Diskuze k režimu přestavby

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

už 4. září se můžete těšit na skvělou novinku! Tím je režim přestavby, díky kterému můžete ve svém městě provádět mnohem jednodušší změny. Podrobnější informace o novém rekonstrukčním režimu si můžete poslechnout ve videu, a to najdete v oznámení.

Budeme se těšit na všechny vaše reakce!
 

DeletedUser5384

Host
nezapomněl jsi započítat říjen? :p takže měsíc a 27 dnů, pesouši :)
 

xmiramax

Turista
dík...už jsem dostal info jak je to na betě
viz.
Na betě to funguje tak, že si to.pamatuje i původní čas, a i sestavu kontaktů v případě třeba paláce nebo japonské zahrady, takže se opravdu dá hodit celý město do skladiště(ne inventář), ale nejde to pak spustit, dokud není všechno do poslední cesty zase ve městě. Jediný drobný nedostatek je v tom, že se v rámci přestavby nedá mazat (nadbytečné cesty třeba)
 

Y u m a n

Komentátor
Ahojte mně by zajímalo jak to bude když dojte během přestavby k výpadku třeba sítě nebo už toho budu mít plné "zuby" a přeruším tak naskočí zpět původní město - nepůjde to uložit třeba v polovině a dát si oddech a popřemýšlet na další přestavbou ?? y. :rolleyes:
 
-> Yuman - Neboj, pokud dojde k vypadku tak ti zustane puvodni město.. Zmeny se musí vždy potvrdit a ulozit, jinak se neaplikuji..
@ vyvojarsky tym - Konecne! Cekam na to od te doby co to vyslo na bete a i přes chyby co to ze zacatku mělo tak to bylo SUPER! DIKY!
 

Kayro

Znalec
To je dobře ze zustane puvodni mesto pokud nebudu chtit prestavbu dokoncit.Pokud se totiz musi vratit uplne vsechny budovy zpet dovedu si predstavit situaci kdy mi zustane na posledni budovu spravny pocet policek ale v jinem tvaru nez je budova,to by znamenalo prestavovat znovu pokud si pred tim nekoupim jedno volne rozsireni(tady vidim trochu tahak na diamanty) tak se muze prestavba protahnout i na nekolik hodin.Skoda ze to neni tak jak se kdysi rikalo ze nadbytecne nevyuzite budovy a silnice se ze skladiste smazou.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12994

Host
no to je bomba, konecne nebudu muset pro prestavbu pouzivat ten tool na netu a pak mit dve okna vedle sebe abych to postavil stejne :D..

jen by tam fakt chtelo dodat funkci mazani z toho skladiste, protoze kdyz se behem toho uz rozhodnu ze to nechci a chci to smazat, tak to uz nepujde.

k tomu me vlastne vede druhy dotaz, ono vlastne asi nepujde dostavovat nove cesty ze? to az po tom co dam SAVE, to je asi namet na vylepseni..
 

DeletedUser2237

Host
uz se na to tesim a cekam na to od bety kdy konecne :) a je to tady budu moct jako ostatne asi vsichni ve velkem preskladat to nase tetris mesto :-D 3x huráááá !
 

DeletedUser14051

Host
No hurááááááááááá :D a pak že se nedočkáme :). A v rekonstrukčním se dostavovat nedá. Jinak teda pokud si přestavím město tak, že mi tam nevejde ani to, co jsem tam původně měla (včetně cest) tak je ta přestavba neefektivní a je lepší to asi nechat tak, jak to bylo, takže suma sumárum mě vůbec nevadí, že se z toho nedá mazat (lze řešit i před spuštěním rekonstrukce) a když by náhodou byly potřeba nějaký cesty, tak zase po předělání města a uložení nové podoby hned v live režimu dostavět. To jsou malý věci a důležitý je to groooooo, že to konečně bude fungovat a nenulují se časy dokončení ve všech budovách ani setech a i v průběhu rekonstrukce ten čas standardně běží dál. Za mě obrovský palec nahoru! :)
 

DeletedUser13620

Host
Zaplať pánbůh za ty dary :)
Tak ještě to otáčení budov a nebude to mít chybu ( vím, že tvrdili že to nikdy neudělají, že by to bylo moc nákladný, ale doufat můžu)
 

DeletedUser13718

Host
Minulej tejden sem pracne prestavoval :DD ale neva,chci to samy na druhym svete,a tohle je SUPR ulehceni,takze diky za to :))
 

Anti Bílý

Psavec
Ubohé video. Všechno ručně mazat, silnici po silnici.. žádné tlačítko pro odebrání všeho najednou? No a pak začne stavět VB k dvouproudovce..
K dokonalosti to asi bude chtít ještě nějaký ten "již brzy" pátek.
 

DeletedUser13718

Host
Ubohé video. Všechno ručně mazat, silnici po silnici.. žádné tlačítko pro odebrání všeho najednou? No a pak začne stavět VB k dvouproudovce..
K dokonalosti to asi bude chtít ještě nějaký ten "již brzy" pátek.
Tvl,radsi mazat postupne a nekam ukladat,nez neco mazat a zbytek premistovat,a dalsi znova stavet..a silnice si muzes smaznout vsechny v normalnim rezimu snad,ne...kdepak,nekteri nebudou spokojeny ani za sebemensi snahu k zjednoduseni...
 

DeletedUser12887

Host
Tak jsem na to taky zvědavý :)
Nejlíp to vyzkoušet v praxi.
Je fakt, že město mám dost veliké, zbývá mi jediné rozšíření, které nevím kam umístit, zatím jsem ho nepoužil, tak jsem zvědavý jakou mi to dá možnost a kam ho umístit, abych si nezasekal možnost využít každé políčko na maximum.
Jinak takhle podle té diskuse teda doufám že to bude mít mezipamět a nestane se po několika hodinách přestavby, že to zase hodí původní město.

Ale tak usnadnění to bezpochyby bude, těžko to takhle hodnotit.
Spoustu budov nemám vůbec možnost nikam uložit.
Ale zrovna to vycházelo dobře na pole.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru