Diskuze k Prvnímu máji

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Máj lásky čas...

Těšíte se na Hildu, která má pro vás připravené úkoly a odměny? Letos si vzala posilu, svého bratra Halvarda. A společně pro vás chystají krásnou událost První máj. Ale budou chtít malou pomoc. Na druhou stranu jsou připraveni vás náležitě odměnit.

Přečtěte si vše k události První máj na fóru a napište nám, jak se těšíte :)
 

DeletedUser13611

Host
Tak tenhle event nechám tak nějak bez povšimnutí. Z eventu do eventu, kde dělám dokola ty samé úkoly a liší se jenom odměna, zpestření veškeré žádné a hlavní cena je další zbytečný krám, který navíc nabírá na velikosti s každým jeho vylepšením, ale bonus je tak nepatrný, že je to jenom škoda místa.

Upřímně se dostávám do stádia, kdy si říkám, jestli není čas na změnu hry.
 

DeletedUser14258

Host
ja se na udalost těšim zbytečnych kramu mam malo no skoro žaden ale to rozšiřeni bych uvitala
 

Svatej

Legenda
Mám na to úplně stejný názor Mediastinus:rolleyes:
Osobně tento event také vynechám, respektive, nebudu ho dodělávat. Co splním normálním herním režimem, to splním, ale ta hlavní odměna je opravdu spíše pro nové hráče. Pro ty starší, zkušenjší pokročilejší je lepší hodit si levl nebo dva na baziliku sv. Marka aby získaly stejný bonus a ušetřily místo ve městě.
A co se týče beden s bonusy, zatím na mě tato nová funkce niijak velký dojem neudělala, spíše naopak.:(
 

DeletedUser14051

Host
Ahoj, přestože jsem teprve v pozdním středověku, vnímám to velmi podobně :). Jediné, co mě zaujalo, je náhodná odměna a ta renovačka na konci jedničky. Pokud náhodné odměny budou stát za to, tak to asi splním, jinak pojedu stejně jako ty Lorde :).
 

DeletedUser14057

Host
Souhlasím v tom že s tímhle eventem nesouhlasím. Hlavně v tom že to chce zase odemknout technologii, přitom hlavní cena je taková blbost..:cool:
 

DeletedUser14051

Host
Irone a kdyby jenom jedné...hned to tam máš dvakrát, tedy v každé úkolové řadě jednou bez možnosti alternativy :).
 

DeletedUser13750

Host
Ja osobne som spokojný s týmto množstvom akcií pretože odmeny z nich považujem ako začiatočník za užitočné a výhodné. Takže len tak ďalej. :)
 

RomanS24

Člen
Tenhle event stojí za to dohrát v menších dobách jen kvlůli renovačce. jinak jak se píše nahoře furt do kola. stejny ukoly jen prohazený odměny. a májka nechám jí v inventu
 

Ruda80

Dopisovatel
Ani kvůli tý jedný renovačce, počkám na letní kasíno to je lepší, teda pokud ho nezmění.... Já ho budu dělat jenom do doby než to po mě bude chtít právě ten výzkum technlologie.
 

DeletedUser11964

Host
rozumím tomu správně tak, že je de facto úplně jedno jestli již nějakou májku mám, když jí stejně každej dostane při prvním úkolu a vylešit budu moci stejně jen jednu?
 

Artesis

Komentátor
je to megazbytečnost, pomalu se místo toho vyplatí si postavit obytnou budovu navíc... upříme už mě ty eventy nebavěj pořád nějaká další vetešárna nic doopravdy užitečnýho. Expedice taky hyper nuda přijde mi navíc, že jak je rozšířena o další stage tak mě to baví ještě míň než předtim. Milion kol bojů stále dokola, nic zábavnýho navíc mi to spíš než zábavu připomíná nějakou povinnost. Třeba mi řekněte naco zbírat ty kladiva jsou úplně k prdu, mam vlastně výrobní budovy jen na to abych plnil event (typ úkolu 874x vyrábej 5minut a podobný blbosti). Mince pomalu likviduju za body výzkumu. Nová doba mi dycky zabere tak 14 dní a pak postavim jednu budovu pač ostatní jsou lepší = event budovy,vb,budovy z expedic nebo jsou prostě lepší ty ze starší doby (třeba neviditelný tanky už mam teda vážně dlouho). Jsem zklamán.
 

Ruda80

Dopisovatel
No tak já to chápu, tak že když každých 14 dní budu dělat event ve kterém budu muset vyzkoumat 2 technologie tak dlouho ve svojí době nezůstanu, takže pokud za to nedostanu nějakou velmi dobrou věc tak nic nedělám, nebo mě ve větších dobách všichni akorát rozstřílí a budu další z těch kteří bečí že je někdo napadá, nedá expedici bez vyjednávání atd. Ne díky!!! Klidně si vymýšlejte nové doby pro top 100 hráčů, já na to kašlu.
 

DeletedUser12994

Host
aby jste se tady vsichni nezblaznili.. kdyz ty eventy nechcete hrat, tak je jednoduse nehrajte.. kdo vam to nuti ty ukoly delat? nebavi me = nedelam je a nedavam sem ani koment.. proste si toho nevsimam.. jsou lidi ktere to bavi a je to alespon nejake oziveni hry... je fakt ze by ta hlavni odmena mohla byt lepsi, teda o dost lepsi, s tim snad musi souhlasit vsichni. Ale budte radi ze vyvojari an tu hru uplne neprdi, to by jste si zase stezovali ze nejdou zadne eventy, nove doby nic...
 

Svatej

Legenda
StoneCZE: Pokud tě tenhle event baví, tak ti to přeju a nebudu ti nic vyvracet.;) O to se tu ostatně myslím ani nikdo nesnaží. Nicméně fórum je tu od toho, abychom tu nechávali feedback. (je to víceméně zbytečná činnost, nicméně je tam slůvko víceméně:rolleyes:)
Čili, v tom abych tu napsal můj dojem (negativní) na event, v tom mě nemůžeš ty zabránit.;)
Pokud ty negativní komenty nechceš číst, neotvírej už toto konkrétní vlákno. :D Jsem si poměrně jistý že negativní feedback se bude kupit.
 

DeletedUser12994

Host
lide si budou opravdu stezovat stale - je malo eventu ->>> chceme jich vice..... event prakticky kazdy tyden???? ->>>>> chceme jich mene, kdo ty ukoly ma stale plnit....

a jak jsem psal.. je fakt ze odmena je smesna.. ale to byla uz i odmena na 5 vyroci FoE.. chapu ze na to si lide muzou a budou stezovat, to se mi take nelibi... ale prece si nebudu stezovat na mnozstvi eventu? co to je za stiznosti?
 

DeletedUser9906

Host
Není o to, že je pořád nějaký event, ale o ty úkoly. Vyzkoumej technologii, prozkoumej provincii, a to vždycky 2x. Teď to dovedli k dokonalosti pořadím úkolů, nejprve získej provincii, hned 2-3 úkoly dál infiltruj x sektorů, to znamená znovu průzkum provincie, a za chvíli dobuď provincii.
Kde mám pořád ty provincie a technologie brát, že?:)) Ale nejvíc mě děsí, že teď na mě bude pěkných pár dní vyskakovat pořád to okno že mám hrát událost, které se musí zavřít křížkem, nestačí klik na plochu. Jinak májky mám v inventářích na všech světech od minula, kdo by stavěl budovu, potřebující cestu, s takovými hodnotami, blbější snad už je snad jen ta svatyně inspirace, co dává plánek.
 

traktorista

Odborník
Ani kvůli tý jedný renovačce, počkám na letní kasíno to je lepší, teda pokud ho nezmění.... Já ho budu dělat jenom do doby než to po mě bude chtít právě ten výzkum technlologie.

Což nebude dlouho, protože je to tuším hned třetí úkol.

Přidávám se k těm, kteří májku ve městě nemají ani mít nebudou. Dřívější systém s občasnými eventy, ale zajímavými odměnami mi přišel lepší než akce střídající akci a nic kloudného z toho.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru