Diskuze k soutěži: "Hra s úkoly"

DeletedUser9061

Host
Co se týče úkolu se síněmi - stačila napsat základní částka (v případě, že někdo napsal motivovanou, bude třeba, aby to tam měl napsáno) :) Na další soutěž se můžete určitě těšit ještě tento měsíc! ;)
 

Danielis001

Psavec
Můžu se zeptat, jestli u toho 5. úkolu byla správná odpověď za 2 body: Možnost získaní: Odměna za dokončení úkolové řady Raného středověku.?

Jinak nejtěžší byly podle mě ty eventy ( vyjmenovat je ).:)
 

DeletedUser

Host
Mě nejvíc naštval ten obrázek s 555 obyvatelama...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Danielis001

Psavec
Tak když to okopíruju z fóra a je to jen za jeden bod... já bych řekl že to mám správně - úkolová řada není speciální, tedy jeden bod a Raný středověk, taky si myslím že to je správně... Jinak jak tedy zní správná odpověď a kde mám chybu?
 

DeletedUser9295

Host
Klášter chose zaspal a neodpověděl, už se smiřuje s druhým místem - od konce :)
Soutěž bezvááá, díky
 

DeletedUser13041

Host
dobytí území Barbarů, a poražení jejich vůdce lze považovat za speciální akci. zvlášť když vy neuvedete, co považujete za speciální akci a co normální. Zadání úkolů je strašný a nejtěžší na eventu je poznat, co autor vlastně chce. Příští otázka bude typu co je to: je to červený a má to kolečka. A uznaná odpověd bude jen trojkolka, protože autor při zadání myslel na trojkolku....

"nelze získat v žádné speciální akci, ale za splnění úkolu u speciálního území''.
plnění úkolu na speciálním území hold není speciální akce...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12225

Host
speciální akce = event... pokud vím... a klášter v žádném eventu získat nelze... myslím že bys to pochopil, kdyby ti šlo i něco jiného než negovat tuto soutěž...docela by mě zajímalo kolik lidí mělo stejný problém jako ty... myslím že max 3 další...
 

DeletedUser3817

Host
Není. Akce je běžná, obvyklá. Speciální je území.
Sice to zavání slovíčkařením, ale je to tak.
 

DeletedUser13654

Host
speciální akce = event... pokud vím... a klášter v žádném eventu získat nelze... myslím že bys to pochopil, kdyby ti šlo i něco jiného než negovat tuto soutěž...docela by mě zajímalo kolik lidí mělo stejný problém jako ty... myslím že max 3 další...

no abych řekla pravdu tak problém jsem měla i já, sice jsem napsala jak lze klášter získat, ale už mě nenapadlo napsat, že to není speciální akce.
Také jsem měla za to že území barbaru je brána jako spec, akce :) ale nevadí aspoň jeden bodík mám.
 

Danielis001

Psavec
Kdy bude prosím vyhlášení vítězů? Už je to nějakou tu hodinu a snad není tak těžké napsat výsledky ne?

Neberte to ode mě špatně :D, mě se ta soutěž líbila ;), ale já se nemůžu dočkat toho, jestli jsem v TOP 3 nebo ne ( I když asi ne ).:(
 

DeletedUser13041

Host
Já se nepokouším negovat soutěž, ta se neguje sama. Fakt netuším, kdo kde nazývá eventy speciální akcí? A kdyby byla závada v jedné otázce, ale když si v devíti otázkách nedají tu práci se zamyslet a formulovat je jasně a jednoznačně - a to PŘES UPOMÍNKU, tak v něčemu už problém je. Kdyby se v soutěži žádné závady nedaly najít najít, tak je asi nikdo nenajde. Ale když pomineme tuto otázku a k tomu i výše popsanou závadu hned v první otázce, tak třeba otázka číslo 9.
Kolik bylo celkově soutěžních odpovědí v soutěži ''Hra s úkoly"? No podívejte se na odpovědi, kolik lidí si to interpretovalo tak, že se bůhví proč ptají kolik každý dostal otázek a kolik jich tam odpovídá, že osm!
Začínám si myslet něco o nízké úrovní vyjadřovacích schopností moderátorů - kteří by měli být výřeční už proto, co dělají. Nebo by se to místo povýšeneckého chování chtělo občas zamyslet a pozastavit a popřemýšlet co a jak lidem napíšu.
Účastnil jsem se již v pořadí druhé soutěže a jedna je horší, než druhá a já se domnívám, že v takovém případě by se neměli namáhat s žádnou soutěží, která navíc snižuje jejich důvěryhodnost a nezasahovat do hry tak pofiderním a netransparentním způsobem formou odměňováním v soutěžích takovéto kvality a takovéhoto provedení.
 

Svatej

Legenda
Tak za mě je to jedna z nejlepších soutěží :) hodně mě to bavilo, i když šanci na výhru asi nemám :D Čekal jsem trochu větší účat... no co. :)
Líbilo se mi že byla každá otázka položená tak aby tam byl nějaký chyták... kdo u nich nemyslel, neměl šanci - to se mi líbí, příště ještě přitvrďte! :)
Nejtěžší mi asi přišla otázka na speciální akce (nevím které kolo to bylo). Zároveň jsem trochu uražený že bylo povolená takové rozpětí "správných" odpovědí.... no nic, ale jak říkám, když to bude příště ještě těžší, budu jen rád - třeba by to donutilo některé jedince přemýšlet... nebob skončit se hrou, obojí bych s radostí zapil. :)
 

DeletedUser13678

Host
Já souhlasím s B0ldrickem. Soutěž, kde je více možností odpovědí a tu jednu správnou si vybere zadavatel, nejednoznačné zadání otázek, to není soutěž, ale tipovačka bez pravidel. Nikomu neberu jeho nadšení z této soutěže. Za mne mínus. P.S. Oceňuji snahu moderátorů soutěž pro ty které baví udělat a zpestřit jim tak hraní.
 

DeletedUser13654

Host
Kdy se dovíme jak to dopadlo?
Jen k těm otázkám bych chtěla napsat, že opravdu u některých nebylo jasně napsané co se po nás chce.
Třeba opět ten kostel, speciální - bonusová, pro mě to je jedno a to samé a tak mě ani ve snu nenapadlo tam dopsat že kostel se nedá dostat ve speciální akci.
Poslední tipovací otázka, také nebyla napsaná moc dobře.
Po otázce s kostelem jsem tam čekala chyták a tak jsem napsala 7 + 1 screen, protože obrázek není odpověď, alespoň mi to přišlo logické.
Otázka měla být jinak, např. kolik bylo hráčských odpovědí a nebo podobně.Takhle se fakt nedalo poznat co po nás chcete.
Většina to pochopila stejně jako já.
Nebo síně, nedá se získat 10 síní a tak ta otázka byla dost zavádějící, stejně jako u kostela a td.
No nicméně hra byla dobrá, ale asi se již další nezůčastním, protože se nechci zase potýkat s otázkami které nejsou jasné a dá se na ně odpovědět pokaždé jinak a já nechci doufat že zrovna má odpověď bude stejná jak ji myslí ten, co tuto hru připravuje.
 

penkover

Nováček
Zprvu jsem se znažil ale pak jsem to vzdal ,připadá mi , že to je spíš pro starší hráče.
1 bodík bych ale mít mohl.
 
Nahoru