Diskuze k profilu a úspěchům

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

ve středu 15. února vám představíme nový přídavek do hry pro všechna zařízení - Úspěchy.
Pokud se chcete předvést a ukázat, jak jste dobří, vyberte své tři nejoblíbenější úspěchy, které uvidí všichni! :)

Kromě toho dojde také ke změně v profilu, který bude přehlednější a bude obsahovat vaše úspěchy.

Více si k této novince můžete přečíst v oznámení. My se budeme těšit na vaše názory.
 

DeletedUser12887

Host
Tohle bude fajn další zpestření uživatelského rozhraní a snad to podpoří i další nápady a diskuse
 

Kayro

Znalec
Kdyz ma tenhle achievement Franta ja ho musim mit taky i kdyby me to melo stat par diamantu.A to je cele o nic jineho nejde.Dalsi prijem pro INNO jen je potreba videt dal nez na spicku nosu.
 

peepee77

Veterán
Kayro: To si zas nemyslím. Zobrazit v profilu si můžeš 3 úspěchy. Sypat do nich diamanty by mě v životě nenapadlo. Navíc jsou to věci typu počet postavených budov, počet postavených cest, počet vyhraných bitev, počet nastřádaných mincí....do toho se dia vráží těžko. Pokud nebudeš léčit armádu.
 
Kayro moc to hrotíš :) Náhodou mě se to líbí :)
Je to pěkná věc takové statistiky :)
Já je již mám na test serveru a jako dojnou krávu na dia to fakt nevidím to co tam zatím je tak dia negeneruje ani náhodou.
Pro zajímavost. Prohraj XX soubojů. Už vidím jak to genruje hory dia tím, že hráči prohrají souboj a pak léčí své jednotky :D
Stačí se na to podívat jiným než rudým pohledem "člověka" (nebo Orka? ) co za vším vidí jen a pouze snahu druhých vydělávat. Ale pohledem ze široka :) Věc jako Achievmenty mají již téměř všechny moderní hry. Byla jen otázka velice krátkého čas než to přijde i sem :)
Hru to udělá určitě zajímavější :)

No a doufám, že za splněné eventy budou také nějaké pěkné medaile :)
Nejenom odměna na konci v podobě obvykle budovy a portrétu, ale i nějaká ta placka :)
Co nevidím tak nevidím placku za expedice. Nově přibude další vlv expedice tak proč neudělat placku za dokončení :) Třeba klidně 4 placky.
Každá z nich se bude načítat podle toho jestli dokončím daný lvl expedice :)
 

Svatej

Legenda
-Také si všimnete, že popis v profilu může nyní, kvůli omezenému prostoru na mobilu, mít jen 500 znaků a nemůže obsahovat speciální znaky.
-Většina okna je nyní věnována úspěchům!

A to mají být jako změny k lepšímu? :confused:

Úspěchy neposkytují ve hře žádné bonusy, ani výhody - slouží jako reprezentace vašeho postupu a herního stylu - jako něco, co ve hře dosud chybělo.
-Jo, to je fakt... něco co je úplně k ničemu krom vizuální funkce nám tu vážně "chybělo"...:eek:
 

DeletedUser5384

Host
Mno,peepee,to máš pravdu,ve skutečnosti je to mnohem horší :) Hra se seká,když chci změnit armádu mezi boji,trvá to věky,pokud si při tom chci udělat pauzu,musím pak dát refresh,grafický nároky na hru větší,než má PC v NASA, když kliknu na hospodu,čekám dýl,než za bolševika na žiguli...Co s tím uděláme? Dáme hráčům prostor,kde se můžou poprsit,jak jsou dobří,na zbytek se zapomene,alespoň na čas. Pak vymyslíme zas nějakou bejkovinu,přece nebudem opravovat resty,kam bysme došli,no ne?
P.S. Všimni si,že schválně nezmiňuju CVC,to by byla teprv dlouhá pohádka :)
 

DeletedUser13872

Host
Zajímavé spstření. Ještě udělat apku na windows mobile a budu plně spokojen.
 

DeletedUser2059

Host
Toto je fajn změna, ale nejvíce mi na tomto vadí, že mezi řády cifry nejsou mezery, přečíst co je to vlastně za číslo - to je obtížné.
Nevím, ale možná by to chtělo také nějak jednoznačně odlišit jaký kov v tomto vyznamenání vlastně mám. Na betě jsem odhadl, že mám tedy s největší pravděpodobností dvě bronzové a dvě stříbrné škatulky, možná si časem zvykneme, tak jako vždy.
 

DeletedUser10263

Host
A kdy? Je středa.... jsem nedočkavý, no. Mám rád takovýhle blbosti. ;)
 

DeletedUser11317

Host
Milí hráči!

Víme, že už se na změnu profilu a úspěchy těšíte, ale nemáme pro vás dobrou zprávu.
Bohužel došlo k neočekávaným komplikacím a neradi bychom, abyste nemohli tuto novinku naplno využívat.
Omlouváme se, ale na úspěchy se můžete těšit až příští týden. Věříme, že 22. 2. se již vše podaří a vy se budete moci předvést!

Děkujeme za pochopení a přejeme hezký zbytek dne.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru