Diskuze k soutěži "Hledání pokladu"

Svatej

Legenda
Ahoj. Škoda, že jste nenapsali upozornění do hry. Na fórum nechodím každý den. :(

Tak podle odpovědí LordFrunDor jsem zjistil, že jsem o nic nepřišel. Nemám techniku na odhalování a identifikaci teroristů:D. Soutěž vzdávám ale rád budu sledovat ostatní odpovědi a budu všem fandit.;)
To já přeci taky ne :D Jen používám zvětšení 500% (to si můžeš nastavit v prohlížeči) :D
 

trojan1673

Veterán
Je zvláštní, že při tak jednoduché soutěži jich je tak málo. To je jako by se měl psát příběh.
Diamantů tam také není málo, ale nemám obavy, že by ty první 3 místa zůstali neobsazená.
 

Svatej

Legenda
Myslím(doufám) že po oznámení ve hře si soutěže všimne více lidí a bude více účastníků :)
 

DeletedUser7728

Host
Blíží se 4K TV-vysílání (nevím jakou rychlostí v CZ), v Japonsku proběhly testy s 10K a vysílají v 6K s blízkým přechodem na 8K.
Jsou screenshoty záměrně rozmazany nebo jsou pořizeny nekvalitním SW?
Než si ničit oči nebo si pořídit speciál SW pro recogniskaci (ne Photoshop, ten mám), který běžně používají tajné služby, tak počkám na další soutěž ;):po_O
Tak se tady mějte a soutěž užívejte o_O
 

trojan1673

Veterán
Ano, je to záměrně, protože kdybych je nechala jak vypadají normálně, tak jsou moc viditelné.
Nehledě na to, že k profesionálnímu grafikovi mám hodně daleko ;)
 

Svatej

Legenda
Tak zas na druhou stranu, přece nikdo nečeká že vyhraje 500 dia jen tak. :)
Podle mě je dobře že je to schválně uděláno těžší.;)

BTW: Co to vlastně bylo včera? :)
 
Naposledy upraveno:

trojan1673

Veterán
Včera bylo toto
vru3wm.png
 

Danielis001

Psavec
Já do toho čučím už 2 hodiny :( Aspoň tvar se neví? :)
Edit: Tak něco jsem přeci našel, ale asi to ono není, protože to je tak rozmazaný na mobilu... I když na něm se líp hledá:D
 
Naposledy upraveno:

Pelonek

Turista
To byl prstýnek? Já viděl jen flek, kterej nevidím v animaci.. ale vypadá to, že jsem se jedinej trefil :p
 

Pelonek

Turista
Pravda, to jsem přehlédl.. ale jak je to rozmazaný, tak mi to prstýnek rozhodně nepřipomínalo.. a jsem zvědav, co je to dnešní, protože to nedokážu popsat vůbec :D
 
Nahoru