Diskuze k soutěži: "Letní výprava"

rycco27

Dopisovatel
Ano, soutěž na fóru. Ale o hře, proboha! Některým bych přál, aby si vyzkoušeli, co to tu všechno obnáší a možná by pak neměli takové řeči. Abych byl upřímný, je to pro další přípravu velmi demotivující, avšak je tu spouuusta, komu se soutěž líbila a těm moc a moc děkuji a těším se u další soutěže ;) Rycco, jestli sis všiml, všechny odpovědi byly zveřejněny - tak se na účast můžeš podívat. Zúčastnilo se 85 hráčů, ale jestli si myslíš, že je jednoduché udělat seznam, kde můžeš každému účastníkovi udělit pozici, kterou si za svůj výkon zaslouží, vzhůru do toho...
Kompletní seznam už neřeším. Jen jsem chtěl říct že jestli se zúčastnilo 85 hráčů z 25744 tak je to bída.
 

DeletedUser11317

Host
To už je asi téma na jinou diskuzi, kolik hráčů se chtělo zúčastnit a kolik se zúčastnilo :) Tohle my neovlivníme a záleží to přece vždycky jen na vás, zda máte chuť soutěžit, či nikoliv. Teď asi moc nechápu, proč se tohle řeší :)
Navíc je třeba brát v úvahu, kolik hráčů je registrovaných na fóru - a kolik tedy potencionálních soutěžích si soutěže všimne.
 

DeletedUser9061

Host
Psal jsi, že to nestojí za námahu. Toto bych třeba čekal od někoho, kdo nevyhraje kvůli tipovací otázce.
Protože, když se udělá chyba, tak úsilí nemuselo být 100% (ale mohlo)
 

DeletedUser11519

Host
No je to moje první a poslední soutěž tohoto typu. Protože to nestojí za námahu.

Já jsem sice vyhrála rycco, ale až do konce jsem to nevěděla a osobně si myslím, že soutěžíme i kvůli zábavě a vědomostem;), které se týkají hry, ne jen kvůli diamantům:oops: i když ty jsou samozřejmě fajn:). Už jsem se účastnila i v jiných soutěžích a neměla jsem takové štěstí jako tentokrát:confused: a když bych to brala jako ty tak už znovu nesoutěžím:cool:. A v této soutěži jsem se dozvěděla dost věcí, které bych bez vyhledávání neznala, tak i tak to je určitě pro hráče přínosné:rolleyes:, pro mně aspoň bylo a diamanty jsou v tomto případě jen příjemný bonus ;)!
 

DeletedUser12887

Host
Nevím, zda má ještě cenu něco psát, půjdu už raději spát, ale nenechte se odradit, pořád je tu pár lidiček co tohle baví, možná menšina, ale ta kolikrát dá víc, než většina :)
To je důležité a další hráči také přicházejí, ty by měla hra bavit, ono často všechno je hon za zlatými pruty, ale severní vítr je krutý, takže držím palce a to jsem kolikrát byl třeba nepřítelem, názor se mění, protože toho času společně zde stráveného je také dost.
 

DeletedUser2059

Host
Dle mého názoru je to propracovaná měsíční hra, vycházející z principů FoE, získávání území, to je moje. Vědět co a jak je základem každé hry. Tipování je prostě o štěstí, stejně jako ve hře, kde ale též musíte projevit námahu, aby se dostavil výsledek.
Částo lze člověka se štěstím přeběhnout pílí a to je zase ze života.
Jednoduše někdo projeví více námahy, někdo méně, ale i tak může být každý hráč šťastný v době železné, nikdo nikoho totiž nenutí.
 

DeletedUser5384

Host
Jednoduše: Nenechte se otrávit několika (vhodný termín si doplňte sami), kteří považují několik prokliků myší za námahu,kterou nevyváží ani možnost získat dia v hodnotě cca 300kč. Už jsem psal,hra hezky udělaná,nevím,jestli to dělal Lawnot sám,nebo jestli to bylo kolektivní dílko, ale v podstatě je to jedno.Dík za tu Vaši námahu :)
 

DeletedUser9490

Host
Soutěž chválím. Moc se mi líbila a děkuji za zajímavé otázky. Například u 3. úkolu v druhé otázce jsem kostel ze 6. století hledal až do 3 hodin do ránao_O. Pročetl jsem spoustu stránek o kostelích až jsem našel Hagii Sophii :rolleyes:. I když jsem nevyhrál diamanty, mám radost, že jsem měl (kromě tipovací otázky) odpovědi správně. Diamanty se postupně dají nasbírat v expedici, která je každý týden nebo z jiných úkolů přímo ve hře;).
Místo tipovací otázky skromně navrhuji, aby pořadí hráčů se stejným počtem bodů, rozhodovalo pořadí poslaných odpovědí na poslední otázku. Když se to předem napíše do pravidel soutěže, nikdo nemůže namítnout, že vědomostní soutěž vyhraje hráč, co má větší štěstí. Nejrychleji odpoví ten co má odpověď v hlavě a nemusí ji dlouho hledat:p(jako já do 3 do rána).

Výhercům upřimně gratuluji. ♥ ♥ ♥
 

DeletedUser3817

Host
Mně bohužel reálnou šanci na výhru v těchto soutěžích poněkud torpéduje nutnost odpovídat každý den, neb mám pauzy v přístupu k netu.
Přesto oceňuji snahu FoE týmu a prohlašuji, že drtivá většina se povedla a jejich kvalitu a četnost nám některá jiná fóra mohou leda závidět.

...kolik hráčů se chtělo zúčastnit a kolik se zúčastnilo...je třeba brát v úvahu, kolik hráčů je registrovaných na fóru - a kolik tedy potencionálních soutěžích si soutěže všimne.

Mám takový neodbytný dojem, že na FoE fórum se může přihlásit každý a jestli se chce dotyčný účastnit komunikace a soutěží tamtéž, je jen a pouze jeho věc. Pokud to neudělá, ztrácí jakékoli právo si stěžovat.
 
Nahoru