Diskuze k Podzimní události 2018

DeletedUser3903

Host
Moštárnu už bylo možné získat jako speciálku a hádám, že do konce eventu se ještě objeví. Samozřejmě fakt, že se nedá získat jinak, to trochu omezuje. Kdyby se aktualizovaly denní výzvy a tyhle budovy se tam daly získat, místo kravin typu útočišť šampiónů atd., bylo by to hodnotnější.
 

Dědeq

Znalec
Ja myslim, ze mostarnu ziskat lze - jako denni special nebo cenu, nejsem si jist.
Edit: podle wiki byla mostarna 14. zari. To mi zase tak trapne neprijde.
 

traktorista

Odborník
Akce dobrá, jediné co mi uniká je logika poslední odměny. Jako tři ingredience od každé, dobře, pěkné - ale na konci eventu, kdy už si prakticky nebude z čeho vybírat za co je utratit? Ach jo.
 

DeletedUser3903

Host
No vůbec mám pocit, že INNO trochu překombinovalo tenhle event. Dost mě zaráží, že zatím nebyla možnost získat dodatečné mlýny. Hra už poněkolikáté nabízí za nákup diamantů suroviny navíc, ale jaksi k tomu chybí ten dodatečný motivační efekt. Tedy možnost stavět další mlýny.
Já vím, že jeden čeká v milestone odměně, a mám spočteno, že si pro něj patrně dojdu, ale je to docela málo.

Hádám, že se jako denní speciálka někdy ukáže, ale máme pár dní do konce. Dle mého obchodního pohledu, je to pozdě. Tholosy bylo možné získat. Lodí bylo možné získat celou flotilu dle libosti. Proč bych tady měl ty diamanty dokupovat? Kvůli sadám na zmenšení? Jen co skončí tenhle event, do dvou týdnů tu bude další, tak si počkám, až to dostanu tam, s větší přidanou hodnotou :)
 

DeletedUser3903

Host
No, půlka surovin utracená za svatyně, samozřejmě mi padla jen jedna jediná... Tenhle event mi zkrátka statisticky nevychází :)
Hádám, že se objeví vylepšení mlýna, na to padne ta druhá půlka a pokud to půjde aspon trochu dobře, investuju část diamantů a půjdu si pro druhý mlýn. Více ale dávat nebudu (ani nemůžu - nemám dodatečné mlýny), celý ten systém s 5 surovinami, je hodně predátorský a primitivní. Tohle se dělalo v dávných devadesátkách. Člověku totiž vždy zbydou nějaké suroviny "navíc" a něco mu bude chybět. Primitivní systém snažící se vyvolat potřebu dokoupit potřebné suroviny jednotlivě. Nebudu podporovat víc, než "musím".
 

DeletedUser13872

Host
Spadnul jsem nejam do žákovské ligy ale to ignoruji.
To hlavni mám. Mlyn postaven, ty zbytečnosti docasdo taky. Mohu zmenšit 2 tulákovny a zvětšil jsem dle potřeby i moštárny, dokonce padla jedna navíc kterou zatim stavět nebudu 5 stačí, z toho jen 2 v základu. Takže za mě spokojenost.
 

Gorwor

Dopisovatel
Šmarjá, jak to tu čtu, připadá mi, že nejdůležitější jsou nějaký budovy z eventů - a že jsou tak moc důležitý, abych za ně utrácel peníze! Vždiť je to ve výsledku statisticky naprosto fuk, kolik má kdo ve městě moštáren na 4FB denně, nebo nedejbože mlejnů. To za něj tu hru hrát nebude, jestli bude mít denně o 20FB víc, nebo míň.

EDIT: Abych tu jenom neplkal: já jsem rád za každej event, kde lze získat něco užitečného. Pamatuju moc a moc eventů v minulosti, kdy byla konečná odměna nějaká kulturní budova, dekorace, portrét, nebo podobná chujovina!
Z toho už INNO naštěstí vyrostlo a každej kdo dneska event poctivě udělá, většinou dostane užitečnou budovu na maximálním levelu. Tomu tleskám a za to děkuji.

PS: Ale souhlasím i s tím, že to INNO jede až moc na náhodu - eventy, kde odměny šly kupovat přímo za nějakou měnu (jabka, poháry, etc.) byly o mnoho lepší než součsné neustálé truhly a bedničky, ze kterých hráč X dostane z 10 pokusů 8x užitečnou věc, a hráč Y dostane z 10 pokusů prd. Ale statisticky mají oba 4 dobré věci, takže asi všechno cajk... Nebo ne?

...a co na to Jan Tleskač?
 
Naposledy upraveno:

Joxer

Psavec
7R5I.png

Občas jdu juknout k Charlie CZ . :D
 

Svatej

Legenda
Proč smutný? Naopak je vidět snaha zaplnit si město nejlepšími možnými budovami. Na tom není nic špatného. Smutné je akorát to množství závistivců kteří nemůžou skousnout že do téhle hry někdo i dává peníze. To je ale holt taková česká povahová abominace. ;):p

I když ty pirátské lodě... to měl radši zainvestovat terakotu a ty lodě mít všechny královské.:rolleyes::)
 

Joxer

Psavec
Smutny.Tedy pro Charlie CZ :)
To si nemyslim. Ty eventové budovy dávaj všechno: body, surky medaile, zlato, kladívka a má i útok. Při počítání políček je to dost hustě využité místo na všechny druhy možných důležitých položek v poměru na políčko. Díky tomu vystřelil dost rychle nahoru. Jsme ve stejnym cechu, takže vim, že smutnej fakt neni :D.
 

Kayro

Znalec
No je smutny ze nema nic nebo nikoho pro koho by ty penize co do toho dal vyuzil smysluplneji.Ja taky obcas neco utratim ale tohle je uz trochu extrem.Pay to win v ciste krystalicke podobe.
 
Zdar, potřebuji nějakou vědmu nebo vědmáka co mi řekne co bude zítra za odměnu :D Dnešní renovačka se mi nelíbí, ale jestli tam zítra bude nějaká skotovina tak raději vezmu ty renovačky :D

Jo a FoE jako PayToWin je trošku špatné. Jelikož tu v podstatě soupeření je tak nějak víceméně upozaděné. Ale město pěkné no. Nejsem závistivý člověk, ale nechtěl bych to. Město sice jedu na efektivitu, ale taky na efektnost a ono město je no neefektní ač efektivní :D :D
 

Joxer

Psavec
No je smutny ze nema nic nebo nikoho pro koho by ty penize co do toho dal vyuzil smysluplneji.Ja taky obcas neco utratim ale tohle je uz trochu extrem.
Cítím něco jako, že ty jsi zodpovědnější :D.
OK, to já bych mohl mít mnohem progresivnější argument vůči tvému stylu hry, neboť ten mi napovídá, že jsi mu věnoval hodně času. Podle pohledu fakt hodně. Pokud peníze využíváš jinak, tak je jisté, že tvá investice a to dost nemálá, byla v podobě času. Pokud bych na to šel skrze tvůj pohled smysluplnosti, tak bych usoudil, že čas, který jsi investoval do této hry, jsi mohl využít lépe. Podle hodnot bych řekl, že náš čas je hodnotnější, než peníze a přesto jsi ty evidentně do této hry vložil více hodnot, které by jsi mohl investovat smysluplněji, než hráč, kterýmu patří ono prodiskutovávané město. V tom měřítku u mně vyšlo, že on svůj čas tráví více smysluplněji, protože si ho uplatí a tak tu nemusí nahánět nějakej extrém na mapu několik let :D:D:D. Díky tomu tu nekysne a netráví tu hromadu času kvůli zisku nějaký další budovy. V poměru smysluplnosti ohledně investic (hodnot) je podle mého plus na jeho straně.
 

DeletedUser5384

Host
No,Joxere, hezky jsi to napsal :)

Akorát to má,tedy alespoň pro mne drobný háček: Rozebíráš,kolik času tomu pan kolega věnoval narozdíl od druhého,který nakupuje. Čas,který investuješ do hry je využitý stejně, jako bys dělal jakoukoli zábavnou činnost. Puzzle si taky nekupuješ složený, ale na dílky, přestože jde většinou koupit i plakát :)
Já beru diamanty trošku jako legální podvod,nebo chceš-li ulehčení. Nechci si tu hru ulehčovat,chci si svoje umístění zasloužit výkonem,ne kontem. Což je v hrách Pay to win nemožné. Ještě před časem tu šlo umístit se na slušném místě buď za dia,nebo za píli. To padlo.Ukaž mi někoho,kdo je umístěn v 1% bez dia. Tahle hra se stočila nekompromisně pouze za ziskem bez toho,že by nabízela něco extra, což třeba pro mne byl poslední důvod,proč se já mám k téhle hře otočit zády:(
 

DeletedUser14058

Host
Tenhle event se mi docela líbí. Sice finální budovu stavět nebudu, ale jednotlivé dílčí odměny jsou docela fajn, občas vypadne i něco opravdu užitečného :)
 
Souhlasím :) Je to jeden z těch lepších ač jsem stále naštvaný, že tam není onen fantastický prvek v sázení stromů při motivaci. Ale což :D Máme tu hodně úkolů a musím říct, že odměna na nejvyšší úroveň jde získat mnohem snáz než pitomej Tholos :D

A stále by se mi hodila vědma nebo vědmák co se mi koukne na Asijské servery co je tam za odměnu na 3.10 :D
 
Nahoru