Diskuze k soutěži "Hádanky od Rinbina"

No takže to vypadá, že odpovědí bude vždy budova a tedy poslední otázka je pouze řečnický obrat nikoliv přímá otázka :D
Nevadí :D Pro příště víme :)
 

Svatej

Legenda
Yanniessie : Právě na nejčastější dotazy, i na málo známé ale užitečné věci zde máme sekci návodů. zde
Máme i návod na návody... :D
Pokud ti tam něco schází, můžeš návod napsat i ty. ;) Případně do diskuzního vlákna zde napsat podnět na nový návod který ti schází.

Omlouvám se za OT. ;)

trojan1673: Prosím, informaci o soutěži na fóru klidně zveřejňujte dřív, ale dejte nám alespoň 1-kolový náskok. :D
A nebo nějaké symbolické odměny 24. prosince pro lidi, kteří přispěli k aktivitě na fóru v uplynulém roce?... :D
 
Naposledy upraveno:

trojan1673

Veterán
Ano, jedná se pouze o budovy.
Hádanka byla trochu zavádějící, ale přesto jí uhodlo až moc hráčů :)
Příště to raději v pravidlech upřesním, napsala jsem tam "používejte k odpovědi co nejméně slov". Nenapadlo mě, že se tu bude počítat.
Není to, ale až tak špatný nápad pro nějakou další soutěž ;)
 

DeletedUser14720

Host
Docela by mne zajimalo proc nemuzeme nektere dny odpovidat nejak mi prijde ze je soutez zmanipulovana :( to se mi nelibi

Aha a tady je to taky nejake pofiderni co kdyby se nekdo dozvedel co nema toto forum se mi prestava libit
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Aha a tady je to taky nejake pofiderni co kdyby se nekdo dozvedel co nema toto forum se mi prestava libit
Tak logicky, moderátoři nechtějí aby se uveřejňovala správná odpověď před vypršením časového limitu. ;) Proto se každý příspěvek tady kontroluje, zda se nepíše něco nekalého. :D (jde to obejít - nechat si schválit příspěvek A, po schválení ho zeditovat a udělat z něj příspěvek B)
Navíc, pokud vím tak jde nastavit jako "moderovaná" celá sekce, nebo nic... ;)

Nicméně ostatní vlákna určená k diskuzi moderovaná nejsou. Samozřejmě ale, pokud moderátoři narazí na něco, co je v rozporu s pravidly fóra, tak to upraví či smažou.... ;)
 

Yanniessie

Nováček
Yanniessie : Právě na nejčastější dotazy, i na málo známé ale užitečné věci zde máme sekci návodů. zde
Máme i návod na návody... :D
Pokud ti tam něco schází, můžeš návod napsat i ty. ;) Případně do diskuzního vlákna zde napsat podnět na nový návod který ti schází.

Omlouvám se za OT. ;)

trojan1673: Prosím, informaci o soutěži na fóru klidně zveřejňujte dřív, ale dejte nám alespoň 1-kolový náskok. :D
A nebo nějaké symbolické odměny 24. prosince pro lidi, kteří přispěli k aktivitě na fóru v uplynulém roce?... :D


děkuju za návod ;) už jsem tam hledala.
Nehraju dlouho, cca 5 měsíců a člověk se učí každou událostí, která se ve městě stane.
A napsat bych návod sice mohla, ale protože hraju krátce, necítím se dost kompetentní a mám obavu, že by mé "dílko" nebylo dost fundované, ale děkuju za návrh ;) Přeji dobrou hru
 

DeletedUser14995

Host
Fajn, všichni máte pravdu, ale taky by stačilo, k odkazu na forum napsat info že se tam něco děje. Protože forum jako takové slouží k informacím. Něco hledám, chci poradit půjdu na forum. Ale nikdo by nemusel tušit, že ještě na fóru probíhají soutěže!
Stačí, že člověk hledá čas na hru FoE a ještě aby lezl jen tak na forum. Nikde není napsáno, že fórum je dílčí soutěžní část FoE. Pro mě je forum forum a ne soutěžní koutek!
A ne Každý kdo FoE hraje, ihned na forum zamíří.... Jak jsem říkal, půjdu sem občas, když budu něco hledat potřebovat...
Předpokládám, že všichni, co tady píšete, že je to naše blbost, tak hrajete již nějaký čas. Teď už to vím, co forum všechno nabízí, a asi taky, jako správný hráč FoE za pár měsíců tady někoho zprudím, že sem nechodí a je to jeho chyba!!!!
Lukyno.....soutěže na fóru jsou součástí fóra každé hry,ať už je pořádají vývojáři nebo jen hráči lidově řečeno ze z prd..e ,to ví každý kdo na nějaké to fórum byť jen mrknul.....a pokud sem koukneš jen když jak píšeš ,,něco" hledáš,nemělo by právě tohle být prvním krokem který uděláš když začneš nově nějakou hru hrát?Já to alespoň tak dělám,kde jinde se dá zjistit jak ve hře postupovat a o co se vlastně vůbec jedná.A když už tu jednou jsem není zas taková práce pročíst si jednotlivé sekce,nebo minimálně jejich názvy a případně podle zájmu i nějaký ten obsah.A navíc,podle mého když už si člověk najde čas na hru,myslím že není problém juknout sem byť jen na pouhých 5 minut než se mi dokončí výroba kladívek :D :D Myslím že dát do hry upozornění že se nějaká soutěž koná je opravdu jen a jen dobrou vůlí spolutvůrců,a NE jejich povinností.
 

dudasek

Znalec
Je možné, že se rozhodneme zveřejnit informaci o hře na fóru o něco dříve.
Jen chci upozornit, že jsme na České verzi FoE a tudíž odpovědi musí být v češtině, nikoliv v angličtině.
mrzuté-jenže v podmínkách soutěže nic takového není!jakožto nový hráč používám Wiki a v české verzi toho moc není-vše tam do češtiny přeložené není a doteď jsem netušil,že "Floating market" je plovoucí přístav-musím si všechno překládat,když to team FoE neudělá???
 

Svatej

Legenda
mrzuté-jenže v podmínkách soutěže nic takového není!jakožto nový hráč používám Wiki a v české verzi toho moc není-vše tam do češtiny přeložené není a doteď jsem netušil,že "Floating market" je plovoucí přístav-musím si všechno překládat,když to team FoE neudělá???
Stejně jako na jakémkoli jiném vlákně na CZ fóru platí i pro soutěže pravidla CZ fóra s tím, že tato pravidla jsou nadřízená pravidlům soutěže, není-li uvedeno jinak. (pravidla fóra zde)
A v těch se jasně říká, komunikace jen v češtině nebo slovenštině. Příspěvky v jiných jazycích musí obsahovat překlad do CZ či SLO. ;)
Uznávám že v pravidlech soutěže to zmíněno není a tudíž mohlo dojít k omylu, nicméně existuje i oficiální CZ wiki, kde jsou všechny názvy v češtině. (odkaz na wiki najdeš přímo v herním rozhraní, pod ikonou nastavení
3rMI.png
) A i zde na fóru je poměrně dobře zpracovaný seznam budov, kde jsou obsaženy veškeré budovy které se zatím v soutěži objevily, s vyjímkou krčmy přátel. ;)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11519

Host
Silveraliusi, myslel si, že odpovědi na 6 otázek budou budovy a na sedmou už ne? Ale trojan 1673, přece píše, že se jedná pouze o budovy.
 

dudasek

Znalec
Na české verzi FoE wiki určitě naleznete české názvy těchto budov.
...už se těším,až bude v soutěži "Roller derby"... a ani krčma přátel není přeložena-naštěstí ve hře je dost známá.stále si myslím,že anglický název by měl být uznán-je to 100% správná odpověď...když už to nebylo jasně deklarováno,že se názvy budov musí pojmenovat česky.když už tak bazírujete na češtině koukejte přeložit i název hry(FoE)

Stejně jako na jakémkoli jiném vlákně na CZ fóru platí i pro soutěže pravidla CZ fóra s tím, že tato pravidla jsou nadřízená pravidlům soutěže, není-li uvedeno jinak. (pravidla fóra zde)
A v těch se jasně říká, komunikace jen v češtině nebo slovenštině. Příspěvky v jiných jazycích musí obsahovat překlad do CZ či SLO. ;)

z tvého odkazu na pravidla: "• Komunikovat je povoleno pouze v češtině a slovenštině, případně pro menší skupiny jiných národností také v angličtině. Ostatní jazyky nejsou tolerovány."
nic o překladu CZ/SK...klidně se budu považovat za menší skupinu :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

trojan1673

Veterán
Názvy by měli být uvedeny tak jak jsou ve hře. Pokud je ve hře název třeba jako zrovna "Roller Derby", tak samozřejmě jiný uznat nelze.
Plovoucí trh je na CZ verzi FoE pod názvem "Plovoucí trh", nikoliv jako "Floating market". Tudíž tuto odpověď uznat nelze.
 

Svatej

Legenda
Ach jo, tak už z logiky věci, hraješ na ČESKÉ mutaci hry. Co to znamená - znamená to že je hra uzpůsobená (mutovaná) do CZ jazyka. Stejně tak jseš na CZ mutaci fóra (všimni si toho nenápadného ".cz." v adrese stránky).
Pokud b jsi chtěl komunikovat v ENG, tak máš možnost na fóru anglickém či na beta fóru. V jiných jazycích máš možnost komunikovat na takových fórech, které jsou k tomu mutnuté.

A pokud už chceš bazírovat na tom, že ENG verze je oficiální, tak tě musím opravit. Oficiální je de facto DEU verze (německá). Protože innogames je německá firma se sídlem v německu. ;) Angličtina je jen další mutací hry. :p
Ale ani příspěvky v němčině ti nebudou uznány... ;)
 

dudasek

Znalec
Silveraliusi, myslel si, že odpovědi na 6 otázek budou budovy a na sedmou už ne? Ale trojan 1673, přece píše, že se jedná pouze o budovy.
budova to není-asi došly nápady....když je něco nedokonale vymyšleno,tak to zakeca,-však mají právo měnit podmínky-jednou česky,podruhé anglicky-jablka/hrušky:to je jedno-všechno je ovoce.
mě už zisk ceny nehrozí(pár odpovědí jsem vypustil,něco spletl),ale štve mě,že když chybují ani nechtějí připustit chybu.mám rád pořádek a ctím co je napsané v zákonech a pravidlech...
 

trojan1673

Veterán
Teď má dudasek pravdu. Bohužel jsme až moc dobří a uhodnete vše, tak jsem sáhla po jiné hádance, ale ani to nepomohlo :-(
Moje chyba, včera jsem na to měla upozornit. Naštěstí se nenašlo moc hráčů, kteří by hádali budovu :)
Tito hráči mají možnost znovu odpovědět.
 

Svatej

Legenda
No, ta otázka na 6tý den byla dost složítá. :D Kolik lidí taky odpovědělo "svatyně znalostí", místo svatyně. ;) :D
 
Nahoru