Diskuze k soutěži: „Duchobraní“

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu
Milí hráči,

blíží se doba Dušiček a k této příležitosti jsme si pro vás připravili soutěž! Jste zvědaví, co vás v jednotlivých soutěžních kolech čeká? Sledujte fórum a pište nám, jestli se chystáte zapojit a zkusit své štěstí alespoň v jednom ze tří kol, nebo jste odhodláni vyhrát celou soutěž. V případě dotazů či připomínek nám napište!

S pozdravem
tým Forge of Empires

nemluva

Nováček
Ahoj, odpověď musí mít nejméně 10 znaků, tak snad nevadí že jsem to číslo doplnil mezerami a tečkou

joule

Nováček
Odpověď s počtem duchů má jít pod obrázek pro daný den, do tématu s prvním obrázkem, nebo do úvodního tématu celé soutěže? Trochu jste se v zadání zamotali do toho, toto, této, tamto,...

DuckToy

Nováček
Jenom se zeptám, jak se hodnotí? Jedná se mi o to, že když třeba v první den byla správná odpověď 13, napsal bych 12, tak jestli jsem to správně pochopil, tak dostanu 12 bodů... Ale co kdybych napsal 14 duchů? Spočítám správně duchy a třeba se mi něco dalšího bude zdát jako duch a připočítám něco navíc. Přeci jen ten obrázek je docela drobný a málem se mi dnes povedlo započítat jednoho ducha navíc, ale zjistil jsem že je to jen takový stín... ;) Díky

HENZIS

Znalec
Odpověď jde do tématu, u kterého je daný obrázek, ostatní témata/kola jsou zavřené pro odpovědi.

Hodnotí se správný výsledek, kdo jich bude mít více vyhrává.

Ahoj V popisu na foru je zřejmě chyba :
1. kolo: 24. 10. 2015 - 31. 10. 2015
2. kolo: 01. 10. 2015 - 08. 11. 2015
3. kolo: 09. 11. 2015 - 16. 11. 2015

2. kolo začína 01.11.2015

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu
Podle počtu uhodnutých duchů se vám budou počítat body, které se na konci 1. kola sečtou a 3 nejlepší hledači budou odměněni.
Abych objasnila bodování, vím, že tato věta může vyvolat nesrovnalosti...
Správné odpovědi dostávají 3 body, odpovědi v toleranci +- 1 duch = 2 body a odpovědi v toleranci +- 2 až 3 duchy = 1 bod.

Higgs

Nováček
Ahoj,
tak koukam na dnesni mesto duchu, a bud jste tam zapomneli dat duchy, nebo jsem slepy, nebo vypadaji dnes jinak nez predtim. Jelikoz o moznosti zmeny podoby duchu pravidla nic nerikaji, je takova zmena mozna, nebo maji celou dobu vypadat porad stejne (vyjma velikosti samozrejme)?

HENZIS

Znalec
Duchové vypadají stejně jen jsou velikostně jiní. Nebo jsou průhlednější.

A nula může být taky tip.

Jabloňové

Dopisovatel
Je to docela těžké s tou průsvitností. Čím déle se na obrázek dívám, tím víc duchů napočítám. Po 10 minutách už vidím duchy všude i tam, kde nejsou. Napsal jsem si počet a později to ještě překontroluji. Zaměstnám i dceru. Děti mají lepší vidění než dospělí. Až pak napíšu výsledek. Hotová detektivní, celo-rodinná práce. Ale baví mě to, soutěž chválím.

Dejv91

Supportér
Člen týmu
Je to docela těžké s tou průsvitností. Čím déle se na obrázek dívám, tím víc duchů napočítám. Po 10 minutách už vidím duchy všude i tam, kde nejsou. Napsal jsem si počet a později to ještě překontroluji. Zaměstnám i dceru. Děti mají lepší vidění než dospělí. Až pak napíšu výsledek. Hotová detektivní, celo-rodinná práce. Ale baví mě to, soutěž chválím.
Taky si to zkouším počítat a je u toho docela sranda, po 10 minutách je taktéž vidím úplně všude :-D i kámen vidím jako ducha :)