Diskuze k soutěži "Ber, neber"

Wiedzmin Blade

Nováček
Já mám taky ještě jeden dotaz, truhly se mohou v průběhu hry opakovat? Myslím tím, kdyby dnes padla truhla 20, jestli je šance, že třeba za 3-4 dny padne tato truhla znova.
 

DeletedUser15408

Host
Vážení hráči,

co říkáte na novou soutěž? Zúčastníte se, abyste vyhráli nějaké ty ceny?
Zde můžete diskutovat ohledně této soutěže.

Hodně štěstí,
tým Forge of Empires

jak se zúčastním...nejak mi to nejde, vybrat číslo...i když jsem přihlášený tak si nemohu vybrat číslo a napsat do zprávy
 

DeletedUser15013

Host
Čau lidi,

měli jste si pořádně přečíst pravidla nebo se případně podívat, jestli už to není zodpovězeno tady v diskuzi. Já tomu ze začátku taky správně nerozuměl, stačilo mi ale přečíst si 3-4x celé zadání a už bylo. Tato soutěž mě baví, snad budou ještě někdy nějaké podobné. Týmu FoE přeji pevné nervy, jak tady někdy vidím na diskuzi, že se lidi ptají na to samé. Kdyby si přečetli příspěvky o pár řádků níž nebo výš, nemuseli by ho ani psát. :D:D
 

DeletedUser11519

Host
Dívala jsem se a nejvíc správných tipú čísel má Joachym Kubl = 7, Gen Zmax = 5 a sabinabety + Kračmar + Muromec Ilja + Death99 + Jira.x = 3, pak 18 hráčú tiplo správnš dvě čísla a spousta po jednom, jen nevíme kdo správně odpověděl na otázky a kdo tipoval číslo dobře dnes. Tak to je takový malý přehled :)
 

DeletedUser11519

Host
To je:), netrefil se zatím jen jednou a jeden den netipoval:rolleyes:, tak ještě jak odpovídal, ale je to výkon;)
 

DeletedUser

Host
můžu taky dostat nějakou cenu, když jsem se ani jednou netrefila do otázkové bedničky, i to je přece umění?;)
 

trojan1673

Veterán
Teď už jen počkám až odpoví poslední hráč, spočítám.
Vypadá to, že výhry už jsou jasné :)
Rozdat ceny pro 118 hráčů, to by mi asi neprošlo :D
 

DeletedUser10951

Host
Děkuji za skvělý nápad jak oživit hru... i když jsem neměla velké štěstí při hádání čísel. I tak oceňuji moderátory, při takovém náporu, že to vše zvládli..

A pro ty, kteří si stěžovali, že jim nepřišla otázka za uhodnuté číslo,( páč si mysleli, že to přijde do hry a ne tady ) stačí si nastavit správně profil a bude vám chodit upozornění na mail, že s vámi byla zahájena konverzace na fóru ( to jen tak pro příště, kdyby byla podobní hra ) Určo máte všichni chytré telefony s připojení na net, ať wifi nebo přes data, nastavení mailu už pak není složité a v dnešní době zcela běžné
 
Nahoru