Diskuze k soutěži "Ber, neber"

Svatej

Legenda
Je to soutěž na fóru. Nechápu, proč bychom Vám měli psát ještě ve hře. Chcete-li hrát, hrajte. Nevymýšlejte si vlastní pravidla.
Jak moderátoři čas od času píší, fórum je přímou a nedělitelnou součástí hry. nejedná se o oddělenou funkci.
Je-li přímou součástí hry, proč by zprávy neměly být posílány skrze herní rozhraní? ;)

To že by se strhly beru, to že "kde je v takové činosti logika" neberu - logiku samotnou tomu dávají minulá vyjádření moderátorů. ;)
 

DeletedUser14197

Host
myslím že by nebylo od věci trošku upravit formát této soutěže např:
den1. máte čas 24h do 00:00GMT vybrat si truhlu v 01:00GMT dostanete otázku a do 13:00GMT máte čas odpovědět
aby hráči nepanikařili že napsali číslo truhly a nedostali otázku a nemuseli furt zevlovat na fóru
 

DeletedUser9128

Host
Lidi, kdybyste četli příspěvky celého vlákna, nemuseli by vám moderátoři neustále odpovídat na ty stejné otázky, které už zodpovězeny byly. ČTĚTE! Týmu FoE přeju pevný nervy, protože to skutečně nemáte jednoduché!
 

Mambokadzi

Nováček
Limit pro odpověď od nevím kdy je pro nás, co nemohou v práci hrát super. Chtělo by to upřesnit časové rozpětí, kdy budete psát těm, kdo se trefili do správné truhly. Možná dobrá hra, ale nedotažená.
 
Naposledy upraveno:

trojan1673

Veterán
Truhla se vybírá 24 hodin, den má pouze 24 hodin!
Limit pro odpověď je 12 hodin a to od odeslání zprávy moderátorem, berou se v potaz noční hodiny.
Opravdu to ještě není někomu jasné?
Odpovědí za včerejší den - 455, moderátor není stroj aby odpověděl každému, kdo neotevřel tu správnou.

Ode dneška se budou posílat odpovědi až po uzavření dne!
Neschválené příspěvky jsou bohužel velmi nepřehledné a docházelo by ke špatnému vyhodnocení.
 

Zelda

Člen
Jak na to tak koukám, tak jsem si to včera nádherně pokazil... Ono z toho zadání totiž není jednoznačně jasné (proběhlo to až tady v diskuzi) kam se měla odpověď následně poslat. Každopádně když nic jiného, vyhrávám cenu pro pitomce eventu :D
 

DeletedUser15627

Host
4.den jsem si psal o truhlu 16, která měla obsahovat otázku. Proč jsem žádnou nedostal? :-( A samozřejmě protože jsem myslel, že ta truhla ještě nebyla výherní, psal jsem si o ni i další den a dnes také, i když bych volil jinou. Tahle soutěž má divnou režii! :,-(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15627

Host
VasekPCE90 - svou otázku jste dostal jako všichni ostatní, tady na foru, bohužel jste na ní neodpověděl.
Máte pravdu. Omlouvám se Vám! Ale mohli jste v pravidlech specifikovat, kde se objeví. Já ji čekal pořád na fóru u aktuálního 4.dne.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru