Diskuze k soutěži "Ber, neber"

markyka

Turista
Takže jestli jsem to dobře pochopila tak od teď mám psát pokaždé číslo které bych chtěla mít a pak od 17.2. se teprve budou odekrývat ty otázky ?
 

DeletedUser7638

Host
Asi jsem to nejak nepochopil, kde si vyberu tu truhlu?
 

DeletedUser13869

Host
Určitě vyzkouším.
Do Kdy bude reagovat moderátor? A od kdy se počítá případná 12h doba na odpověď?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

nalanda

Nováček
Ahoj, chci se jen zeptat, proč nemohu otevřít truhlu? Nemám oprávnění??? Co mám udělat jinak? Díky.
 

trojan1673

Veterán
Zdravím,
dnes si napíšete své první číslo zde.
Pokud se trefíte do truhly kde je pro dnešek ukrytá otázka, moderátor Vás kontaktuje a máte časový limit 12 hodin na odpověď.
Limit se počítá od doby, kdy Vám moderátor pošle zprávu zde na foru!
Je potřeba se zaregistrovat.
Truhlu nijak neotevřete :)
 

DeletedUser13869

Host
Takže jestli jsem to dobře pochopila tak od teď mám psát pokaždé číslo které bych chtěla mít a pak od 17.2. se teprve budou odekrývat ty otázky ?
- Každý den po dobu 10 dní ( DO 17. 2. 2018 do 19:00 hodin)
- Každý den soutěžící odpoví v této sekci (pod příslušným dnem).
 

DeletedUser15619

Host
Ahoj, zkusil jsem si do prvního dne napsat o truhlu č. XX. Napsalo mi to, že je zpráva zkryta pro ostatní hráče. Takže počítám s tím, že pokud se trefím, tak dostanu otázku, která se zobrazí opět jenom mě.....
 

DeletedUser15645

Host
Vážení hráči,

co říkáte na novou soutěž? Zúčastníte se, abyste vyhráli nějaké ty ceny?
Zde můžete diskutovat ohledně této soutěže.

Hodně štěstí,
tým Forge of Empires
Ahoj no soutěž by nebyla nejspíš špatná kdybych věděla jak na to.Již jsem se zaregistrovala ale stále nechápu jak a kam přesně napsat mé číslo truhly,abych se dozvěděla,zda se tam nachází otázka či nikoli.
 

zderos

Komentátor
napsal jsem číslo, ale žádná truhla se mi neotevřela, čekal bych, že se alespoň dozvím, že je truhla prázdná
 

trojan1673

Veterán
sethacek - ano, svou odpověď vidíte pouze vy
- otázku Vám pošlu soukromou zprávou, nikdo jiný jí neuvidí

postavsisam - v zadání je přesně napsané kam máte svou odpověď vložit, dnešní číslo si vložíte zde
- pokud je v truhle otázka, tak Vás kontaktuje moderátor soukromou zprávou

Pokud je truhla prázdná, tak moderátor neodepisuje.
Určitě chápete, že nejsem schopná odepisovat tolika účastníkům soutěže, po dobu 10 dnů.
 

DeletedUser15342

Host
Ahojky tak jsem číslo napsala a zobrazilo se tam upozornění že zpráva čeká na schválení. Omlouvám se za asi trapný dotaz ale je nějaký limit do kdy se mi někdo eventuelně ozve s otázkou ? A ještě jedna věc- v truhle je buď otázka a nebo nic? Je to tam? Dík za odpověď
 
Nahoru