Diskuze k soutěži „Soubor soutěží vědce Mandrubara a Generála Grivuse"

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9490

Host
Ahoj. Kde se vyskytuje MIRV ? Nemůžu to ve hře najít.:oops:
Neměl jsem 3 slova. Za to jsem měl Oáza a Káva a nevěděl, které je správně. :( Tak jsem se ani nezúčastnil.
 

trojan1673

Veterán
Kávu uznat nemůžeme, protože slova byla předem připravená.
Kdybychom to uznali, tak bychom museli uznat i jiná slova která by se hodila do jiných kolonek :)
Sice by se nám to líbilo, ale nevím co na to vedení ;)
 

DeletedUser12828

Host
Takže místo toho, aby jste například udělali opět časově omezený rozstřel mezi výherci, jak tomu bylo v případě pexesa, tak radši se rozhodnete uznat jen jednu z možných odpovědí, čímž se vám zúží počet výherců? Prolítla jsem v rychlosti odpovědi a s takovou dostanete v podstatě jen 2 hráče, kteří budou mít vše dobře, protože mají napsánou oázu a i nadále budete mít hromadu hráčů, kteří budou mít jen jedno slovo chybně... A pokud správně počítám, tak tato hromada hráčů bude mít stále možnost být na druhém nebo třetím místě, což mi nepřijde, že by řešilo váš problém s tím, že by výherci byly skoro všichni soutěžící. :) Anebo potom tito soutěžící nedostanou odměnu?
Popravdě mi to přijde docela nefér, když tam vycházeli obě dvě slova. Pokud jste se danému problému chtěli vyhnout, měli jste tam uvést jiná písmena, aby nedošlo k tomu, že bude možnost jich použít víc a bude rozhodnuto pouze podle toho: uznáme jen slovo oáza, aby vás nevyhrálo tolik...
 

DeletedUser12977

Host
Ta klíčová slova v příběhu o Mycieně musí být ve stejném tvaru, nebo je lze časovat/skloňovat?
 

trojan1673

Veterán
Slova by měla zůstat ve stejném tvaru, děkuji za upozornění :)

Výsledky soutěže "Scrabble" toto jedno slovo nijak neovlivní. Nikdo netrefil všech 15 a mezi třemi výherci už běží časově omezený rozstřel (pěkný termín), ale i přesto bude výherců více.
 

DeletedUser12977

Host
Díky za upřesnění :)

Jedno slovo možná pořadí neovlivní, ale bylo tu víc takovýchto případů. Konkrétně (u mě) třeba: turbína vs. gumárna.
 

DeletedUser13577

Host
Byla možnost slovo Mivr najít když nejsem ještě v době kde se vyskytuje? Mivr je slovo anebo zkratka?
 

DeletedUser11297

Host
Kávu uznat nemůžeme, protože slova byla předem připravená.
Kdybychom to uznali, tak bychom museli uznat i jiná slova která by se hodila do jiných kolonek :)
Sice by se nám to líbilo, ale nevím co na to vedení ;)

Tak to promiň trojan, jak tvoji práci normálně vždy respektuji a vážím si ji, tady musím napsat, že tohle rozhodnutí je prostě hovadina. Do té kolonky pasovali obě možnosti a jak má soutěžící čuchat, jestli tvůrce myslel to, nebo to. Najednou z toho pak je soutěž založená ne na znalostech, ale na haluzi. Vzhledem k tomu, kolik se ve výsledku účastnilo lidí (já mezi nimi nebyl, uhodl jsem asi 5 slov a zbytek mě nebavilo hledat, mimochodem jedno z nich byla právě káva), tak by možná neškodilo příště udělat takovouto soutěž jednoznačnější a tím tedy i o něco jednodušší. Takto je to pak působí nedomyšleně a tak nějak i špatně.
 

trojan1673

Veterán
Netvrdím, že soutěž je připravená dokonale, ale snažila jsem se to udělat jak nejlépe to šlo.
Jelikož jsem na ní pracovala sama a nemám ještě tolik zkušeností, tak jsem jí vytvořila jak nejlépe to šlo.
Chybami se jeden učí a určitě si z vašich připomínek vezmu ponaučení.
 

DeletedUser9061

Host
Nápad na soutěž je skvělý. Moc se mi líbí. Navíc, když vím, jak je to kolikrát těžké - vymyslet kvalitní soutěž, paráda! Že není soutěž na 100% si myslím, že taková nikdy nebyla a nikdy nebude ... vždycky se něco najde (a ač méně, nebo více) - já si myslím, že jde především o zábavu a výhra je vedlejší produkt (bo alespoň já to tak vnímám). :)
Každopádně moderátoři určitě uvítají, když jim navrhnete své nápady na soutěže ;)
 

DeletedUser11297

Host
Stane se, jak jsem psal, tvojí práce si vážím, jak zde na fóru, tak i v cechu. Věřím, že pokud dělá člověk něco takhle rozsáhlého jen sám (což tedy všechna čest), tak mu takovéto věci mohou uniknout. :)
 

DeletedUser11317

Host
Děkujeme všem za zpětnou vazbu a podněty. Jsme rádi, když si můžeme přečíst vaše reakce, byť jsou negativní. I to nás posouvá stále dopředu :) Udělat uživatelsky příjemnou soutěž je opravdu náročné a vyžaduje to spoustu času. Ten my si pro vás vždy rádi uděláme, ale ještě pak větší radost máme, když má soutěž soutěžící a ohlasy :)

My jsme sice správné odpovědi připravené měli, ale skutečně máte pravdu v tom, že u některých byly dvě možnosti. To bohužel v tom množství výrobků, budov a dalších názvů občas vyjde tak, jak to právě vyšlo v tomto kole. Dohodli jsme se tedy, že vítězů bude několik. Ostatně toto není poprvé, na podobném principu fungovalo už více soutěží. Takže v potaz jsou brány taktéž slova - káva a turbína.
Věříme, že příště podobná soutěž bude zase o kus lepší! Děkujeme vám za účast a reakce, ty jsou pro nás opravdu důležité!
 

DeletedUser12828

Host
Chápu, že je těžké soutěž udělat, hlavně když ji děláš sama. :) Samotná soutěž scrable byla vymyšlena dobře, ale pro příště to chce udělat tak, že když jde víc slov, tak je uznáte, jak jste udělali nyní :) Anebo tam dáte jiné písmeno, aby se to lépe poznalo a nebylo tím pádem možné použít jiné.

Pro upřesnění k příběhu o Mycieně, vím, že padlo, že mají zůstat ve stejném tvaru - myslím se tím teda pouze v 1. pádě č.j. anebo to může být i v jiných pádech, ale hlavní je, aby to vylo v jednotným a ne množným? :) Asi je to hloupý dotaz, ale radši si to chci upřesnit.
 

Svatej

Legenda
Za mě - musím říct že pexeso bylo super! :D Asi nejlepší co jsem tu kdy hrál.
Scrabble, super nápad! Ano, 2 možnosti v jedné kolonce tam byly, ale nemyslím si že je to extra veliký problém. O.- Možná pro příště, zamyslet sse nad tím před vypuštěním a kdyžtak dát písmenka tak, aby to nevyšlo na 2 možnosti. Nicméně to je podle mně je "drobný" detail na jinak pěkné soutěži. Příběh o micieně... inu zapotím se... :D Ale největší problém vidím v maximálním počtu slov :D Snad se do toho vlezu:p
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru