Diskuze k soutěži "Hledání špeha"

trojan1673

Veterán
Milí hráči,

náš tým si pro vás připravil novou soutěž! Jste zvědaví, co vás čeká? Sledujte fórum a pište nám, jestli se chystáte zapojit a zkusit své štěstí . V případě dotazů či připomínek nám napište!

S pozdravem
tým Forge of Empires
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Pěkná soutěž, určitě zkusím štěstí a zúčastním se :)
Jen jeden dotaz... když náhodou uhodnu a moderátor mi pošle obrázek jednotky, jak dlouho mám na to ji identifikovat? Musím to stihnout ještě týž den nebo můžu i až ten další den?
 

trojan1673

Veterán
Stačí i ten další den, ono to nebude tak jednoduché se trefit :)
Vzpomeňme si na Pexeso.

P.S. Prosím dnes ještě nesoutěžit, až po půlnoci.
 

DeletedUser14592

Host
Ahoj, nevím jestli jsem správně založil téma pro soutěžení... Pokud jsem to udělal špatně, prosím o prominutí a příspěvek smažu aby tu nepřekážel. Díky za pochopení nováčka :)
 

DeletedUser

Host
Nevím, kde najít podsekci, tak jsem udělala téma někde tady u této soutěže, snad je to dobře
 

DeletedUser14385

Host
Také si nejsem jistý, mám svoji podsekci založenou správně?
 

DeletedUser14645

Host
tak podsekci mam spravne, ale nazev bez hledani speha jen s nickem, vadi to?
 

DeletedUser13489

Host
Proč jsou témata některých hráčů vidět? Neměla by být skryta?
 

DeletedUser

Host
A ten špeh je jako postavička nebo nějaký předmět, který k budově nepatří? Vůbec netuším, co mám hledat, nebyla by nějaká malá nápověda prosím?
 

DeletedUser14510

Host
Ahoj, jen se chci ujistit, že jsem založila správně téma... Ještě se mi neobjevilo přijetí mého tipu.
Díky
 

trojan1673

Veterán
Pokud má někdo podsekci špatně, přesunu a napíši.
Pokud jsou některé příspěvky vidět, tak je to špatně. Vyřeším s vedením.
Nic na obrázku nehledáme, pouze hádáme pozici kde by jednotka mohla být skryta.
Miloslavik - Pokud se ptáte zda můžete dva soutěžit na fóru, tak v tom problém nevidím. Pokud se jedná o připojení do hry, tak tam je to jinak. Viz herní pravidla.
 

DeletedUser13597

Host
já to asi nepochopila, jsou tam všichni špehové, nebo každý den přibude jeden? a hlavně by mě zajímalo jak vypadají :) u síně slávy jsou taky vojáčci, ale ty se asi nepočítají co :))))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13965

Host
Ahoj, neví zda jsem na správném místě, když odpovídám, nacházím se pod hledání špeha a ne v soutěžním koutku, co mám dělat ?
 

trojan1673

Veterán
Je schováno 5 špehů, ale vy je nevidíte, jen já vím kde jsou. Na obrázku nic nevidíte, nemůžete. Pouze hádáte kde by mohli být, tipnete si pozici (třeba H17) a to je vše :)
Svá témata máte správně založená v tématu "Hledání špeha", v Soutěžním koutku být nemají. Je možné, že po přesunutí jsou pak vaše témata vidět :-(
 

DeletedUser13597

Host
děkuji za vysvětlení, myslela jsem že tam jsou ukrytí a máme je hledat ... takže napíšu nějaké políčko co mě napadne :))
 

DeletedUser14604

Host
Pěkné dopoledne, včera jsem posílal tip a stále se čeká na schválení - kdy se dozvím že mohu tipovat znovu (možnost by měla být 1x denně). Takto bych přišel dnes o možnost hledání.
 
Nahoru