Diskuze k Podzimní události

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9928

Host
Několikrát jsem psal o zavedení možnosti odložení stavby na dočasná hrací pole. Buď nikdo nereagoval nebo to bylo v diskuzi zamítnuto. Takže "Uložení" je zajímavé a nejspíš i elegantnější řešení a doufám, že bude funkční. Tvůrcům za to děkuji. A i tento event se zdá být rozumnější než řada předchozích a to včetně odměn. To téměř vypadá, že někdo čte připomínky a náměty a jiný se tím i zabývá. Prima. Tím by mohla hra být zvláště pro ty, co jsou spíše v začátcích mnohem zajímavější.
 

DeletedUser11297

Host
Tak to jsem asi opravdu jediný, kdo z toho vracení budov do invu není nadšený. Už když zavedli prohazování budov, tak faktor přemýšlení u stavění budov shodili na nulu. Teď zajíždějí do mínusu. Hlavně nechápu to nadšení, budete moci vracet pouze budovy z eventů. Když už nějakou budovu takto získám, tak si ji postavím. Pokud ztratí na své užitečnosti, tedy například bude o několik dob pozadu, tak ji buď vylepším, nebo smažu. Na co bych ji vracel do inventáře? Abych se tam na ni mohl koukat a říkat si "možná jednou"? Pro hráče, kteří jsou na konci výzkumu to je jen další šrot, pro ty, kteří se prokousávají výzkumem o něco menší. O té renovačce přes jednu dobu ani nemluvím, to je naprostá kravina. Chválím akorát moštárnu, sice budovu na zásoby moc nepotřebuji, ale vzhledově je moc pěkná a do města parádně zapadne.
 

DeletedUser13620

Host
Myslím, že to je hodně praktické při stavění větších budov, nebo přeuspořádání města - budovy z eventu si hodím do inventáře a v klidu si postavím a rozvrhnu budovy po městě jak chci protože budu mít dost místa - dřív jsem musel některé budovy smazat a pak znovu postavit. Za mě tedy palec nahoru.
 

DeletedUser11297

Host
To je přesně ono. Dřív musel člověk u hry přemýšlet a ne jen tupě stavět. Byla potřeba si strategicky rozvrhnout, co je potřeba, co není a myslet na to, že když něco postavím, tak to nese určité následky. Teď to na mě působí tak, že se Inno začalo orientovat i na děti předškolního věku, aby přestavbu města neměly moc složitou.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

zelvanator

Psavec
No jestli jsem to správně pochopil, tak možnost vrátit něco do invu bude balíček jako renovačka s jednorázovým použitím. Pochybuju, že jich budu mít tolik, abych mohl použít tuto možnost na všechny bazary či hřiště při přestavbě... Spíš si myslím, že to bude mít využití např. mám dost spokojenosti, hřbitov mi zabírá místo, tak ho strčím do invu. Až ho budu potřebovat někdy v budoucnu, postavím ho. Rozhodně dává víc spokojenosti než normální budovy, takže škoda ho bourat. Čili, že si budu méně namáhat hlavu s přestavbou města dle mého soudu nehrozí :D
 

DeletedUser11297

Host
Jasně, je to pořád jen balíček. Jenže teď už bude ve hře napořád a budou ho cpát do každé akce. Jen doufám, že až spustí sběr pomerančů, tak o tuto "výhru" nezavadím. Na betě už ji mám a akorát zabírá místo v inventáři. :)
 

DeletedUser5384

Host
No,já si nejsem úplně jistý,že když dáš do invu třeba ten tvůj hřbitov dejme tomu v železe,že ho opravdu třeba v moderně vytáhneš:D To spíš postavíš něco běžného z dané doby.
K tomu namáhání hlavy: cca 20 % města zabírají cesty. Ty patří k tomu nejlevnějšímu a nejrychleji postavenému,co se dá do města pořídit. Pokud někdo neumí vybourat cesty,budovy sesunout do jednoho rohu a z protilehlého stavět odznova,tomu ani tenhle bonus nepomůže :)
 

DeletedUser13620

Host
Asi tak - spíše další možnost jak u hry přemýšlet a strávit víc času :)- nemyslím, že by tahle možnost hru nějak zjednodušovala a degradovala na úroveň pro předškoláky
 

zelvanator

Psavec
No,já si nejsem úplně jistý,že když dáš do invu třeba ten tvůj hřbitov dejme tomu v železe,že ho opravdu třeba v moderně vytáhneš:D To spíš postavíš něco běžného z dané doby.
K tomu namáhání hlavy: cca 20 % města zabírají cesty. Ty patří k tomu nejlevnějšímu a nejrychleji postavenému,co se dá do města pořídit. Pokud někdo neumí vybourat cesty,budovy sesunout do jednoho rohu a z protilehlého stavět odznova,tomu ani tenhle bonus nepomůže :)
no od toho mám renovačku ne? :D
 

Svatej

Legenda
Bobbyc: Je zajímavé, jak se kde kdo ohání tím jak si umí zařídí cestovní síť, ale když se koukám po městech, tak ten matematicky nejvýnosnější druh sítě - hvězdu vidím asi v 0,5% případů :D

JiPi53: Tak, a teď ten můj poslední příspěvek nedává smysl... :D:D
Co si o mě chudáci, bývalé situace neznalí, čtenáři pomyslí.... :D
 

Ruda80

Dopisovatel
No,já si nejsem úplně jistý,že když dáš do invu třeba ten tvůj hřbitov dejme tomu v železe,že ho opravdu třeba v moderně vytáhneš:D To spíš postavíš něco běžného z dané doby.
K tomu namáhání hlavy: cca 20 % města zabírají cesty. Ty patří k tomu nejlevnějšímu a nejrychleji postavenému,co se dá do města pořídit. Pokud někdo neumí vybourat cesty,budovy sesunout do jednoho rohu a z protilehlého stavět odznova,tomu ani tenhle bonus nepomůže :)

Třeba počká do dalšího eventu na dušičky až bude další event a z malého udělá velkej a ten se sám renovuje do aktuální doby. Nebo se pletu? Ono logicky přemýšlet znamená právě to město upravat, copak někdo může vědět co bude v budoucnu, co udělají za eventy za věci, jakou budou mít rozlohu atd.... V každé hře je logika rovna zkušenostem, ale i ten nejzkušenější hráč se postupem doby vyvíjí.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru