Diskuze k soutěži: "Forge of Empires kvíz"

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Netopirek, tahle reakce byla spíše na Kayra, ale vzhledem k tomu, že jsem to psala jako jeden příspěvek, vyjádřila jsem se k vám oběma.
 

DeletedUser13009

Host
Ahoj Cristik, samozřejmě jsou všechny otázky sehnatelné. Vzhledem k tomu, že jsme počítali, že se zapojí i noví hráči, tak jsme to udělali tak, aby se nikdo necítil znevýhodněn. Bohužel, někdo u toho stráví více času a vyhledá si to, někdo ne :) Ale to už je potom na hráčích, to ovlivnit nemůžeme.

Ne, tipovací otázka zní: Kolik aktivních hráčů v České republice hraje ke dni 31. 8. 2015 hru Forge of Empires?
Takže kolik aktivních hráčů hraje celkově, ne kolik jich bylo přihlášených.

Ahoj lidi,nemělo včera dojít k vyhlášení soutěže carameels?
 

DeletedUser11297

Host
Původně mělo opravdu být vyhodnocení 17.9., ale myslím, že HENZIS napsal zcela jasně, kdy se vyhodnocení nakonec uskuteční.
 

Arthoris

Odborník
No, snad se do toho 8 místa vměstnám :D. No, tak jsem se přepočítal. Ale co se týče té tipovací otázky (Kolik aktivních hráčů v České republice hraje ke dni 31. 8. 2015 hru Forge of Empires?) 26 526??
Každopádně nechci rýpat ale nějak mi to nesedí, když aktivních hráčů v ČR je 17,689.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12994

Host
No, snad se do toho 8 místa vměstnám :D. No, tak jsem se přepočítal. Ale co se týče té tipovací otázky (Kolik aktivních hráčů v České republice hraje ke dni 31. 8. 2015 hru Forge of Empires?) 26 526??
Každopádně nechci rýpat ale nějak mi to nesedí, když aktivních hráčů v ČR je 17,689.

kde jsi byl na tomto cisle? 17,689

kazdopadne je to nejake male cislo, protoze to je cca 1/3 vsech zalozenych uctu.. ja pocital ze to bude okolo 45 000...
 

DeletedUser12994

Host
a muzeme vedet, kolik z kolika bodu mel vitez? a kolik mel na 8. miste?
 

Dan 77

Veterán
StoneCZE: Taky by mě zajímala úspěšnost vítězů při odpovídání na otázky. A taky správné odpovědi na všechny otázky, abych si ujasnil, jaké chyby jsem nasekal. :D
Arthoris: Dopracoval bych se k mnohem většímu číslu, než jaká jsou zde uvedená, jen nevím, co si představit pod pojmem Aktivní účet, a i tak to je asi jen na hrubé tipování.
 

DeletedUser9295

Host
Já tipoval stejné číslo jako Arthoris, asi čerpáme ze stejných stránek :)
Rád bych věděl na jakém místě jsem se umístnil, je možné uveřejnit např. TOP 100, snad se tam najdu :D
 

DeletedUser11317

Host
Pokud bychom měli zveřejnit tabulku TOP 100, tak by to bylo na dýl. Nicméně můžeme se o to posnažit, abyste věděli, jak jste dopadli. A správné odpovědi samozřejmě také prozradíme.

Jinak, co se týče tipovací otázky, mohu vědět, odkud jste čerpali?
 

DeletedUser2059

Host
Z těchto stránek je možné čerpat, nicméně nejpravější informace může mít pouze Inno samo (pokud tato čísla nezveřejní pro ostatní zdroje informací). Navíc jedná se o neoficiální informace z třetí strany, které nejsou řízeny InnoGames, což je také v sekci "About Us" na uvedeném webu zřetelně (pro anglicky rozmějící) napsáno.
 

DeletedUser12977

Host
Údaje z toho webu nemůžou být pravdivé už jen proto, že např. na světě Cirgard je tam napsáno 4 410 aktivních a 10 919 neaktivních hráčů. A když mrknu na žebříček, vidím jich přes 20 tisíc ;)
 

Arthoris

Odborník
Z těchto stránek je možné čerpat, nicméně nejpravější informace může mít pouze Inno samo (pokud tato čísla nezveřejní pro ostatní zdroje informací). Navíc jedná se o neoficiální informace z třetí strany, které nejsou řízeny InnoGames, což je také v sekci "About Us" na uvedeném webu zřetelně (pro anglicky rozmějící) napsáno.

Samnozřejmě, že je to třetí strana, a tak ty informace můžou připadat, jako méně důvěryhodné a ještě když to není pod správou Inna. Niceméně sám tvůrce Zeron psal, že ty informace jsou čerpány přímo z databáze Inna, takže tak.

Údaje z toho webu nemůžou být pravdivé už jen proto, že např. na světě Cirgard je tam napsáno 4 410 aktivních a 10 919 neaktivních hráčů. A když mrknu na žebříček, vidím jich přes 20 tisíc ;)

No jasně, když si sečteš aktivní+ neaktviní, tak výjde míň hráčů, než je v žebříčku. Jenže není jisté, jestli se ve statistikách počítají i ti, kteří se zaregistrovali a hned ten první den taky skončili a tudíž se ani nepotvrdili a těch může být taky nějaká ta tisícovka ale v žebříčku je vidět na posledních místech můžeš.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Host
Problém celého tohohle je stále stejný. Nejasná definice aktivního a neaktivního účtu. Je aktivní hráč co se přihlásí jednou za měsíc, týden, den nebo několikrát denně? Po jak dlouhé neaktivitě lze účet označit za neaktivní - po týdnu, po měsíci, po půl roce, po roce nebo po delší době?
Jinak ta čísla mě přijdou docela reálná a také to ukazuje na dvě věci otevření dalšího světa nepřipadá v úvahu a problémy s neadekvátními sousedy se budou jen zhoršovat.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru