Diskuze k předzimní soutěži

DeletedUser11297

Host
Budovy jsou víceméně podobné, ale zpracování pekaře se mi určitě líbí víc. Co jsem koukal na betě, což je jediná jiná jazyková verze, kterou hraji, tak stejně jako zde i tam suverénně vede. Takže snad to právě pekař vyhraje. :)

Co se týče soutěže, tak se mi líbí bod 4. Nepředpokládám, že by někdo dal podobný příspěvek, jako já nebo třeba Lord. :D A pokud nevyhraji, tak to nevadí, hlavně, že se můžu podělit o svůj playlist. ;) Budovu tak jako tak v eventu asi získám. Ale těch 200 dia, jako útěcha, by nebylo úplně nejhorší. :p:D
 

Svatej

Legenda
I na německé verzi vede pekárna. ;)
Co jsem tak koukal na jiné verze, tak metal/rock se zatím objevuje v poměru 1:20 ...
Nic naplat :D "náhodný" generátor by přeci nevygeneroval něco co by běžný hráč neskousl :D

Mimochodem... německá verze tří oříšků je vpravdě otřesná :D
nicméně toto má také něco do sebe:
:D:D
 
Naposledy upraveno:
Tak tady je druhý nesoutěžní příspěvek :)
Mezi tímto a tamtím jsem se dlouho rozhodoval, ale metal prostě zvítězil :D Ač možná toto více navodí vánoční atmosféru :D (kterou fakt nemusím :D )
 

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Soutěž byla právě uzavřena. Velmi děkujeme za hlasování. Vítězové soutěže budou známi do několika dnů :)
 

Svatej

Legenda
Super :) ale pořád nevíme co za bonusy bude pekař mít. :) Třeba jsme soutěžili o obyčejnou dekoraci... :D

Nebo je to nějaká ultra OP budova a všichni co nesoutěžili si půjdou hodit lano... :D
 

DeletedUser11297

Host
Paráda, dia zdarma. :) Tak teď už mám na 7 plánků Krakena, ještě potřebuji někde nahrabat dalších 200 na ten osmý. :D
 

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Jak jsme slíbili, tak včera byla šťastnému výherci, hráči hellbourne, udělena odměna v podobě Cukrářova stánku.
Ještě jednou blahopřejeme.
 
Nahoru