Diskuze k soutěži: "Hra s úkoly"

DeletedUser9061

Host
Již máte uveřejněny správné odpovědi spolu s bodováním minulých dvou kol. :)
 

DeletedUser13041

Host
už jsem si všiml.... Díky. Ale člověk tu nikdy neví... :D . LordFrundor je lawnotuv alt, nebo jenom jeho ozvěna? ;)
 

DeletedUser9061

Host
Samozřejmě, že tu nějaký byl. Ale řešení dělám já. Včerejší dodám možná až zítra zase. ;)
 

DeletedUser13041

Host
Lord Frndol: mno já tu, pokud vím, napsal dva poznatky - vždy ve vší slušnosti a s úsměvem na rtech (nadávat si tu je trochu pod úroveň a hlavně bez efektu). Ačkoliv ohánět se tu "zvratkama" (2x po sobě) mi zavání jednak trochu levnou virtuální agresivitou a jednak nedostatečnou slovní zásobou. Naposledy jsem se pousmál jen nad tím, jak si neustále s lawnotem vzájemně nonstop děkujete. Sběračům liků zdar.

Abych nebyl úplně offtopic, tak soutěž se mi zatím líbí a je tu vcelku sranda :D.
 

DeletedUser12887

Host
Soutěž je dobrá, škoda, že jsem si toho všiml až včera, takže určitě nevyhraju :)
Ale i tak jsem odpovědi na poslední dva úkoly poslal :)
 

DeletedUser9061

Host
A to bylo ve hře dokonce oznámení o soutěži.
Škoda, třeba příště to vyjde! :)
 

DeletedUser9061

Host
Odpověď je pouze za 1.-8. kolo, tedy mimo to současné.
 

DeletedUser9061

Host
Tipovací otázka, která rozhodně v případě, že se budou shodovat shodovat body na výherních pozicích tak, aby byly vítězové tři, jak je uvedeno v zadání soutěže.
 

DeletedUser9061

Host
Odpověď byla právě doplněna.
Která otázka byla dle vás nejtěžší, a která naopak nejlehčí? :) Povídejte :)
 

DeletedUser13041

Host
Tak jsem asi nepochopil poslední soutěžní otázku. A čekám jen na večer, kolik se lidí ozve, že je na tom stejně... To zadání se dá zase interpretovat tolika způsoby, až to hezký není. A já zvolil asi přesně ten špatnej, když to teda má bejt tipovačka (což vědět dřív, nenechal bych se zmást). Hm. Tak špatně, hledal jsem v tom chyták. Přesto, že jsem to trochu zase čekal. Bez chyby nebo s jednou chybou je na vesměs lehoučkých mnohdy dětinských úkolech vetšinou velké množství hráčů. Takže vždycky rozhodne tipovaška. Ve výsledku by se vždycky daly všechny úkoly vynechat, soutěž přejmenovat na Sazka - Lawnot by si tu jednou tejdně napsal: Hádejte na jaký číslo myslím - všichni by byli spokojený. A bylo by to bez dohadů.
 

DeletedUser9061

Host
Tato otázka, nebo podobná se objevuje skoro v každé soutěži. Nevždy ale bonusová otázka rozhoduje vítěze. Někdy jim jen určuje pořadí, nebo není vůbec zapotřebí :)
 

Danielis001

Psavec
Tak já to pochopil úplně normálně, vždycky bývá tipovačka, nevím proč se teda ti, co to nevý, nezeptají. Nestyďte se přece :) Jinak už se těším na konec soutěže, i když si myslím, že budu tak 9. :(
 

DeletedUser13654

Host
pro mě byla největší ta se síní slávy.... hledala jsem v tom chyták a tak moje odpověď byla špatná :) tak si i teď tedy tipnu že i na tu poslední jsem odpověděla špatně, protože jsem ji asi vůbec nepochopila :) takže moje místo bude asi tak kolem 20-30 místa :)
 

DeletedUser12225

Host
to s těma síněma bylo záludný, nebylo specifikovaný jestli jsou namotivovaný nebo ne, tak jsem napsal obě možnosti, tak uvidíme jestli mi to uznaj :)))))
A nechápu co B0ldrick nepochopil na poslední otázce, když byla napsaná dost srozumitelně... stěžuje si na jednoduchost otázek, i na ty těžší k pochopení, těžko říct co od těchto soutěží chce :))
Já osobně jsem se soutěží spokojený, ikdyž nevím jestli vyhraju, bo mám tipovačku vždy totálně mimo...
 

DeletedUser13577

Host
Ahojky,pro mě byla nejlehčí 7 otázka(šla dobře vygooglovat) a nejtěžší byla 4 protože jsem to první musela nastudovat (jsem starší a samouk) a potom se mi nepodařilo obrázek zmenšit.Přínos soutěže -naučila jsem se hledat na stránkách Foe a nové věci s počítačem.Děkuji za soutěž a i když jsem toho moc neuhádla a budu asi mezi posledními ,pobavila mě a těším se na další Hel33
 
Nahoru