Diskuze k soutěži „Soubor soutěží vědce Mandrubara a Generála Grivuse"

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

trojan1673

Veterán
Vážení hráči,

co říkáte na novou soutěž? Zúčastníte se, abyste vyhráli nějaké ty ceny?
Zde můžete diskutovat ohledně této soutěže.

Hodně štěstí,
tým Forge of Empires
 

Svatej

Legenda
Tak jo, pexeso se mi zamlouvá :D To je alespoň random šance, asi jako tipovačka :D Hmmm, tak mě napadá, v pravidlech se vysloveně nezakazuje sdělovat správné odpovědi spoluhráčům... chtěl by do toho někdo se mnou jít kooperovaně? :D

A hned jedna technická připomínka:
Každý soutěžící si vytvoří v sekci „Pexeso“ téma, které pojmenuje „Pexeso - své jméno“
Ovšem v sekci pexeso mi vytvořit nové vlákno (téma) nejde O.-
 

DeletedUser12151

Host
ahoj,a taky jsou tady polovicni odmeny oproti zbytku jazykovych mutaci? napr na EN serveru dnes nabizeji moznost vyhrat 5 tis jablek za like na facebooku,tady je to jen 2500,kam zmizel ten zbytek? nemluvim o prodeji diamantu kde tam nabizi o 150% vic a tady jen o 40%..
 

DeletedUser12225

Host
Jsem rád za další soutěž, akorát- tipovací... mno nevim, nemám je rád, nikdy je nevyhrávám... :)))
 

DeletedUser12828

Host
Je super, že je na fóru další soutěž a rovnou na víc kol, takže se dá doufat ve výhru aspoň v nějakém. :D
Co se týká aktuálního kola - Pexesa, tak zajímavý nápad, ale je opravdu čistě o náhodě a k tomu množství je ta náhoda opravdu velice malá. Je škoda, že to nešlo udělat jako klasické pexeso, že po napsání komentáře bychom zjistili, co jsme otočili a pak bychom mohli lépe tipovat v těch dalších pokusech. Ale je mi jasné, že by pro moderátory bylo těžké odpovídat každý den na několik komentářů a říkat, kdo jakou kartičku otočil. :)
 

trojan1673

Veterán
Také jsem o tom přemýšlela a možná zrealizuji příště :)
Vyhlášení vítězů by mělo proběhnout nejdéle v úterý, máme totiž 4 hráče se stejným počtem.
Je potřeba aby se nám dotázaní ozvali do pondělí 10.10. do 23:59.
Pokud tomu tak některý z nich neučiní, ztrácí šanci na první místo.
 

DeletedUser9490

Host
Můžu při skládání slov ve Scrabble použít všechny 4 směry? Nebo jsou povoleny jen zleva doprava a z vrchu dolů? Děkuji za upřesnění.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru