Diskuze k soutěži: "Hra s úkoly"

trojan1673

Veterán
Vážení hráči,

jak se Vám líbí tato soutěž? Chystáte se zapojit?
V tomto tématu můžete diskutovat o všem, co se týká této soutěže.

S pozdravem
tým Forge of Empires
 

Dan 77

Veterán
Tak změna - ve fóru na platformě XenForo všechny své zatím skryté příspěvky uvidíme.
 

DeletedUser9061

Host
Ano, to je pravda. Je u toho také možnost úpravy, ale ta je však v soutěži zakázaná. Jak je v zadání, uznáme pouze první a originální příspěvek.
 

DeletedUser9928

Host
Jen abych pochopil. Jedná se o jednu odpověď na nick nebo jednu odpověď na svět? A navíc se domnívám, že nebylo dostatečně vysvětleno v úvodu, kam odpovědi vlastně zasílat. Myslím si, že struktura zadání pro nejmladší, ale i nejstarší není dostatečně jednoznačná. Nebo snad je to soutěž jen pro určitou část hráčů, tu lépe chápající?
 

DeletedUser9061

Host
Příjde mi vcelku logické, že odpovědi nebudeme psát do diskuze :D Zčehož vyplyne, že odpověď napíšeme do zadání. V každém případě děkujeme za připomínku a v dnešním úkolu to určitě připíšeme.
 

Danielis001

Psavec
Jako soutěž to bude určitě povedená, líbí se mi zatím. Ale ten čas mi nevyhovuje - ve 20:00 kdyby to bylo, tak by to pro mě bylo lepší, to se sem pak dostanu za ten den jen párkrát, takže nešla by prosím příští soutěž být aspoň trošku v "nižším" čase?:)
 

DeletedUser9061

Host
Máš na to čas celých 24 hodin, takže klidně můžeš odpovídat ve 20:00 na předchozí den. :)
 

DeletedUser9061

Host
Omlouváme se za zpoždění. Již můžete plnit nový úkol :)
 

DeletedUser9061

Host
A já ho zase nepochopil, to jako eventy? A kolikrát?
Ano, přesně tak - eventy. Stačí jen názvy ;)

je mysleno eventy od zacatku hry ci tento rok?
Od začátku hry.

Já to myslel tak, že ve 20:00 sem přijdu, odpovím a mám pokoj :D
Uvidíme příště. Není pravidlem, že bude opět na kola. Ale jak píšu, čas se může příště lišit, nebo být stejný. Záleží, jaké budeme mít možnosti. :)
 

Svatej

Legenda
Ptám se protože některé z prvních eventů jsou tady na fóru vypsané pod anglickým jménem. :) A teď babo raď, když byly u nás anglicky... :D
 
Nahoru