Diskuze k soutěži: "Hra s úkoly"

DeletedUser13632

Host
Musím nesouhlasit s vyhodnocením. Sezonní události nejsou speciálními eventy. Jakmile se opakují těžko můžou být nazývány speciálními.
 

DeletedUser9061

Host
Ale naopak. Ony to jsou hlavní akce, které jsou doplňovány těmi menšími ;)
 

Svatej

Legenda
Mě spíš překvapilo že v zadání chtěli "všechny události" přitom ale opakující se akce stačilo vypsat jen jednou... (i když se kolikrát objevili pod různými názvy)
viz:Zimní event 2012, Zimní event, Zimní událost, Zimní událost 2015 - to jsou 4 druhy pojmenování, přitom správná odpověďd je "Zimní událost"
Jak jsem z toho měl vybrat tu správnou? :D

Ale nechápejte mě špatně, mě ta soutěž baví... jen by bylo občas dobré blíž specifikovat co vlastně chcete, nebo jak má vypadat odpověď. :)
Jinak soutěž super :)
 

DeletedUser13678

Host
Souhlasím se Survikem. Úkol zněl vyjmenovat SPECIÁLNÍ události a ty jsou na stránkách FoE jako SPECIÁLNÍ vypsány pouze 4.
 

DeletedUser7728

Host
ad 2.úkol
1/ Nebylo psáno, zdali název speciální akce má být v češtině/angličtině/mix/slang
2/ Nebylo psáno, zdali globální FOE nebo CZ
3/ Pokud bych nečetl diskusi k úkolu, nevěděl bych, že speciální akce je myšlen event
4/ Bylo psáno - seznam speciálních událostí, a né počet nebo druhy a vyjmenovat je
 

DeletedUser9061

Host
Jak jsem z toho měl vybrat tu správnou? :D
Neboj se, uznán bude jakýkoliv z těchto pojmenování. Šlo především o to, zda všechny eventy dokážete dohledat, nebo si vzpomenout.

Souhlasím se Survikem. Úkol zněl vyjmenovat SPECIÁLNÍ události a ty jsou na stránkách FoE jako SPECIÁLNÍ vypsány pouze 4.
Jak jsem již psal. Máme dva druhy speciálních akcí - události a okénka - tedy všechny takovéto akce, které proběhly jsou správně (viz řešení 2. úkolu)

Napište seznam všech speciálních akcí, které ve hře FoE do teď proběhly (jmenovitě).
4/ Bylo psáno - seznam speciálních událostí, a né počet nebo druhy a vyjmenovat je
Z poznámky za otázkou v závorce nebylo snad jasné, že jmenovitě willy?
 

DeletedUser13480

Host
Nikde nebylo napsáno, že mají být akce napsaný v češtině a ne v angličtině. Jak to tedy je? Není náhodou jedno jestli je to česky nebo anglicky?
 

DeletedUser9061

Host
Jestliže měly český překlad, musely být napsány v češtině, nikoliv v angličtině.
 

DeletedUser13480

Host
No nic, tak já zase končím. Úkol nebyl jasně specifikován a dodatek, že to má být česky jste si napsali až sem.
K dnešnímu úkolu je zase jeden velkej otazník, jestli se mají psát i postavy co nám zadávají úkoly například jako ted Hilda v Májovém eventu.
Nemá cenu se rozčilovat.
 

DeletedUser9061

Host
Není snad jasné, že na českém fóru budeme psát česky. A jestliže se ve hře objeví něco česky ... budeme to snad psát anglicky? Nechápu ... ;)
Není specifikováno? Všímáš si těch poznámek u těch otázek? Mimo postavy z eventů ... Co dodat ...
 

DeletedUser13654

Host
Tak napřed všechny chci pozdravit a také chci poděkovat za pěknou soutěž.
Podle mě jsou otázky napsané dost srozumitelně a hlavně je to soutěž a jako v takové se musí počítat i se skrytými záludnostmi.Nemůže být přece vše tak jednoduché jako byla otázka č.1.
Jinak bych se chtěla zeptat jestli by nebylo možné aby u již uzavřených úkolů byli odpovědi hráčů viditelné?
A ještě by mě zajímalo co když nebudu na nějakou otázku znát odpověď, můžu ji vynechat a pak pokračovat dál?
 

Danielis001

Psavec
Ta poslení otázka - určitě ano, to je skoro stejné, jako když napíšeš něco a bohužel nic nevyhraješ, tak taky pokračuješ dál, tak když ani neodpovíš, tak taky pokračuj.
 

DeletedUser9061

Host
Odpovědi budou uveřejněny až po skončení posledního, osmého kola soutěže. Potom bude následovat ještě bonusová, tipovací otázka. :) Lze samozřejmě vynechat, ale vše by mělo být dohledatelné. ;)
 
Nahoru