Diskuze k podzimu 2019

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Léto pomalu končí a po něm přirozeně nastává podzim a s ním přichází i naše podzimní událost. Těšíte na pečení? Těšíte se na nové podzimní budovy? A jaké bylo vaše léto?
 

Mrtvejmagor

Veterán
jaký jsou rozměry chaty?
podzimní chatka wiki
nebo fan-poster (u které se mi tentokrát nevydařila kvalita takže jsem ho sem ani nedával...)
69417131_2459554564112423_657985373384736768_n.jpg
Chatka je jinak velká 3x4
 
Dalši event s hodně misema.
Vidím to opět jako vždy první 2-4 dny velice intenzivní plnění misí a pote už každy den 1 misi jak budou přibývat.
Kolikrát si říkam že by mohli udělat delši event třeba na 4-5 týdnu ale stím že by byla už od začatku eventu 1 mise na 1 den místo současného systému polovina eventu naraz a 2 polovina pak po 1 dnu na 1 misi.
 
Parádní event, který společně s archeologickým považuji co do hratelnosti za jeden z nejlepších, ne-li naprosto nejlepší. Už se moc těším. Snad i ty odměny budou za něco stát.
 

d arvit

Odborník
Dalši event s hodně misema.
Vidím to opět jako vždy první 2-4 dny velice intenzivní plnění misí a pote už každy den 1 misi jak budou přibývat.
Kolikrát si říkam že by mohli udělat delši event třeba na 4-5 týdnu ale stím že by byla už od začatku eventu 1 mise na 1 den místo současného systému polovina eventu naraz a 2 polovina pak po 1 dnu na 1 misi.
nikdo tě nenutí jet všechny dobrovolné úkoly hned a potom čekat na 1 denně a rozhodně by nebylo lepší udělat event na 1-1,5 měsíce po 1 úkolu denně, moc dlouhý a nechtělo by se mi takovou dobu čekat na hlavní odměnu

mě by spíš zajímaly rozměry další úrovně moštárny, jestli zase naroste o 1x3 políčka do délky nebo přidaji 1FB do stejného rozměru..
 

d arvit

Odborník
paráda, už jsou na wiki doplněný informace, to bude sakra luxus 7 FB z 21 polí, vypadá to že budu všechny moštárny pěkně vylepšovat a pokusim se o další, kam se na to hrabou terasovky nebo svatyně..
 

DeletedUser11843

Host
Mě už ty eventy přijdou nudné, bez nápadu. Pořád jen kopírování minulosti. Kde jsou ty časy, když byl každý event jiný a něčím zajímavý. A taky se mi moc nelíbí, že mě kvůli eventu nutí hrát jinou součást hry, kterou normálně nehraji a hrát nechci. Protože mě nebaví.
 

d arvit

Odborník
Mě už ty eventy přijdou nudné, bez nápadu. Pořád jen kopírování minulosti. Kde jsou ty časy, když byl každý event jiný a něčím zajímavý. A taky se mi moc nelíbí, že mě kvůli eventu nutí hrát jinou součást hry, kterou normálně nehraji a hrát nechci. Protože mě nebaví.
tak zase se na event můžeš vykašlat úplně, přeci jen je to jiná část hry než kterou normálně hraješ a všichni budou spokojený ;)
 
Jakou? Třeba mám pouze a jen kvůli eventům ve městě kladívkárny. I když mám vyrobeno 73 mega kladívek, což nespotřebuji ani za několik životů, tak pořád musím kladívkárny držet. Fakt by bylo od vývojářů fajn, kdyby eventy směřovali tím stylem, kdy nenutí hráče zasahovat do města. Přimlouval bych se za nahrazení absurdní výroby kladívek něčím jako vyjednáváním či bojem. Je to věc, která prověří hráčovu šikovnost. Naklikat několikanásobný výrobní cyklus by dokázala i cvičená opička.
 

Dan 77

Veterán
Ale spotřebuješ, to je hodně málo zásob na výzkum třeba Virtuálky nebo Kolonizace Marsu.
K přestavbám města atd.: Aspoň tě event donutí vystoupit z komfortní zóny, o to snad jde, ne?
Jo a na úkoly tohoto typu přece nepotřebuješ "kladívkárny" v pravém smyslu, stačí Výrobce saní, Potopený poklad (2×3), Magnum opus (3×2), takže můžeš na malé ploše vyrábět body a zboží v době mimo eventy a při plnění nějakého takového úkolu výrobní cyklus změnit a vyrobit mimořádně něco jiného.

Na druhou stranu o tomto eventu překvapivě píšeš, že je...
co do hratelnosti za jeden z nejlepších
Čím?
 
Naposledy upraveno:

d arvit

Odborník
Jakou? Třeba mám pouze a jen kvůli eventům ve městě kladívkárny. I když mám vyrobeno 73 mega kladívek, což nespotřebuji ani za několik životů, tak pořád musím kladívkárny držet. Fakt by bylo od vývojářů fajn, kdyby eventy směřovali tím stylem, kdy nenutí hráče zasahovat do města. Přimlouval bych se za nahrazení absurdní výroby kladívek něčím jako vyjednáváním či bojem. Je to věc, která prověří hráčovu šikovnost. Naklikat několikanásobný výrobní cyklus by dokázala i cvičená opička.

73M kladívek??
já mám skladem 100-1 000M a nepovažuji to za nijak velkou zásobu, jen jako takovou pojistku na nenadálé potřeby, ono to ani jinak nejde, když za den utratim 100M ani nevim za co :p

takže ti je líto vyrobit pár kladívek do zásoby a místo toho radši budeš chtít utrácet surky ve vyjednávání nebo hledat nějakou obtížnost v boji??

tohle je čistě tvůj subjektivní názor, můj zase je, že v eventu beru a očekávám něco z každé části hry i když to pro mě znamená udělat něco co normálně nedělám (např. to vyjednávání, produkce kladívek) že by vyjednávání bylo větší výzva než do plného města nacpat pár výroben si nemyslim nebo že bych musel přemýšlet u boje, s trochu většim bonusem vezmu nějaký jednotky dám automat a po boji maximálně doplnim pár padlých vojáků, ale prohrát?? :eek:

ale třeba mám jakožto dlouhohrající, aktivní, přemýšlivý hráč jenom zkreslený názor
 
Naposledy upraveno:
Na anglický wiki bylo známo už 7 dní nazpět, všech 72 úkolů, takže se dobře dala promyslet strategie vaší hry a tomu přizpůsobit i potřebné kroky před eventem.
Například pokud tam je zaberte provincii a vy víte, že tu další nezvládnete, tka je logický si nechat jeden sektor v daný provincii připravenej
Pokud tam je třeba předtím ještě zaber 5 sektorů, tak si jich tam necham 6 (5 + 1 na provincii).

Chce to trochu přemejšlet u tý hry lidi, a uvažovat a získávat informace... Pak se nemůžete divit že máte problémy...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru