Diskuze k oslavě 5. výročí

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13750

Host
Mám otázku - ako sa drancujú bodovy ostatných hráčov? Jednoducho útokom naňho? Potrebujem to do poslednej úlohy.

Inak sa mi táto akcia páči, akurát úloha "Odošli hráčom 2 správy" mi príde dosť nezmyselná, hráči potom kvôli tomu posielajú len ahoj a ahoj.
 

Svatej

Legenda
Útok je jen první fází. Samozřejmě že se ti musí povést.
Pak se ti otevře obráncovo město a zahájí se ti 24 hodinový odpočet. Během tohoto odpočtu máš možnost vychytat chvíli, kdy bude mít obránce hotovou nenamotivovanou výrobu v nějaké výrobně/obytné budově/skladu. Jakmile tuhle chvíli chytneš, můžeš mu 1 tuto budovu vyrabovat - sebrat dokončenou výrobu.

Celkem sse mi nelíbí, že event hráče v případě, že mají hotovou mapu, nutí rabovat sousedy... se sousedy mám povětšinou dobré vztahy a nechce se mi je rabovat. :cool:

Nemáte někdo tucha, kdy budou tyto budovy z pětiletého výročí FoE aktualizovány i v DB budov ve FoE city planner? ;)
Netuším. A asi tu nenajdeš nikoho z tvůrců té stránky...
Ta ruina, předpokládám, je velikosti pole 3x3 a musí být spojena s cestou. Nebo?
3x3, cestu nepotřebuje
 

DeletedUser14298

Host
To je taky kravina trošku, král s královnou dohromady 2x4 nebo 4x2, dle toho kdo to jak postaví a ruiny 3x3? Aspoň že u jarního eventu to k sobě sedí a nic nikde nevyčumuje.

Opravdu nevím jak ty ruiny k tomu dám aby mi to sedlo do zbytku. To mi přijde trošku na hlavu :/
 

Svatej

Legenda
čím míň prostoru to zabere, tím lépe. :rolleyes: V tomhle bych problém neviděl... tak tam hodíš 3x strážní oheň nebo třeba 3x buňkovej dům a je to...
 

DeletedUser13851

Host
no a FP to bude dávat, až budou všechny 3 budovy postavené. A já hlupák se těšil, že už je dostanu za krále a královnu :)
 

Ruda80

Dopisovatel
Čas od času se holt stane, že pro dokončení eventu musí člověk něco obětovat. Já jsem musel třeba na den odpojit Cášskou, abych mohl postavit kasárna ze své doby a rekrutovat 2 jednotky. Sice výsledné budovy (král a královna) nejsou zrovna žádné terno, ale do města je chtít určitě budu, takže na den se bez pár procent do útoku obejdu. :)

? teda jednotky z expedice i alcatrazu se počítají, když už tak stačí tu výrobu nevybrat a počkat si až bude ten úkol aktuální a vybrat to.
Jinak já čekal že se něco dozvím o historii a vývoji hry a dozvěděl jsem se houby s octem.

no a FP to bude dávat, až budou všechny 3 budovy postavené. A já hlupák se těšil, že už je dostanu za krále a královnu :)

Jo bylo by to supr kdyby to bylo lepší jak svatyně;) už vidím jak jsou u někteých hráčů jenom králové a královny:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13851

Host
@ruda80
Jo bylo by to supr kdyby to bylo lepší jak svatyně;) už vidím jak jsou u někteých hráčů jenom králové a královny:D
Jsou to eventové budovy k pátému výročí hry, event je jeden a nedají se získat vícekrát, jak by jich někdo mohl mít více. Ten můj dojem byl mylný, neboť je psáno, že plný bonus to dává ve spojení s ostatními budovami (tedy minimálně dalšími 2) :-D
 

Ruda80

Dopisovatel
@ruda80
Jsou to eventové budovy k pátému výročí hry, event je jeden a nedají se získat vícekrát, jak by jich někdo mohl mít více. Ten můj dojem byl mylný, neboť je psáno, že plný bonus to dává ve spojení s ostatními budovami (tedy minimálně dalšími 2) :-D

Jistě, tomu se říká ironie.
PS: král a královna je jeden bonus a ve spojení s tou zříceninou pokud se umístí aby se dotýkala obou dvou budov 2 bonus. Stejně jako v tom jarním eventu. takže ne 2. ale jednou :)
 

DeletedUser13851

Host
@ruda80 no ano.. mě zajímaly jen FP, ostatní je sice fajn,ale nic, co by mrzelo, kdyby nebylo.A navíc jsem napsal plný bonus.. takže nejprve čti a pak piš.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Ty diskuse mi připadají celkem zbytečné - nic na hře nezmění, tak jsou vlastně jen k tomu, vyjádřit nadšení či frustraci dle nátury dotyčného.
Kdo chroptí blahem, ten úkoly splní a ty věci si postaví, kdo je považuje za blbost (jako třeba já), tak celý event bude ignorovat a není o čem debatovat

Nemáš pravdu. Po každé události sbíráme z těchto diskuzí zpětnou vazbu a na základě ní se pak třeba přizpůsobují události budoucí. Samozřejmě vvývojáři mají svojí vizi a cíl, co jak chtějí mít. Ale právě na základě těchto vyhodnocení se můžou rozhodovat jinak ;)
 

DeletedUser13611

Host
Nemáš pravdu. Po každé události sbíráme z těchto diskuzí zpětnou vazbu a na základě ní se pak třeba přizpůsobují události budoucí. Samozřejmě vvývojáři mají svojí vizi a cíl, co jak chtějí mít. Ale právě na základě těchto vyhodnocení se můžou rozhodovat jinak ;)
V tom případě bych poprosil jim předat vzkaz, že asymetrické sety jsou zajímavé, ale rozhodně ne vítané :)
 

DeletedUser13620

Host
Nevím asi jsem naivní nebo něco horšího, ale předpokládal jsem, že ta ruina bude taky 2x2, takže by mě stačil prostor 4x4 + cesta. Vědět, že to bude 3x3 tak snad ani do toho eventu nejdu. Další asi stejně budu vynechávat protože prémiová budova každý týden (nejspíš budou eventy za chvíli ještě častější) znamená, že je stejně nebudu mít kam dávat. I kdybych nakoupil území za dia ( což stejně myslím je celkem správně omezeno).
Takže palec nahoru jen za design.
 
Víte co mě nejvíc mrzí? Že za dokončení úkolů z oslav 5. výroční není speciální medaile :)
Z předešlého eventu je a z dalšího bude taky, ale tady ne. A to je myslím důležitější event než velikonoce.
 

-honzin-

Turista
Čas od času se holt stane, že pro dokončení eventu musí člověk něco obětovat. Já jsem musel třeba na den odpojit Cášskou, abych mohl postavit kasárna ze své doby a rekrutovat 2 jednotky. Sice výsledné budovy (král a královna) nejsou zrovna žádné terno, ale do města je chtít určitě budu, takže na den se bez pár procent do útoku obejdu. :)
Jednotky se přece dají získat v expedici. Nebo se pletu? Pouze názor :)
 

DeletedUser11297

Host
? teda jednotky z expedice i alcatrazu se počítají, když už tak stačí tu výrobu nevybrat a počkat si až bude ten úkol aktuální a vybrat to.
Jinak já čekal že se něco dozvím o historii a vývoji hry a dozvěděl jsem se houby s octem.

Jednotky se přece dají získat v expedici. Nebo se pletu? Pouze názor :)

To samozřejmě jde, ale expedici jsem měl dokončenou a Alcatraz mi dává jen tuláky, protože žádná kasárna ve městě nemám. Pokud člověk nejede CvC, tak je to zbytečně zabrané místo ve městě, nemám je ani na betě.
 
Pokud chtějí vývojáři konstruktivní kritiku, tady ji mají:
  • pokud je třeba cokoliv stavět (třeba cesty), je nutné správně úkol popsat. postav 15 cest ze své doby mne donutilo event přerušit na dva dny, dokud nevyzkoumám cesty ve své době. A pak jsem zjistil, že to funguje i s cestami z doby předchozí. :eek:
  • poslat zprávu soupeři a investovat 25 FP do velkolepých budov - super, trochu změna, ale nesmí to být moc často
  • rabovat soupeře - no fuj:confused:. a ne vždy mám možnost získat část území. to abych měl pořád nějaké v záloze...
  • získat jednotky - pro člověka bez vojenských budov trochu problém, zvlášť jde-li o úkol, který má dělat ve chvíli, kdy už není možnost získat jednotky v expedici
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru