Diskuze k přestupnému roku

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

každé čtyři roky nám únor přinese navíc 24 hodin, které by bylo škoda nevyužít!
Víte však, proč máme přestupný rok?

Od 25. února budete mít možnost plnit ve vašich městech úkoly, které vám tuto historickou událost přiblíží.
Čeká vás spousta odměn a pokud se vám podaří všechny úkoly splnit do 3. 3., získáte také portrét Řehoře XIII.

Chystáte něco speciálního na 29. 2., nebo to pro vás bude den jako každý jiný?
Napište nám také, jak se vám událost líbí :) A pokud budete mít nějaké nejasnosti či dotazy, ptejte se!
 

Kayro

Znalec
Gregory_XIII_medal.jpg

Tohle pro mne smazava jeho zasluhy o kalendar.
 

DeletedUser8654

Host
Jelikož jsem na konci hry tak jakýkoli event je pro mě zpestřením, super práce :)
 

DeletedUser11359

Host
Jelikož stojím ve výzkumu a zatím nechci dál, tak je pro mě každý event, který má úkol "vyzkoumej technologii" a nemá hodnotné odměny, naprostou zbytečností.... Proč tam musí být tyhle úkoly?!
 

DeletedUser3139

Host
Takzkus přehodnotit ,,nechci dál" na ,,chci dál" a v tu ránu budeš mít potřebu zkoumat technologie a i malé odměny se ti hodí!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9906

Host
Promiňte offtopic, ale mohl bych se zeptat, proč tuhle hru hraješ, když nechceš postupovat dál?
 

Svatej

Legenda
Qwertik: Nevím jak Kelef, ale já to mám podobně - hodlám zůstat v pokroku jak dlouho to jenom půjde (klidně navždy). Mám výrobu zboží založenou na VB a na sklady v mém městě místa moc není. :)
 

DeletedUser12151

Host
lorde kdyby jsi zkoumal dal tak umistis jeste hodne rozsireni a mas misto jak na sklady a vse ostatni co potrebuje,takze moc nechapu proc nechces zkoumat dal
 

Svatej

Legenda
No tohle je už totál offtoppic -
2 rozšíření za dobu? Tím pokryju maximálně zvětšující se velikost výroben zásob a kasáren... :p
A než se začneš ohánět rozšířeníma z mapy, tak na mapě jsem už teď o dost dopředu před mojí dobou.
 

DeletedUser12151

Host
je to 6 rozsireni za dobu, 2 ve vyzkumu, 2 na mape, 2 za medaile a 2 za dia,to je tedy 8,ale uvadel jsem radeji,ze 6,pro rypaly :)
dodatek: je to off toppic,ale ja s tim nezacal a nemuzu drzet hubu,kdyz vidim napsany nesmysl :D
 

Svatej

Legenda
Jo, jjá taky nemůžu přestat, když se mi někdo snaží vnutit špatnej názor:p
1 nesmysl - rozšíření za metály nejsou omezené dobou... :p
2 nesmysl - rozšíření za mapu MD už mám a pracuju na PMD... :p
Takže dohromady mi zbývá 38 dosažitelnejch rozšíření... to ale nic nemění na tom že v MD získám přístup jen ke 4 (dia+výzkum) což opravdu nestačí na pokrytí výroby zboží :p
Proto zůstávám v pokroku dokud nezískám všechny rozšíření z mapy - HOWGH
 

DeletedUser11297

Host
Tak event to bude hodně rychlý, na betě jsem to měl během dne hotové. Odměna v podobě renovačky se hodí vždy, takže proč ne. Daleko jiný názor mám na letošní Velikonoční event, který právě začal na betě. Vy, kteří jste zažili staré dobré skrývání a sbírání vajec a líbilo se vám to, začněte smutnit. Inno tento zábavný event překopalo a udělalo z něj jen nudný, řadový event. Jsem z toho rozhodnutí jednoznačně zklamán.
 

Svatej

Legenda

A na betě je teď povstání na vsi :) Nutno dodat že z vyjádření oficiálních zdrojů nejspíš zbytečné.... :(
 

DeletedUser11297

Host
Stačí se podívat do feedbackového vlákna k eventu. Uběhl den a pár hodin a ve vlákně už 230 komentářů. A drtivá většina požaduje návrat strého formátu. Nevím ale, o co se snaží. Vývojáři to stejně nečtou a i kdyby, rozhodně to měnit nebudou. Kdyby aspoň odměny stály za to, těšil jsem se opět na studánku za 500 vajec a pár zlatých truhel. Teď budu muset jít pouze po těch zlatých a to ještě pouze ve dny, kdy bude denní odměna stát za to. Vzhledem k tomu, že studánka ani svatyně v žádné z truhel ze základu nejsou, tak si asi zariskuji pouze dva dny z celého eventu a tím to pro mě skončí. Prostě trapnost, další z mnoha INNOvací.
 

DeletedUser11359

Host
WinJete, tak to jsi mě moc nepotěšil... Zase jsem o krok blíže tady s tím seknout.
A zajímalo by mě, ze je špatné na tom, že nechci jít ve výzkumu dál? Časem se určitě posunu, ale až budu mít na lvlu 10 své vybrané VB.
A ještě jedna věc, tím, že jsem teprve v době Pokroku se mám pořád na co těšit, stále mne čeká hodně dob, ale Vás ne. Přijde doba ledová a pak končíte, už nic dalšího nebude.
 

DeletedUser11297

Host
Také už se hry držím jen tak tak, touhle změnou tomu moc nepřidají. S tím pozastavením děláš dobře. Když to vezmu z mého pohledu, tak v poslední době už jsem skoro rok a půl a je to znát. Už se hrou jen tak prodírám od ničeho k ničemu. Dokud jsem měl co dělat, byla to paráda a i když jsem dojel výzkum, tak jsem se zpočátku bavil. Ale po takové době už mě to prostě nebere. A pokud Inno nevymyslí nějaké smysluplné vylepšení, které by hráče na konci výzkumu donutilo zase něco dělat, budou jim postupně odcházet. Ale tak opět je to věc, která je jim asi ukradená, jejich politika je zaměřená na tahání nových lidí do hry a ne se starání o ty staré.
 

DeletedUser11359

Host
Uvidíme, ale s tím, že nehodlají řešit CvC, kazí skvělé eventy a k tomu přidávají eventy, které pro hráče, jako jsem já nemají vůbec žádný význam, tak tato hra brzy upadne.
INNO mě velmi silně zklamalo na Elvenaru a tady z této hry už nejsem vůbec nadšený tak, jako dřív. Hodně dlouho jsem nehrál a poté jsem se vrátil, ale říkám si, že jsem se nejspíš ani vracet nemusel, protože od té doby jde tato hra z kopce a to velmi svižným tempem.
Lorde, když ty taky stojíš v Pokroku, jako já, má pro tebe význam event, jako je tento? Myslíš, že se vyplatí plýtvat ještě nevyzkoumanými výzkumy na tomhle eventu? Já si myslím, že ne.
Samozřejmě bych byl šťastný za každý event, kdyby do nich nedávali tak stupidní úkoly na výzkum technologie! INNO nám chce nejspíš dokázat, že stání v době se nevyplácí a těmito úkoly nás připravují o zábavu z eventů a více méně nás tím nutí se posunout dále. Jenže víte co? Já jim na to s prominutím s**u. Než abych si nechal od INNO diktovat, jestli se nám posouvat dále, nebo se nechat připravit o eventy, tak to si radši najdu jinou hru.
 

Svatej

Legenda
Záleží jak daleko ve výzkumném stromu jseš... Já mám ještě hodně nevyzkoumanejch technologií z pokroku, takže mi to z tu renovačku ještě stojí. Ale kdyby to znamenalo že bych se musel posunout do nové doby... to bych na ten event kálel. :(
 

DeletedUser11359

Host
Mě chybí už jenom 2 výzkumy, takže pro mě bude lepší, když si je ušetřím na něco, co má smysl. Štve mě to, Renovačku bych chtěl, ale co se dá dělat....
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru