Diskuze k soutěži "Hádanky od Rinbina"

DeletedUser14265

Host
Toho nadelate. Mam ctvery oci s brejlemi a jeste silham a jsem slepej. Soutezil a s mymi odpovedmi se museli kulat po zemi jeste 3 dni po uzavriti otazky. A pri posledni me nahaneli ve hre PM, at si svou otazku zmenim, ze mi davaji jeste sanci...
jasneee 100% trefa..
...ale mimo :D
Me to pripomnelo od Nohavici toho Milionare :D

Ti co si stezuji na to, ze nevedeli, ze tu jsou souteze, at se jdou vycpat. Protoze kdesi to nekolikrat bylo psano, ze na doru jsou obcas souteze, rady aj. A kdyz nekdo promarni, tak bohuzel. Ja vcera take promarnil v obchode slevu a myslite, ze mi ji dnes dali ? :)
 

DeletedUser14918

Host
Zdravim, dekuji za soutez. P.S.: Slava vitezum a cest porazenym.
 

dudasek

Znalec
soutěž byla pěkná-omlouvám se,že jsem kritizoval,ale myslím že to bylo k věci...
Blahopřeji vítězům,věřím,že to některé pobavilo a těch naštvaných se vždycky pár najde :)

příště by to chtělo trošičku víc štěstí při tvoření podmínek-třeba ta jazyková mutace chybí i v podmínkách fora,Rinbin nebyl budovou a křížků je ve hře víc-sám si teď s nadhledem myslím,že ta policejní stanice k tomu měla nejblíže,,,hodně zdaru!
 

Dan 77

Veterán
Gratulace vítězům a dotaz k poslední otázce: Rinbin mě taky napadl vzhledem k prvnímu verši, ale následující, zvláště ten poslední verš, mi tento první tip vyvrátily (šašek Rinbin asi nebude přítěží ani tolik k ruce jako spokojenost na 50 % / 120 %). Vysvětlení by neuškodilo, ale ono je to asi fuk, prostě jsem se nechal snadno zmást. :)
 

DeletedUser11519

Host
Děkuji za soutěž:D, všem vítězům moc gratuluji:) a už se těším na další:D:):D:):D
 

dudasek

Znalec
Gratulace vítězům a dotaz k poslední otázce: Rinbin mě taky napadl vzhledem k prvnímu verši, ale následující, zvláště ten poslední verš, mi tento první tip vyvrátily (šašek Rinbin asi nebude přítěží ani tolik k ruce jako spokojenost na 50 % / 120 %). Vysvětlení by neuškodilo, ale ono je to asi fuk, prostě jsem se nechal snadno zmást. :)
tuším,že jeden úkol ti za splnění-kupu kladiv a mincí -dal nějakou mizérii:1 minci???
 

trojan1673

Veterán
"Občas je ti k ruce někdy přítěží" - Přesně jak píše dudasek. Někdy je úkol snadno splnitelný a je za něj velká odměna, ale někdy je to úkol docela náročný na čas a odměna nestojí za nic.
 
Nahoru