Diskuze k soutěži: „Prosincové řádění“

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

Vánoce sem, Vánoce tam. Vůně cukroví střídá vánoční shon. Ale Vánoce přeci mají být svátkem klidu... Opusťte na chvíli své povinnosti a pojďte s námi oslavovat konec roku 2015! Čeká vás 14 dní soutěžení a krásných odměn.

Máte nějaký dotaz či připomínku k soutěži? Ptejte se!
Chystáte se zúčastnit? Pochlubte se nám. Na všechny vaše příspěvky se budeme těšit.

S pozdravem
tým Forge of Empires
 

Svatej

Legenda
Zdravim,
Takovej asi dost hloupej dotaz: Ta 3. (tipovací) otázka se vztahuje jen na odpovědi napsané ke 3tí otázce, nebo na odpovědi k celému 1nímu týdnu celkově?
 

DeletedUser11317

Host
Ahoj LordFrunDor,
tipovací otázka se vztahuje k celému prvnímu týdnu, tzn. kolik bude celkově posláno odpovědí ve všech 7 soutěžních dnech.
 

DeletedUser13097

Host
Dobrý den,
v 7.úkolu mám napsat kolik fyzicky osob se prochází po cestách, nebo kolik je volného obyvatelstva ? Možná hloupá otázka, ale mírně jsem zapochyboval.
Děkuji
 

DeletedUser13096

Host
Dobrý den,
lze upravovat příspěvky, které jsem už odeslal a je u nich napsána tahle věta?
Tato zpráva čeká na schválení moderátorem. Je neviditelná pro ostatní uživatele.
Už jsem své příspěvky upravil, ale nejsem si jist, jestli je to v souladu s pravidly. Jestli ne, tak se předem omlouvám.
 

DeletedUser11317

Host
xione: Otázka zněla: Kolik obyvatel se momentálně prochází ve městě. To znamená, že chceme vědět počet lidí, kteří jsou na cestách (fyzicky), a ne volné obyvatelstvo :) Vždyť byste nemohli vědět, z jaké doby jsou Cukrovinky a jaké byly náklady na obyvatele :)

piskot99999: V pravidlech to není napsáno, na tento bod jsem zapomněla, ale bohužel své odpovědi nemůžete opravovat.
 

DeletedUser13096

Host
Aha .. a co mám tedy teď dělat, když jsem některé své odpovědi upravil ještě předtím, než jsem vznesl tento dotaz?
 

DeletedUser13097

Host
To carameels:
byl sem ve spěchu a pak jsem si to ještě jednou přečet a dotaz jsem už neupravoval :) Jasný, díky moc za odpověď ;)
 

DeletedUser13096

Host
"na tento bod jsem zapomněla"
Tak děkuji za serióznost, věnoval jsem tomu totiž nějaký čas.. Určitě se příště budu podobné soutěže zase účastnit ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Necítil ses při psaní tohoto příspěvku krapet... výjimečně? :) Já si myslím, že ostatní pochopili, že první slovo platí a každé další už leze jenom z gatí. :p
 

DeletedUser11317

Host
Jsem si vědoma, že jsi u toho strávil nějaký čas, ale stejně tak i ostatní, kterým nebude druhá odpověď (upravená verze) uznána. Bohužel se ale musím opřít o bod v zadání soutěže:
  • FoE tým si vyhrazuje právo soutěž kdykoli změnit či zrušit bez možnosti náhrady cen.
Měním, respektive přidávám tento bod do pravidel.
 

DeletedUser12977

Host
Možná to chtělo věnovat toho času trochu víc, abys neměl důvod své odpovědi měnit. Dvakrát měř, jednou řež :)
 

DeletedUser13096

Host
Protiřečíš si ;). Právě že jsem toho času věnoval poměrně dost, a proto jsem některé své odpovědi i přehodnotil. Už tu nebudu na žádný další příspěvek reagovat, jen se shazuji na Vaší úroveň. Nazdar!
 

DeletedUser11297

Host
Tak hlavně, že sis něco dokázal. Nechápu, o co ti jde. Carameels jasně napsala, že na ten bod zapomněla. Právě to mi přijde seriózní odpověď, kdyby chtěla, tak ti nemusí odpovídat vůbec nebo napsat, že je to samozřejmost. Chybovat může každý, zvlášť když daný člověk dělá pro toto fórum tolik věcí. Naopak ty sám se zde ukazuješ jako hlupák a to jak svým jednáním, tak i tím, že sis myslel, že možnost opravit odpověď bude najednou dostupná na rozdíl od všech předchozích soutěží.
 

DeletedUser13097

Host
Otázkou je, jestli to není právě jeho první soutěž :)

Musím říct, že jeho rozčarovanosti truchu rozumím. Jestliže nikde není tato podmínka napsaná a naopak je naspáno, že soutěž končí až 29.12. a odpovídat se dá kdykoliv do tohoto data, pak když člověk vidí, že je možné komentáře ( odpovědi ) editovat, třeba nedává takový pozor a píše hned co ho napadne, místo toho, aby nejdříve rozmýšlel a posléze odpovídal.

Za chyby se platí a jestliže přiznám chybu, a to de ke cti, pak by člověk měl také přijmout i následek. Tím se nijak nesnažím shazovat práci, kterou tu někteří lidé vynakládají, aby fórum žilo ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kayro

Znalec
Na druhou stranu staci pouzit zdravy rozum . . . pokud je povoleno odpovidat jen jednou tak editace neni nic jineho nez druha odpoved.
 

DeletedUser13097

Host
Ale to co se tu řeší, je právě to, že to nikde nebylo uvedeno ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru