Diskuze k rušení cechovních fór

Mrtvejmagor

Veterán
no tak zjednodušeně a to už víc zjednodušit nejde :D
Cechovní fórum se odstraňuje ze hry a vše co je v něm, a teď to jen připomínají aby jsi hráči vše přepsali do zpráv co chtějí zachovat
 

Dan 77

Veterán
Vždyť ale v tom seznamu na konci oznámení není není nic zcela nového... A to, co tam uvedeno je, má pramálo společného s cechovním fórem.
Akorát mezitím se vylepšilo, o čem už ale nějakou dobu víme, a sice: konverzace pro administrátory (fiasko) a žádný limit pro cechovní konverzace označené jako důležité (nám jich stačí fakt pár a ani přesun cechovního fóra by na tom nic nezměnil, ale ok) a vylepšení způsobu jejich (ne)promazávání, což je jako jediné relevantní pro přesun cechovního fóra.
Stále ale chybí mnoho již navrhovaných funkcí (nebudu se už opakovat, prostě se nic z naší předchozí zpětné vazby nevzalo v potaz a nepřidalo, vlastně žádný posun). To, co teď centrum zpráv nabízí, není dost ke spravování textů ani vláken. Hra není zdaleka připravena k přesunu obsahu cechovního fóra, protože stále v centru zpráv neexistuje adekvátní náhrada - vývojáři mají před sebou stále dlouhou cestu...
 
Vždyť ale v tom seznamu na konci oznámení není není nic zcela nového... A to, co tam uvedeno je, má pramálo společného s cechovním fórem.
Akorát mezitím se vylepšilo, o čem už ale nějakou dobu víme, a sice: konverzace pro administrátory (fiasko) a žádný limit pro cechovní konverzace označené jako důležité (nám jich stačí fakt pár a ani přesun cechovního fóra by na tom nic nezměnil, ale ok) a vylepšení způsobu jejich (ne)promazávání, což je jako jediné relevantní pro přesun cechovního fóra.
Stále ale chybí mnoho již navrhovaných funkcí (nebudu se už opakovat, prostě se nic z naší předchozí zpětné vazby nevzalo v potaz a nepřidalo, vlastně žádný posun). To, co teď centrum zpráv nabízí, není dost ke spravování textů ani vláken. Hra není zdaleka připravena k přesunu obsahu cechovního fóra, protože stále v centru zpráv neexistuje adekvátní náhrada - vývojáři mají před sebou stále dlouhou cestu...

To nemá smysl... zkoušeli jsme to... neposlouchají... viděl jsem tvoje posty na betě, mluvíš mi z duše, ale Inno neslyší... české už vůbec ne... škoda plýtvat energií...
 

Dan 77

Veterán
To nemá smysl... zkoušeli jsme to... neposlouchají... viděl jsem tvoje posty na betě, mluvíš mi z duše, ale Inno neslyší... české už vůbec ne... škoda plýtvat energií...
Kdo ví, třeba se to chytne ;) PvP arénu taky prozatimně stáhli


@KaseO
Kromě toho, co jsem tu vyjmenoval v září (není toho málo) ještě chybí toto:
- cechovní fórum by tedy mělo mít kdyžtak svou vlastní sekci v centru zpráv - nemíchat to do sekce Cech (jako je to s tou úplně zbytečnou administrátorskou konverzací)
- pro moderátory (a vyšší šarže) dát možnost upravovat i příspěvky cizích hráčů (i kdyby třeba pouze v té oddělené sekci pro fórum, aby se zamezilo zneužívání)

V centru zpráv jako takovém mi chybí hlavně toto:
- Odjakživa: chybí možnost přidat popis k vláknu, třeba pod jeho název
- Po zavedení nového centra zpráv: chybí možnost odebrat určitého problémového člena cechu z určité konverzace
- Po zavedení nového centra zpráv: jakýkoli člen si může založit kdykoli vlákno nebo jakékoli již dlouho existující smazat, což určitě není dobře - u nás se to naštěstí neděje, navíc máme sami máme založena všechna vlákna, co členové potřebují, ale v jiných ceších se s těmito problémy prý setkali...
- Je toho mnohem víc, ale to jsou oproti výše zmíněným bodům spíš detaily
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
Vůbec u toho nepřemýšleli no...
Výsledek?
1. nevyváženost PvP arény (jinak její nahrazení za PvP věže považuju za dobrý krok kupředu) a
2. dvě oznámení (v září a březnu) obsahující dva skoro totožné pokusy zrušit cechovní fórum, ale obě tato oznámení totálně postrádají logiku, byť jsou na první pohled "hezky napsaná" (jejich zdůvodnění jsou totiž snadno napadnutelná, protože popírají zdravý rozum).
 
Naposledy upraveno:
1. nevyváženost PvP arény (jinak její nahrazení za PvP věže považuju za dobrý krok kupředu) a

Já to tedy za dobrý krok kupředu rozhodně nepovažuji a to minimálně ze dvou důvodů.

1) Zrušení pvp věží má velký dopad na všechny hráče, kteří hrají na PC, protože když nejsou věže, tak v jakémkoliv boji je to okno s výsledkem boje menší, takže tlačítko OK je výš. Pořád musíš posouvat myš z "automatický boj" na "OK" a zase zpátky. Je to otravné a výrazně to zpomaluje boje, což je například v CB sakra problém.

2) Nemá to s pvp nic společného, bojuje se tam většinou proti botům a ne proti reálným hráčům. Navíc všechny boje se jedou na automat. Vývojáři netuší co pvp znamená.
 

ladacert

Psavec
Za mě je obrovská chyba ta co se týče cech.fora že se to ve zprávě po určitě době či po určité kapacitě zpráv smaže.Ve hře přicházejí změny a nový věci jak nám to může pomoct když to zmizne??:D
 

Dan 77

Veterán
Za mě je obrovská chyba ta co se týče cech.fora že se to ve zprávě po určitě době či po určité kapacitě zpráv smaže.Ve hře přicházejí změny a nový věci jak nám to může pomoct když to zmizne??:D
Máš si to asi nastavit jako "důležité", aby se ti 500 posledních zpráv ve vlákně nikdy nesmazalo a doufat, že to tak i bude... A kdo to vlákno neoznačí jako důležité, přijde o to, pokud to nestačí včas zkopírovat nebo zálohovat.

Já to tedy za dobrý krok kupředu rozhodně nepovažuji a to minimálně ze dvou důvodů.

1) Zrušení pvp věží má velký dopad na všechny hráče, kteří hrají na PC, protože když nejsou věže, tak v jakémkoliv boji je to okno s výsledkem boje menší, takže tlačítko OK je výš. Pořád musíš posouvat myš z "automatický boj" na "OK" a zase zpátky. Je to otravné a výrazně to zpomaluje boje, což je například v CB sakra problém.

2) Nemá to s pvp nic společného, bojuje se tam většinou proti botům a ne proti reálným hráčům. Navíc všechny boje se jedou na automat. Vývojáři netuší co pvp znamená.
No kdyby ta PvP aréna nebyla plná nesmyslů, tak ji jako krok kupředu považovat lze.
Jo zmenšení okna výsledku bitvy je nepříjemnost i o nedělích večer po skončení PvP věže, takže si to dokážu představit, taky tuším v expedici, ale to je hlavně grafická záležitost.
Však reální hráči si tam jenom nastaví obrannou armádu jako při obraně města před pleněním a tu pak ovládá NPC, ne? Aspoň tak to chápu. Samozřejmě útočník by mohl dostat možnost bojovat manuálně, to jo... nebo dokonce jak píšeš, aby bojovali proti sobě manuálně oba, takže by muselo fungovat vyzývání k boji a čekat na sebe :D
 
Nahoru