Diskuze k soutěži: "Letní výprava"

DeletedUser13718

Host
Budu od pristiho pondeli na vode,takze to jde mimo me..trochu mrzi,ale co.... ;)
 

DeletedUser12887

Host
Zdravím, určitě se zúčastním, jak dopadnu to je už věc jiná, ale soutěž bude určitě super :)
Díky
 
Vážení hráči,

co říkáte na novou soutěž? Zúčastníte se také letní výpravy?
Zde můžete diskutovat ohledně této soutěže.

Hodně štěstí,
tým Forge of Empires
Soutěž je zajímavá, jen by bylo přehlednější příště zadávat všechny otázky tak, aby se v nich používal jen jeden zápor. Myšleno : je tam nebo není tam. Použití více záporů v otázce udělá nejasnosti v odpovědi, která se pak stane diskutabilní. Díky.
 

DeletedUser13756

Host
Paráda,už se těším,jen by mě zajímalo,kde budem odpovídat? tady v tomto vláknu?
 

DeletedUser8654

Host
Ahoj. A kdy bude ta soutěž? Odpovědi se budou vkládat přímo ve hře?
 

traktorista

Odborník
Podle mě jsou otázky formulovány poměrně nešťastně.

  1. Není tam žádná budova ze současnosti. ANO/NE --- tady mohu odpovědět ANO, není tam žádná budova ze současnosti i ANO je tam budova ze současnosti (totéž se záporem). Lepší by bylo podat otázku takto - nachází se na této mapě budova ze současnosti?
 

DeletedUser9061

Host
odkaz v návodech na seznam obrázků všech budov je nefunkční...
Tento návod byl již v minulu odstraněn. Základní budovy můžete najít zde. Ty speciální v návodech jsou.

nejako som to tu nenašiel, otázka bude napísaná na čete? či na fóru?
Paráda,už se těším,jen by mě zajímalo,kde budem odpovídat? tady v tomto vláknu?
Ahoj. A kdy bude ta soutěž? Odpovědi se budou vkládat přímo ve hře?
Včera již byl zadán první z osmi úkolu. Naleznete ho tady.

Soutěž je zajímavá, jen by bylo přehlednější příště zadávat všechny otázky tak, aby se v nich používal jen jeden zápor. Myšleno : je tam nebo není tam. Použití více záporů v otázce udělá nejasnosti v odpovědi, která se pak stane diskutabilní. Díky.
Podle mě jsou otázky formulovány poměrně nešťastně.
Nad otázkami je napsáno: "Jsou tvrzení pravdivá (ANO), či nikoliv (NE)?".
 

DeletedUser

Host
Soutěž je zajímavá, jen by bylo přehlednější příště zadávat všechny otázky tak, aby se v nich používal jen jeden zápor. Myšleno : je tam nebo není tam. Použití více záporů v otázce udělá nejasnosti v odpovědi, která se pak stane diskutabilní. Díky.
Je tam celkem jasně napsáno, že máš určit, zda je výrok pravdivý.....ne odpovídat na otázky

PS: budou se zase průběžně zveřejňovat správné odpovědi??
 

DeletedUser8654

Host
Stále jsem nějak nepochopil kam mám psát odpovědi?????? A ta mapa je funkční ve hře nebo jen zde na fóru pod nějakým skrytým odkazem?
 

DeletedUser12887

Host
Tak já třeba si říkám, že 24h hodin je dost času si najít ty budovy i ve vlastním inventáři, co je trochu nešťastné, že pokud se zúčastní hráči z dob nižších, než jsou kladené otázky, mají dost velký problém, protože vzhledem k nedokončenému výzkumu nemají moc šanci to najít, ke všemu prostě pro ně to je obecně složitější, spousta budov pro ně je tak říkajíc vzdálená budoucnost a spousta pojmů též.
 

DeletedUser9061

Host
Odpovědi se zatím schvalovat nemohou, protože by ostatní viděli všechny odpovědi (i ostatních soutěžících). Odpovědi tedy budou schváleny (zveřejněny) až po ukončení soutěže.

PS: budou se zase průběžně zveřejňovat správné odpovědi??
Řekněme, že po zveřejnění třetího kola bychom mohli zveřejnit správné odpovědi prvního kola. Poté pak každý den další úkol ;)

Stále jsem nějak nepochopil kam mám psát odpovědi??????
Jak už bylo zodpovězeno, odpovědi se vkládají do témat každého úkolu. Každý úkol má zadání a úkoly ve zvláštním příspěvku, kde se vkládají odpovědi.
 

DeletedUser6375

Host
petrpivoj - i malí hráči mají možnost si stavby najít na foe wikipedii. Sice ne každý umí anglicky, ale stačí i obyč překladač na netu. Jen to dá víc práce, ale není to nemožné :) Kdyby se otázky týkaly jen doby železné, tak by to bylo dost chudé. A kdyby byly max. středověké, tak pořád by byli znevýhodněni hráči v době železné. Pro některé to bude zkrátka těžší...
 
Nahoru