebo?
 

DeletedUser14064

Host
Nemáte někdo tucha, kdy budou tyto budovy z pětiletého výročí FoE aktualizovány i v DB budov ve FoE city planner? ;)
 

DeletedUser11597

Host
čaute, ja myslim že obecně ty eventy nejsou špatné a ukoly jsou v duchu hry, prostě stavíme a bouráme, bojujeme... těžko vymýšlet jiné ukoly :) dále hodně spec. budov nejsou lepší než standartní budovy z dané doby tak je nestavím, naopak spousta nových budov v podstatě ruší význam některých VB, tak smažu VB ... kdyby byly bonusy vždycky velké, tak to naruší vyvážení celé hry a ve výsledku by nebylo vůbec co hrat.
už ted diky ruznym ukolum a bonusum nevyrabim suroviny, zboži, vojaky, medaile a všechno jde nahoru...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru