Diskuze k Podzimní události 2018

Svatej

Legenda
uložení budovy.
A nejsem vědma ani vědmák! -.- :D

BTW: Nehlásal tu někdo že vždycky nějaké suroviny zbydou a není je možné zdělat všechny?:rolleyes:
TT6v.png
 
Naposledy upraveno:
Díky :D Zajistil jsi mi 6 renovačních sad a kupu skotovin okolo :D
Oh samozřejmě, že nejsi, jsi lepší :)

No mě zbyly zatím 2 dýně, 1 čokoláda a 2 skořice :D Ale až získám jedno jablíčko tak mi se to zmenší :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13384

Host
Tak zitra nas ceka Mala renovacka takze kdo si setril ingredience na zaver (tak jako ja :) tak jsme docela ostrouhali :).
 
Tak nám pomalu končí event, který opět končí jistou pachutí. Již to tu padlo jednou, jaký je nerozum dávat za odměnu ranec surovin ke konci eventu a když jsem na East Nagachu těsně pod čarou profi pekařů, kdy stačí fakt málo a zbývá mi pět jablek a jedna karamela, z čeho neupeču nic, kdy ani nemůžu proměnit recepty, kdy nemůžu předpokládat jaké se budou péct dál, tak je to fakt velmi smutné. Opravdu méně je často více a kdyby suroviny byly tři, kdyby byla možnost jeden kus obětovat za proměnu nabídky k pečení, event by byl povedenější. Takhle ovšem člověk často dlouho stál, protože mu chyběla jedna konkrétní, ačkoliv ostatní měl a konec je taková hořká ,,třešnička na dortu". Snad jen můžu být rád, že jsem do toho nedal ani diamant, ale i tak mě mrzí, že poslední dobou nebyly na mapě města k nalezení suroviny a systém nepřičetl ani za poslední půlnoc. Skončit těsně pod čarou vyvolává snad nejhorší pocit frustrace, jaký může jen ve hře existovat. Asi takový dojem si z eventu odnesu. O odměnách se fakt zmiňovat obšírněji netřeba, pokud mě systém ,,odmění" balastem typu motivačky nebo zkrácení výroby, neděkuji, neprosil jsem.

21cclc2.jpg
 
Naposledy upraveno:

RomanS24

Člen
souhlasím, event sice pěknej že je odměna no jakštakš ok. ale myslím že by se měli v Inno zamyslet protože poslední eventy pokud dotoho neda člověk xdia tak něco zbyde. a o je škoda. nebo posledních 10hodin to dat aspon po 1hvědzě za 1surku
 
Jak je možné že jsem ještě včera byl v profesionální lize a dnes mi přišla odměna jen za učňovskou a výsledky mám taky z učňovské.To znamená daleko menší odměna!!! Včera jsem byl asi dva body v profi a dnes jeden pod.
 

DeletedUser13384

Host
Taky jste po skonceni eventu dostali oznameni:
Podzimni udalost skoncila. I nadale ale muzes odemykat odmeny prostrednicvim dennich vyzev.
Jde to ale potrvdit jen na jednom serveru coz mi prijde krajne neprakticke. Kor kdyz jsem to omylem potvrdil na F kde vubec nehraju a na E mi to pise ze jsem potvrdil jinde :). Muze tohle podpora zmenit??
 

RomanS24

Člen
Jak je možné že jsem ještě včera byl v profesionální lize a dnes mi přišla odměna jen za učňovskou a výsledky mám taky z učňovské.To znamená daleko menší odměna!!! Včera jsem byl asi dva body v profi a dnes jeden pod.
snadno, někdo tě holt předběhl dole si měl počet hvězd ktery jsou potřeba v té době a asi si měl mín. takžen to není chyba hry.
43103822_2004914939531104_1723174126497038336_n.png
 

RomanS24

Člen
Taky jste po skonceni eventu dostali oznameni:
Podzimni udalost skoncila. I nadale ale muzes odemykat odmeny prostrednicvim dennich vyzev.
Jde to ale potrvdit jen na jednom serveru coz mi prijde krajne neprakticke. Kor kdyz jsem to omylem potvrdil na F kde vubec nehraju a na E mi to pise ze jsem potvrdil jinde :). Muze tohle podpora zmenit??
Mě po skončení eventu přišla zprava že sem získal to a to a že to mam v inventu. nic už ale odeknout nemužu
 

Svatej

Legenda
zkus v inventu hledat "odměna"
Normálně by ale měla být umístěná na první stránce inventáře...o_O kdyby nic, tak kontaktuj podporu.
PJL9.png
 
MikaRybanenn:
Vůbec nerozumím tomu, proč hraješ tuhle hru, když sem každý týden píšeš jak jsi znechucen, frustrován a rozhořčen. Nebude lepší hrát jinou, která tě nebude tolik deptat a frustrovat?? Hry se snad hrají pro zábavu ne? To že ti zbylo 5 jablek nesvědčí o tom, že je něco ve hře špatně, ale jen o tom, že nepřemýšlíš dopředu. Za poslední úkol jsi dostal 3ks každé suroviny. Neměl jsi je bezmyšlenkovitě vyplácal tak, aby ti z jedné zbylo hodně a ostatní žádné. Já jsem i bez diamantů skončil s rezervou v profi lize, dostal druhý mlýn (který teda stavět nebudu :D ) a zbyla mi jedna jediná čokoláda. A to zkrácení výroby, které ty nazýváš balastem, pro mě byla mimochodem jedna z nejlepších odměn. Používám je pokud je mám a klidně by jich mohlo padat i víc :D
Mimochodem za poslední půlnoc se odměny nepřičítají nikdy pokud mě paměť neklame :D
 
Nahoru