Diskuze k soutěži "Hádanky od Rinbina"

Yanniessie

Nováček
no tak nevím, mlátit soupeře v boji .... no to mi (někdy) jde ;) smlouvat v expedici tam jsem lepší, ale ty hádanky mě vždycky dostanou, někdy mám odpověď hned ale pak příjdou pochybnosti ..... ;)
 

DeletedUser14934

Host
Ano u 7. dne se nabízejí dvě odpovědi. Záleží, jak se pochopí otázka, respektive zadání...
 

trojan1673

Veterán
Silveralius - Předpokládám, že jde o to v jakém jazyce má být odpověď :)
Svatyni i Krčmu přátel uvedli všichni, tak jak je ve hře.
Dan 77 - na to jsem koukala, ale spíše to sedí k té svatyni.
Yanniessie - jsme na tom stejně :D
 

DeletedUser11519

Host
No já jsem místo svatyně hádala policejní stanici, má jako jediná tvar tvar kříže, tedy toho v náboženství a když má hvězdičku, tak to povzbudí obyvatele a ty pak dostaneš víc peněz i zásob, o svatyni jsem uvažovala taky, ale myslela jsem si, že má spíš tvar křížku, nebo x. No člověk se muže zmýlit:(
 

Svatej

Legenda
Bůůůůůůů!!! Zvoňte klíčema a do ulic!! :mad:
ale co, budiž jim to přáno. ;) :D
Já si svou odopověď měnit nebudu. ;) buď trefím nebo ne....
 

DeletedUser

Host
Ale Lorde, tvé odpovědi ve všech soutěžích jsou na 99,9% správné a výhru máš vždy v kapse, ty opravu beztak nepotřebuješ :)
 

trojan1673

Veterán
Muselo se uznat slovo svatyně, protože křížek měla víc jak jedna :)
Dnes jsem to už uzavřela pro další odpovědi, čas na nápravu byl. Teď už jen spočítat poslední den a rozešlu hádanky všem hráčům co mají stejný počet bodů :)
 

Svatej

Legenda
Ale Lorde, tvé odpovědi ve všech soutěžích jsou na 99,9% správné a výhru máš vždy v kapse, ty opravu beztak nepotřebuješ :)
Jen 85,7% ;) A to jen v téhle konkrétní. :D
JInak třeba soutěže stylu "najdi na obrázku xy sněhových koulí" projíždím na plné čáře. :D o Básničkách nemluvě, tak to ani nezkouším... :D
 

DeletedUser11297

Host
Gratulka Lorde. ;) Příště se pokusím tě sesadit. :D Děkuji za pěknou soutěž, snad je hned za rohem nějaká další diamantová. :p:D Takhle ještě 2x a mám na rozšíření. :D
 
Nahoru