Diskuze k soutěži: "Letní výprava"

DeletedUser11519

Host
Soutěž se mi líbí:), jen člověk musí chvíli hledat a dobře čísto_O. A zveřejnění odpovědi je taky dobré:rolleyes:, aspoň se jeden dozví, jak v daném kole dopadl :cool:a může si kontrolovat i své body;)
 

DeletedUser9061

Host
To ano :) Jen ať nikdo nezapomene, že písemné odpovědi musí být napsány tak, jak jsou ve hře. (háčky, čárky jsou tolerovány - překliky a jiná pojmenování bohužel ne) ;)
 

DeletedUser9490

Host
Soutěž chválím. Dává mi pěkně zabrat.
Nemohu najít funkční stránky Encyklopedie velkolepých budov - Přehled staveb. Ukáže se mi tohle:
<!--
***********************************************
***********************************************
-->
<style>#gb_logo {
background-image: url('http://78.47.64.123/resources/img/FoE_logo.png');
background-size: 100% 100%;
margin-bottom: 35px;
}

Je někde jiný odkaz? Děkuji za pomoc.
 

DeletedUser11519

Host
Mám dotaz na lawnot66, co jsou obsažené oblasti, myslí se tím obsazené oblasti, nebo oblasti obsažené na mapě. Není to překlep ?
 

DeletedUser9061

Host
Tím jsou na mysli území, které jsme získali za předchozí 3 kola. To znamená - oblasti, na kterých je zelená fajfka. ;)
 

DeletedUser9490

Host
U druhého kola otázek jsou ve správných odpovědích, kromě písmene, také uvedeny slovní (číselné) odpovědi. Mám taky raději psát i slovní (číselnou) odpověď nebo jen písmeno? U odpovědí e) to bylo nutné ale při odpovědi a) b) c) d) jsem slovní (číselnou) odpověď vynechal.:(

Kde mám hledat přehled velkolepých budov? Děkuji za pomoc.;)
 

DeletedUser11519

Host
No úkol se trochu opozdil:eek:, ale odpovědi na 3. úkol asi vůbec nebudou:confused:, to je škoda:(. Nebo je tam dáte až zítra;)?
 

DeletedUser11317

Host
Omlouváme se! :) Ta neděle nás včera trochu zmohla, nicméně o čas vás neokrademe. Stejně jako u předchozích úkolů, i na tento budete mít čas 24 hodin. A odpovědi třetího kola jsou již vloženy.
 

DeletedUser11519

Host
Chtěla bych se zeptat:oops:, odpovědi na 4. úkol budou ještě dnes a nebo až zítra;), když jste dali odpovědi na 3. úkol až dnes a ne včera večer :) ?
 

DeletedUser12887

Host
Možná lupou se budou moct zviditelnit..ale netuším zda-li je tato funkce přístupná.
 

DeletedUser11317

Host
Co se týče názvu Hagie, v pravidlech jsme vyžadovali přesné názvy, tudíž tak, jak jsou uvedeny ve hře. Uznáváme proto pouze Hagia Sophia.

Odpovědi za 4. kolo byly zveřejněny :)
 

DeletedUser9490

Host
Nechci být otravný, ale na mé příspěvky nikdo nereagoval. Ptám se tedy po 3. Kde najdu funkční přehled velkolepých budov. Děkuji za jakoukoli reakci.:) Pokud takový přehled není, tak si ho budu muset udělat sám na papír:oops:. Moc prosím a děkuji za odpovědí i předchozích otázek.;)
 
Nahoru