Diskuze k soutěži: „Duchobraní“

Svatej

Legenda
Heh, sněhové koule asi byly málo, tak přidali ještě černobílou fotku v pozadí... co vymyslíte zítra? :D
BTW: Já si nestěžuju, SKA motiv mám rád :p
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11317

Host
Vaše odpovědi ze všech kol budou zveřejněny zítra, jakmile skončí poslední den a rovněž zítra by měli být známi výherci, v případě shody pak oznámíme, co se bude dít dál :)
 

DeletedUser3367

Host
Abych objasnila bodování, vím, že tato věta může vyvolat nesrovnalosti...
Správné odpovědi dostávají 3 body, odpovědi v toleranci +- 1 duch = 2 body a odpovědi v toleranci +- 2 až 3 duchy = 1 bod.

v zadani sutaze je pisane: Jak bude hodnoceno celkové vyhodnocení? Pokud nebude hodnocení určeno jinak, každý hráč za svůj výtvor v daném kole obdrží body od 1 do 5 (1 nejhorší, 5 nejlepší). Body se na konci soutěže sečtou a proběhne vyhlášení vítězů.

prosim, ktore s tychto 2 moznosti je teda to spravne? :)
 

DeletedUser11297

Host
Koukám my jsme si s Arfienelem souzeni. Skončili jsme spolu na stejných bodech v kvízu a teď i tady v duchařině. :)
 

DeletedUser9490

Host
Gratuluji vítězům 1.kola Duchobraní.
Já měl jenom 14/21, takže by mi nepomohlo i kdybych stihl ten 1.obrázek. Mám ale radost, že poslední 4 obrázky jsem měl už bez chyby. Těším se na další kola soutěže, pokud se nebude muset něco kreslit nebo psát básničky. To mi nejde vůbec.
 

DeletedUser9670

Host
Jsem si natvrdlá, ale když jsem našla u obrázku správný počet duchů, tak mám mít 5 bodů?
 

DeletedUser11297

Host
Ne, pouze 3. Pokud bys našla o jednoho více/méně tak jen 2, pokud o dva více/méně tak 1 bod. Zbytek bez bodů.
 

DeletedUser9670

Host
No tak to už dopředu mám smůlu bo jsem první dva dny nehrála.
O tom že se něco děje přišlo upozornění až když hra dva dny jela.... ((
 

DeletedUser4125

Host
FoE tym asi v nedeli hodne dlouho spi :) pomalu poledne a druhe kolo, ktere melo dnes zacit, porad nikde :)
 

DeletedUser4125

Host
No tak to už dopředu mám smůlu bo jsem první dva dny nehrála.
O tom že se něco děje přišlo upozornění až když hra dva dny jela.... ((

tjn todle bylo hodne blbe, taky sem se dovedel az treti den.. ale zucastnil sem se aspon pro formu a musim rict ze po dlouhe dobe soutez, ktera me bavila :)
 

DeletedUser11297

Host
Tak pokud vím, jednotlivé části této soutěže se vždy spouštěly v 9 večer. Proč by to zrovna dnes mělo být jinak? Však vydržte, ono to přijde.
 

DeletedUser4125

Host
Tak pokud vim, nikde nic o 9 vecer psano nebylo. A nevim, kolik ma kde jinde den hodin, ale tady u nas 24. Pokud neco spoustim po 21 z 24 hodin toho dne, tak uz by mi bylo trapne tam psat jako datum startu jeste ten den. Nekteri z nas maji vecer povinnosti, napriklad nocni sichtu, takze pokud prvni den zacne az jsem v praci, tak v podstate uz se jen ucastnim, protoze kdyz vynecham den, tak sem de facto mimo hru (jak je videt ze skore vitezu).
 

DeletedUser11297

Host
Jenže každé kolo trvalo 24 hodin. Možnost odpovědět jsi vždy měl do 9 večer dalšího dne. Mimochodem také dělám noční, takže tato výmluva opravdu není na místě.
 

DeletedUser9670

Host
Ale když hlášku o nové hře dostanu s dvoudenním zpožděním taky taky asi nejsem moc ve hře, ne?
 

DeletedUser12828

Host
Ano, ve hře se hlášení o této soutěži sice objevilo později, ale hned ten první den moderátoři psali několikrát na chat, že startuje. Takže vymlouvat se na pozdní hlášení ve hře není opravdu na místě v tento okamžik.
 

DeletedUser9670

Host
Ano, ve hře se hlášení o této soutěži sice objevilo později, ale hned ten první den moderátoři psali několikrát na chat, že startuje. Takže vymlouvat se na pozdní hlášení ve hře není opravdu na místě v tento okamžik.
- Jak není na místě když sama uznáváš že ve hře to bylo později? Na chat poklábosit nechodím a pokud mi chodí na hru upozornění že se něco děje, tak předpokládám že je to aktuální a nemusím hledat co se kde děje.....Na poštu se taky nechodím každý den ptát jestli mi náhodou něco nedošlo ! Já se k vůli tomu nehroutím, pobavila jsem se ale už vím že je zbytečné hrát dál. Svoje zpoždění už nedohoním.
 

DeletedUser11317

Host
Pravda je, že hlášení ve hře se objevilo pozdě, na druhou stranu ten, kdo na fórum chodí pravidelně, tak soutěž zaznamenal hned od začátku. Nechci nikomu vnucovat názor, že chodit na fórum je povinnost, ale patří to ke hře, dozvídáte se tady novinky a zajímavosti. Je tady tým moderátorů, který se o to stará a snažíme se vám zpříjemnit herní čas tím, že pro vás vymýšlíme soutěže. Takže bych oznámení do hry nebrala jako úplně závazné a chodit na fórum jen tehdy, když přijde do hry.

Co se týče...

Tak pokud vim, nikde nic o 9 vecer psano nebylo. A nevim, kolik ma kde jinde den hodin, ale tady u nas 24

Asi úplně nechápu tuto poznámku.
V zadání Krotitelů duchů bylo hned v první větě Pravidel soutěže napsáno:

Každý den ve 21:00 hodin, po dobu 7 dní (do 31. 10. 2015 do 21:00 hodin), dáme do této sekce nový obrázek s městem, ve kterém se budou ukrývat duchové.

Čas byl vždy dodržen. Každý den přesně ve 21 hodin bylo zamčeno a odemčeno téma nové. A pokud umím počítat, každý den byl dodržen časový rozptyl 24 hodin.
 
Nahoru