Diskuze k soutěži: "Forge of Empires kvíz"

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9295

Host
carameels, díky za ten seznam i za správné odpovědi, i když nejsem na bedně soutěž se mi moc, moc líbila :)
 

DeletedUser11317

Host
Chose, jsem moc ráda, že se ti soutěž líbila :) Snad budeš mít štěstí příště a skončíš na bedně!
 

Dan 77

Veterán
Problém celého tohohle je stále stejný. Nejasná definice aktivního a neaktivního účtu. Je aktivní hráč co se přihlásí jednou za měsíc, týden, den nebo několikrát denně? Po jak dlouhé neaktivitě lze účet označit za neaktivní - po týdnu, po měsíci, po půl roce, po roce nebo po delší době?
Jinak ta čísla mě přijdou docela reálná a také to ukazuje na dvě věci otevření dalšího světa nepřipadá v úvahu a problémy s neadekvátními sousedy se budou jen zhoršovat.
Přesně tak, souhlasím s tebou ve všem. A třeba já jsem jako aktivní účty bral všechny, které nejsou zrušené. :D
Ale i přes tyto neshody se musí uznat, že to byla fakt pěkně udělaná soutěž (teda alespoň mně takový typ soutěže sedí dobře).
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11231

Host
Ahoj, i mně se tento typ soutěž líbí. Otázky nebyly jednoduché a člověk na nich chvíli musel pracovat a informace si dohledávat. Zajímavější by to bylo třeba s časovým limitem, kolik správných odpovědí je v dané době hráč schopen zodpovědět. Nicméně i já se přikláním k tomu, že v budoucnu by bylo lepší přesněji definovat myšlenku některých otázek. Zrovna u tej tipovaci jsem si říkala, jak mám vědět, kdo je a kdo už není aktivní hráč? Jak se to pozná. Nicméně jsem tipovala pod. Takže můj úsudek je takový, že si myslím, že tu máme daleko méně aktivních hráčů než ve skutečnosti máme :-D
 

DeletedUser12994

Host
podle me ze za aktvni ucet se da povazovat ucet, ktery je zalogovany vice jak 300 dni v roce alespon jedenkrat za den... pokud se nezaloguje napr uz 1 -2 mesice, myslim, ze logicky se tento ucet da povazovat za neaktivni, zvlast kdyz uz to predtim hral nejaky ten mesic/rok aktivne...pokud si clovek ucet vytvori, hraje ho tyden, dva, tri a pak se uz nezaloguje vice jak mesic, da se, si myslim, ho povazovat za neaktivni, protoze evidente dany clovek s tim skoncil...
 

DeletedUser11823

Host
Já bych trochu změnil téma a chtěl se poptat na výpočet odpovědi u otázky:
Kolik témat bylo na fóru v sekci Nápady založeno mezi 1.-31. 8. 2014?
7

Ať počítám, jak počítám, vychází mi to na 10, a nikoli na 7 - přidávám screen z dané sekce, oněch 10 témat a nejbližší sousední (příspěvky seřazeny podle data založení):
2r59p4n.png


Předpokládám, že chybu dělám já, ale prosím o vysvětlení, abych se ji mohl při případném "příště" vyvarovat :)
 

DeletedUser11823

Host
Pořádně číst otázku, to je ta chyba... Super - díky za vysvětlení :)
Z toho si snad ponaučení vezmu :)
 

Dan 77

Veterán
:D To jsme dva, udělal jsem tutéž chybu. :cool: Prostě jsem si říkal, že začíná září a že se stačí podívat na minulý měsíc, dávalo by to smysl, ale po zveřejnění správných odpovědí mě to teprve trklo.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Host
mě se taky soutěž líbila. na většinu otázek jsem odpověděl nevím, nejsem tak daleko nebo to vůbec nehraji. Ale jinak super, hlavně pro ty co jsou na začátku.
 

DeletedUser9061

Host
Jsme rádi, že se vám soutěž libíla.
Snad tomu tak bude i v následujících soutěžích. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru