Diskuze k soutěži: Pexeso

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9061
  • Vytvořeno

DeletedUser9061

Host
Vážení hráči,

jak se Vám líbí tato soutěž? Chystáte se zapojit?
V tomto tématu můžete diskutovat o všem, co se týká této soutěže.

S pozdravem
tým Forge of Empires
 

Svatej

Legenda
Hmmm, jak to napsat a přitom nenapovídat...
jde mi o název jedné budovy, který se ve hře píše trochu jinak, než tady na fóru. (viz: https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/3-vše-o-hře-základní-informace.4528/#post-33052)
Takže, pokud jseem použil název odsud z fóra (který je JINÝ než ve hře), bude se to počítat jako špatná odpověď?
Nechci napovídat, takže pokud bude moderátor chtít podrobnější informace, tak ať mi prosím napíše do osobní pošty (či jak tomu říkat) a poskytnu mu je touto cestou.
 

DeletedUser9061

Host
Ahoj, děkuji za informaci. Jestliže je na fóru chybný údaj, moc se omlouvám! Napíšu si tedy o podrobnější informace. :)
 

DeletedUser

Host
Pravda, nebýt tohoto příspěvku tak jsem úplně v klidu, ale je to tady napsáno fakt jinak, ještě že jsem čerpal ze hry jak bylo napsáno v pravidlech :oops:
 

DeletedUser9061

Host
Ano, ihned po ukončení soutěže bude chyba v návodu opravena. Za nahlášení ještě jednou děkuji, tyto odpovědi (dle fóra) budou uznány. Stejně tak jsem se rozhodli i u překlepů, které též uznáme. :)

Soutěž byla právě ukončena! Jak se Vám líbila? :)
 

DeletedUser

Host
Paráda, nejdéle mi trvalo přijít na tu arcologii, poznal jsem budovu budoucna, ale ten strom sem hledal dlouho, první typ byla radnice, ale tam měl jinou barvu. Věžička z kasárny granátníků, ti v koloniálu měli všude věžičky, najít rozdíl chvíli trvalo. Pěkně jste to vymysleli.
 

DeletedUser11823

Host
Připojuji se s díky, bavilo mne ty budovy hledat a jen tiše doufám, že mám vše správně... Na druhou stranu, obávám se hodnocení :))
 

DeletedUser11297

Host
Jsem na to také zvědav. Největší problém mi dělala farma a dehet, ale nakonec to mám. Teda doufám. :) Parádní soutěž.
 

DeletedUser11297

Host
Budou zveřejněny správné odpovědi? A proč máte moderovanou diskuzi?
 

DeletedUser11317

Host
Správné odpovědi už by měly být zveřejněny v zadání soutěže :)
Co se týče moderované diskuze, tam je to jednoduše řečeno takhle: Pokud se vytváří sekce, v níž chceme, aby jednotlivé příspěvky hráčů kvůli soutěže nešly vidět, pak se to nastaví, ale bohužel na celou sekci. Nelze to udělat pro každé téma zvlášť. Snažíme se všechny příspěvky v diskuzi ihned zveřejňovat, ale bohužel to občas může chvíli trvat.
 

DeletedUser11317

Host
Třeba to vyjde příští soutěž! :) To už se bude soutěžit i o nějaké ty diamanty :)
 

DeletedUser11823

Host
No, když koukám na ty výsledky, možná by to chtělo trochu těžší ty otázky - aby mělo cca 70% lidí plný počet bodů, není úplně v pořádku :)
Ale chápu, že vymyslet to není snadné :((

Každopádně GRATULACE vítězi, který měl úplně přesně zodpovězenou i tipovací otázku !
 

DeletedUser9061

Host
Příště musíme dát asi nějaký větší chyták, než Svatyni úcty. Skoro každý to prokoukl :D
 
Nahoru