Diskuze k soutěži "Ber, neber"

trojan1673

Veterán
Loro16 - moderátor se ozve jak to bude možné, bohužel o víkendu to potrvá (neovlivňuje to čas daný na odpověď)
- správně, v truhle je buď otázka nebo nic
 

DeletedUser15342

Host
Ještě jedna věc mohla by ta zpráva přijít rovnou do hry? Takhle musíme být pořád na fóru .
 

DeletedUser15645

Host
Souhlasím s tím že by se z toho moderátor nejspíš zbláznil kdyby měla ta zpráva přijít rovnou do hry,ale na druhé straně souhlasím s loro16 ,že takhle musíte být stále na fórum.Trochu nedořešené.Takže pro mne nepoužitelné.Nicméně má smůla.;)
 

trojan1673

Veterán
V zadání je psáno, že ze 40 truhel ukrývá otázku pouze 4 truhly.
Měla jsem dát 2, už teď se vás trefilo tak moc, že mi došli otázky :-(

Ještě pro doplnění: Zveřejním truhly, které ukrývali otázky, po uzavření dne.
Je možné, že jsem se přehlédla. Pokud ano, napište mi a vše napravím.
 

DeletedUser15627

Host
Psal jsem o otázku už v 15.57 a doteď žádná odpověď. Registroval jsem se tu koukám úplně zbytečně! :,-( Tak mi aspoň napište, že mám smůlu a že žádná nebude, ať sem nechodím jak blbec co hodinku... nebo bude?
 

Yanniessie

Nováček
Dobrý den, nebo spíše ahoj ;)
možná trapný, ale upřesňující dotaz. Hraji pět světů a pětkrát jsem byla oslovena s pozváním k účasti na soutěži. Chápu dobře, že mohu vybrat za každý svět jednu truhlu nebo je to omezeno na jednoho hráče bez ohledu na to, kolik měst (respektive světů) má. Děkuji za odpověď a dobrou hru
 

DeletedUser10526

Host
Hlavně žádné stresy, soutěž není povinná, moderátoři jsou taky jenom lidi, a doporučuji si POZORNĚ ale OPRAVDU POZORNĚ přečíst zadání soutěže. Taky jsem chvilku tápal, díky vlastní blbosti ... :(
Psal jsem o otázku už v 15.57 a doteď žádná odpověď. Registroval jsem se tu koukám úplně zbytečně! :,-( Tak mi aspoň napište, že mám smůlu a že žádná nebude, ať sem nechodím jak blbec co hodinku... nebo bude?
 

DeletedUser15342

Host
Souhlasím s tím že by se z toho moderátor nejspíš zbláznil kdyby měla ta zpráva přijít rovnou do hry,ale na druhé straně souhlasím s loro16 ,že takhle musíte být stále na fórum.Trochu nedořešené.Takže pro mne nepoužitelné.Nicméně má smůla.;)
Chápu že je to náročné pro moderátora ale na druhou stranu je to problematické i pro nás hráče. Takže za těchto podmínek děkuji za iniciativu nové hry, ale nebudu pokračovat . Všem účastníkům přeji hodně štěstí
 

DeletedUser15474

Host
Ahojky napsala jsem číslo truhly a nic! Žádné odpověďi...Prostě nevím zda je něco v truhle nebo ne...
 

Wiedzmin Blade

Nováček
Soutěž pěkná, trochu to rozproudí forum - taky jsem tu dneska prvně :) Spíš mě zajímalo, co bude za otázky, jaký okruh, bohužel jsem se napoprvé netrefil. Můžu se zeptat, budou se pak zobrazovat i otázky, které byli ten den položeny? Docela by mě zajímalo, jestli bych byl schopný odpovědět :)
 

DeletedUser15138

Host
Omg.... V 15:30 jsem poslal cislo a čekám na odpověď ale ještě se ničeho nedočkal. Super event.....

Ahojky napsala jsem číslo truhly a nic! Žádné odpověďi...Prostě nevím zda je něco v truhle nebo ne...
Ja to stejne..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15138

Host
Odpovědi se ti dostane jen v případě, že v truhle kterou jsi tipoval byla otázka. Pokud v ní otázka nebyla moderátor ti nepíše. Vše je v zadání!
V zadani je P...Nikde jsem se nedocetl v pravidlech o tom ze mi nikdo neodepise! ! !
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11519

Host
Ahoj, já bych se jen pro upřesnění chtěla zeptat, když mi moderátor napíše otázku, tak odpovím jemu, nebo odpověď napíši jako další odpověď pod tipovanou truhlu ?
 
Nahoru