Diskuze k soutěži: "Hra s úkoly"

DeletedUser13041

Host
A vždyť jsem to říkal, že nakonec rozhodne stejně tipovačka, že je ta šaškárna kolem stejně zbytečná a že se rovnou může příště zeptat některej z moderátorů, na který číslo myslí a pak rovnou rozdávat odměny ve hře Forge-sazka. :) Asi poslední soutěž, které jsem se účastnil.
 

DeletedUser9061

Host
Vidíš dobře? :D Tipovačka rozhodla pouze o 1. a 2. místě. 3 výherci byli jasní dle odpovědí. Tipovačka rozhodla jen o jejich pořadí! Druhá část příspěvku ti připadí vtipná, nebo co? Taková blbost, nechápu jak někoho může napadnout! :mad:

Brzy můžete očekávat novou soutěž. Snad příště nepříjde nikdo se spoustou negativu. ;)
 

DeletedUser3817

Host
Fajn soutěž. Škoda, že se úkoly dají plnit jen 24 hodin a místo toho se nehromadí. Protože jsem věděl, že uprostřed soutěže budu 2 dny mimo net, vůbec jsem se nezúčastnil.
Škoda.
 

DeletedUser12887

Host
Já hlavně gratuluju výhercům, komu čest tomu čest, jestli to rozhodla tipovačka nebo nerozhodla na tom tak nesejde, rozhodující je, jestli byla správná odpověď :)
Jinak mi přijde logický, že rozhoduje tipovačka, protože na ty ostatní spousta hráčů zná správnou odpověď a dojde prostě ke shodě bodů :)
Stihl jsem jen některé otázky, ale příště snad to vyjde líp :)
 
Nahoru