Diskuze k soutěži: "Hra s úkoly"

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Byla to fajn soutěž s dobrýma otázkama. Člověk nad tím musel trochu přemýšlet (což někdy není úplně jednoduchý :D ) a vyhledat něco na foru...
Celkem mě překvapilo kolik lidí špatně pochopilo tu poslední tipovací otázku. A to je většinou u těchto soutěží pokaždé stejná ;)
Už se těším na další soutěž !!
 

B0ldrick

Psavec
A vždyť jsem to říkal, že nakonec rozhodne stejně tipovačka, že je ta šaškárna kolem stejně zbytečná a že se rovnou může příště zeptat některej z moderátorů, na který číslo myslí a pak rovnou rozdávat odměny ve hře Forge-sazka. :) Asi poslední soutěž, které jsem se účastnil.
 

lawnot66

Znalec
Vidíš dobře? :D Tipovačka rozhodla pouze o 1. a 2. místě. 3 výherci byli jasní dle odpovědí. Tipovačka rozhodla jen o jejich pořadí! Druhá část příspěvku ti připadí vtipná, nebo co? Taková blbost, nechápu jak někoho může napadnout! :mad:

Brzy můžete očekávat novou soutěž. Snad příště nepříjde nikdo se spoustou negativu. ;)
 

Crackenosch

Odborník
Fajn soutěž. Škoda, že se úkoly dají plnit jen 24 hodin a místo toho se nehromadí. Protože jsem věděl, že uprostřed soutěže budu 2 dny mimo net, vůbec jsem se nezúčastnil.
Škoda.
 

petrpivoj

Veterán
Já hlavně gratuluju výhercům, komu čest tomu čest, jestli to rozhodla tipovačka nebo nerozhodla na tom tak nesejde, rozhodující je, jestli byla správná odpověď :)
Jinak mi přijde logický, že rozhoduje tipovačka, protože na ty ostatní spousta hráčů zná správnou odpověď a dojde prostě ke shodě bodů :)
Stihl jsem jen některé otázky, ale příště snad to vyjde líp :)