Diskuze k soutěži: „Duchobraní“

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

blíží se doba Dušiček a k této příležitosti jsme si pro vás připravili soutěž! Jste zvědaví, co vás v jednotlivých soutěžních kolech čeká? Sledujte fórum a pište nám, jestli se chystáte zapojit a zkusit své štěstí alespoň v jednom ze tří kol, nebo jste odhodláni vyhrát celou soutěž. V případě dotazů či připomínek nám napište!

S pozdravem
tým Forge of Empires
 

DeletedUser13075

Host
Ahoj, odpověď musí mít nejméně 10 znaků, tak snad nevadí že jsem to číslo doplnil mezerami a tečkou
 

Joule

Turista
Odpověď s počtem duchů má jít pod obrázek pro daný den, do tématu s prvním obrázkem, nebo do úvodního tématu celé soutěže? Trochu jste se v zadání zamotali do toho, toto, této, tamto,...
 

DeletedUser12529

Host
Jenom se zeptám, jak se hodnotí? Jedná se mi o to, že když třeba v první den byla správná odpověď 13, napsal bych 12, tak jestli jsem to správně pochopil, tak dostanu 12 bodů... Ale co kdybych napsal 14 duchů? Spočítám správně duchy a třeba se mi něco dalšího bude zdát jako duch a připočítám něco navíc. Přeci jen ten obrázek je docela drobný a málem se mi dnes povedlo započítat jednoho ducha navíc, ale zjistil jsem že je to jen takový stín... ;) Díky
 

Henzisek

Znalec
Odpověď jde do tématu, u kterého je daný obrázek, ostatní témata/kola jsou zavřené pro odpovědi.

Hodnotí se správný výsledek, kdo jich bude mít více vyhrává.
 
Ahoj V popisu na foru je zřejmě chyba :
1. kolo: 24. 10. 2015 - 31. 10. 2015
2. kolo: 01. 10. 2015 - 08. 11. 2015
3. kolo: 09. 11. 2015 - 16. 11. 2015

2. kolo začína 01.11.2015
 

DeletedUser11317

Host
Podle počtu uhodnutých duchů se vám budou počítat body, které se na konci 1. kola sečtou a 3 nejlepší hledači budou odměněni.

Abych objasnila bodování, vím, že tato věta může vyvolat nesrovnalosti...
Správné odpovědi dostávají 3 body, odpovědi v toleranci +- 1 duch = 2 body a odpovědi v toleranci +- 2 až 3 duchy = 1 bod.
 

DeletedUser9490

Host
Škoda, že se upozornění na soutěž objevilo ve hře až dnes. Na fórum každý den nechodím.
 

DeletedUser4125

Host
Ahoj,
tak koukam na dnesni mesto duchu, a bud jste tam zapomneli dat duchy, nebo jsem slepy, nebo vypadaji dnes jinak nez predtim. Jelikoz o moznosti zmeny podoby duchu pravidla nic nerikaji, je takova zmena mozna, nebo maji celou dobu vypadat porad stejne (vyjma velikosti samozrejme)?
 

DeletedUser9490

Host
Je to docela těžké s tou průsvitností. Čím déle se na obrázek dívám, tím víc duchů napočítám. Po 10 minutách už vidím duchy všude i tam, kde nejsou. Napsal jsem si počet a později to ještě překontroluji. Zaměstnám i dceru. Děti mají lepší vidění než dospělí. Až pak napíšu výsledek. Hotová detektivní, celo-rodinná práce. Ale baví mě to, soutěž chválím.
 

DeletedUser10899

Host
Je to docela těžké s tou průsvitností. Čím déle se na obrázek dívám, tím víc duchů napočítám. Po 10 minutách už vidím duchy všude i tam, kde nejsou. Napsal jsem si počet a později to ještě překontroluji. Zaměstnám i dceru. Děti mají lepší vidění než dospělí. Až pak napíšu výsledek. Hotová detektivní, celo-rodinná práce. Ale baví mě to, soutěž chválím.

Taky si to zkouším počítat a je u toho docela sranda, po 10 minutách je taktéž vidím úplně všude :-D i kámen vidím jako ducha :)
 
Nahoru