Diskuze k Podzimní události 2018

DeletedUser11317

Host
Podzim už se hlásí o slovo, venku začíná pomalu padat listí a v obchodech to vypadá, že se na pultech brzy objeví vánoční cukroví! Ve Forge of Empires nebudeme pozadu. Už 12. září se můžete těšit na novou událost - Podzimní událost. Bude to opravdu vypečený podzim! Čeká na vás spousta úkolů a samozřejmě i nové odměny. Stačí se jen pustit do pečení a může to být vaše!

Více podrobností jsme si pro vás připravili v oznámení.
Jako vždy se těšíme na vaši zpětnou vazbu, tak nám napište, co na událost říkáte.
 

RomanS24

Člen
Mno člověk by čekal nějakej event k vyročí tý řízeny demolice z roku 2001 v New Yorku ale i pečení je slušny až na ty odměny které jsou prakticky známe ale jsou graficky změněny. ale pokud padnou body a dia proč ne
 

Svatej

Legenda
Další ligový event = další pay to win event.:(
Rozkouskování studánky přání a svatyně znalostí - tohle beru pozitivně, v posledních 2 letech došlo k obrovské degradaci nedostupnosti těchto dvou budov, což chápu jako snížení náročnosti hry. Pokud dojde k jakémukoliv omezení šance tyto dvě klíčové budovy získávat, dle mě jen dobře.;)
Co se barevného mlýnu týče, jsem ochotný prominout mu jeho odpudivý vzhled díky jeho produkci FB/pole která je spolu s památníkem hrdinů 7lvl nejvyšší mezi ne-velkolepkami. :)
 

dudasek

Znalec
skládání studánky a svatyně-neurazí-stejně budou jako denní výzvy...už jich mám v invu několik a ne a ne je dostat na pole---

zmenšení tulácké skrýše na doupě?zase se nám smějí do ksichtu?!
člověk by čekal "dietu" fontány mládí/kmenového náměstí/nebo dokonce terasových farem...zdá se,že se odměnami z expedic zabývat nehodlají...ALE co tak zmenšit oázy/karavansaraje?
ty zrůdnosti jsou opravdu VELKÉ a zasloužily by si zmenšit-jejich výskyt ve virtuální éře něco napovídá....

vylepšit moštárny-hojné moštárny je fajn!

mlýny se mi moc nelíbí,ale kvůli produkci zamhouřím oko...obě!

sbírat jablka jsem už zkoušel-ale čokoládu raději baštím....snad nezhubnu!
 

DeletedUser

Host
Koukám na ten mlýn a říkám si heršvec, to je zvláštní "vrtule", jak to napasovali ? :)

Event klasika, třeba z toho něco vypadne, vlastně se docela těším :cool:
 
Jsem zvědav na odměny. A věřím, že fragmenty studánky přání či různých svatyní nahradí balast v podobě balíčku mincí, kladívek či podobných ,,cen útěchy". Snad se vývojáři alespoň trochu poučili.
 
Ty fragmenty studánky jsou pěkné( nýbrž s hlediska stížení zisku studánek scela zbytečné) jelikož v tomto eventu se opět nachází 2 dny kde bude studanka přání v dení nabídce pokud neudělají změnu od BETY.
Spíš by mě zajímalo jestli tam alespoň na 1 den dají vylepšení moštarny popřípadě vylepšení na ty mlýny zatím tam ani jedno stoho nedali. Na Betě je ale deprv polovina tohoto eventu takže šance tu je.
 

DeletedUser12994

Host
Ty fragmenty studánky jsou pěkné( nýbrž s hlediska stížení zisku studánek scela zbytečné) jelikož v tomto eventu se opět nachází 2 dny kde bude studanka přání v dení nabídce pokud neudělají změnu od BETY.
Spíš by mě zajímalo jestli tam alespoň na 1 den dají vylepšení moštarny popřípadě vylepšení na ty mlýny zatím tam ani jedno stoho nedali. Na Betě je ale deprv polovina tohoto eventu takže šance tu je.

100% to tam bude.. v tom fotbalovym eventu to taky nebylo na bete a ja trpelive cekal a cekal a cekal az to tam nakonec v te denni bylo.. takze taky bude to stejne - vyckavat
 

DeletedUser13872

Host
No jo zase liga. Co mě akorát zajímá je samozřejmě mlýn a pak ještě tak to zmenšení i když ho zatím nepotřebuji jedna skrýš tolik místa nezabere ( mělo by snad být i na studánku) a možná jezírko do obrany.
Největší moštárnu jsem nestavěl už minule.

A pokud to bude jako u pirátů tak získání hlavní odměny bez problému tedy pokud lze toho upéci na více jak 3 milníky.
 
Je to v přímem poměru kazďa ingredience 1 hvězda to znamena že mužete za 1 ingredienci ziskat 1 hvězdu za 2 ingredience 2 hvězdy a za 3 ingredience 3 hvězdy. Je potřeba 15 hvězd na postup. Jinak když udělate všechny mise a utratite všechny suroviny takvam to vez diamantu vyjde zhruba na 1 a pul komplet mlýnu.
 
Tak nezbyvá nám už nic než s napětím očekávat nový event a doufat že tam ještě dodají jak při fotbalovem nečekaně upgrady mlynu jelikož na betě do dneška nebyli.
 
Tak event je tu a hned jsem přišel na první věc, která mě asi bude celou dobu neskutečně deptat. Je fakt normální, aby po každém třetím kliknutí na krčmu, anebo obecně nekolik málo akcí vyskočila opakovaně ,,nabídka" obchodu, kterou jsem opakovaně zavřel křížkem? Velmi to ztrpčuje hraní a pokud si provozovatel myslí, že takto hráče přiměje k nákupu, tak dosti ztěží, naopak. Já jsem z téhož důvodu přestal hrát nejmenovanou hru která v názvu nese taktéž slovíčko ,,Empires" neboť objem reklamních oken bych fakt neúnosný, že to defacto znemožňovalo plynulé a příjemné hraní. Snad se Inno nevydává podobným směrem :(.

2ai3dvs.jpg
 
Naposledy upraveno:
Tak event je tu a hned jsem přišel na první věc, která mě asi bude celou dobu neskutečně deptat.
2ai3dvs.jpg
také jsem si tohoto divu všiml a je to dost nepříjemné s BETY si tohle nepamatuju asi nějaká nová chybka teda doufám že to nebude dlouhodobě. Nejvíc se mi to zatím projevilo na 2 misi otevřel jsem stavební okno skočila tabulka postavil jsem 1 dekoraci zase skočila 2 zase skočila 3 zase skočila a 4 také skočila jestli to bude házet na každý krok co člověk uděla tak to není vůbec povzbudivé.
 
Nahoru