Diskuze k soutěži: „Prosincové řádění“

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser13097

Host
xione: Otázka zněla: Kolik obyvatel se momentálně prochází ve městě. To znamená, že chceme vědět počet lidí, kteří jsou na cestách (fyzicky), a ne volné obyvatelstvo :) Vždyť byste nemohli vědět, z jaké doby jsou Cukrovinky a jaké byly náklady na obyvatele :)

piskot99999: V pravidlech to není napsáno, na tento bod jsem zapomněla, ale bohužel své odpovědi nemůžete opravovat.
Tak koukám, že se našel člověk co to pochopil jak já :)). Ale zadání opravdu bylo napsáno jasně :) jen neumíme číst :p

Také jsem chtěl ocenit, že nakonec byli započítány Piskotovi opravené odpovědi ! Rozumný přístup.
Nebo při editaci nevidíte původní zprávu ? To je jen dotaz nehledejte postraní úmysl :)
 

Arthoris

Odborník
Přesně, teď jsem to chtěl napsat, piskotovi to bylo nakonec uznáno, páč se nemohl umístit na výherní pozice, takže byl to vstřícný krok od pořadatele. Ale je jasné, že pokud by mohl zasáhnout na pozice o výhry, tak by mu ty odpovědi nemohly být uznány. Jinak za mě dobrá soutěž.
 

DeletedUser11317

Host
Také jsem chtěl ocenit, že nakonec byli započítány Piskotovi opravené odpovědi

Asi teď zklamu, ale opravené odpovědi nebyly uznány. Piskot99999 bohužel ztratil ony potřebné body v Mini kvízu, kde mu upravená verze, a tedy správná verze, nebyla uznána. A určitě bychom neuznávaly body jen proto, že se hráč nemohl umístit na výherní pozici. Takže chci ujistit, že to, co jsem jednou napsala, a tedy že neuznáme opravené verze, bylo dodrženo.
 

Arthoris

Odborník
Aha, tak mě spletlo to, že se umístil celkem vysoko, když mu tedy nebyl uznán mini kvíz a omisměrka, kde měl odpovědi upraveny.
 

DeletedUser11317

Host
Byly uznány původní odpovědi. V osmisměrce proběhla jen nepatrná změna, která neovlivnila výsledek.
 

DeletedUser13382

Host
Zajimave, ze v minikvizu vsichni zminovali rychlost/iniciativu, ale nikdo fakt ze fast jednotky jako jedine dokazou zabit strelce/artilerii na odpovidajici urovni/bonusech na 1 uder.

Imho mi to prijde jako vetsi vyhoda, nez rychlost.
http://forgeofempires.wikia.com/wiki/Category:Fast_Unit

"Later on it can 1 hit kill both ranged units and artillery units which is the very strong advantage and is the only unit that can ever 1 hit kill an equal age unit."
 

DeletedUser13097

Host
Od postmoderny utočný bonus vůči střeleckým jednotkám nemají.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Ehmm, a vyhlášení druhého kola bude? nebude? :)
Chápu že je spousta práce s přechodem na xenforo a související předěláváním tabulek a další práce... ale 4 dny už se mi zdá dost času...
 

DeletedUser11317

Host
Vyhlášení druhého kola bude již zítra :)
Protože v tomto kole hlasují členové FoE týmu, kteří si dávají na výběru záležet, tak to chvíli trvá.
 

DeletedUser11297

Host
Chtěl bych se zeptat, kdy budou do hry nahrány obrázky vítězů? Nebo pokud již někde jsou, kde přesně? Děkuji.
 

DeletedUser11297

Host
Jak to vypadá s obrázky vítězů? Od ukončení soutěže už je to více než dva měsíce a od poslední zprávy už se to těm dvěma také blíží. Nechci nějak popohánět, ale když už se na to natáhnou lidi, možná by nebylo špatné odměnu dodržet.
 

DeletedUser11297

Host
Tak odpověď žádná, ale vůbec mě to už nepřekvapuje. Aspoň mě to utvrdilo v názoru, že na další soutěže na fóru se můžu vykašlat. Když už nabídnete odměnu, která stojí za to (tedy nějaká památka na hráče), tak to ani nedodržíte. Do příště možná bude lepší rozdávat jen bubeníky a tuláky, než slibovat evidentně nesplnitelné.
 

DeletedUser11317

Host
Splnitelné to je... Při nahrávání obrázků jsme však chtěli rovnou využít příležitosti a nahrát spolu s nimi i obrázky nové, aktualizované. Nicméně tohle by bylo na déle, takže se brzy na to můžete těšit :)

Edit. 31. 3. 2016: Výherní obrázky jsou nahrány. Bohužel k nim nejde přidat jméno autora, takže v nejbližších dnech budou obrázky znovu přepracovány a doplněny o autorovo jméno.
Děkujeme za pochopení.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13096

Host
Ahoj,
ty obrázky jsou po zvětšení dost tmavé. Budou se ještě nějak upravovat?
Předem díky za odpověď :).
 

DeletedUser11317

Host
Ahoj, díky za upozornění. Zřejmě nějaká chyba zobrazování.
 
Nahoru