Diskuze k soutěži: "Letní výprava"

DeletedUser12887

Host
Tak není to úplně snadná soutěž..pár chytaku uz mě nachytalo..ale je to fajn. Díky

Jinak ideální asi je když se ty velkolepé budovy znají rovnou..ve škole taky se nedají používat tahaky ☺
Ale to je celkem jedno..možnost si je najít nebo se zeptat některého ze spoluhráčů tu existuje.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9490

Host
Potřebuji vysvětlit termín: totožný bonus. Má se na mysli pouze druh bonusu nebo i množství, které tento bonus umožňuje? :( Děkuji za odpověď.
 

rycco27

Dopisovatel
Tak tím posledním úkolem jste tu soutěž úplně degradovali. O vítězi rozhodne tip na číslo...
 

DeletedUser11519

Host
Chci se zeptat:oops:, chápu to dobře;), že za 8. úkol nebude žádný bod a číslo, které napíši bude rozhodovat , když bude mít ještě někdo stejný počet bodů jako já:rolleyes:. To by znamenalo, že když by měl jen jeden hráč všechny odpovědi správně:), tak by byl první i když by se netrefil a měl špatné číslo:) a když by mělo několik hráčů plný počet bodů ( nebo stejný ), pak by 8. úkol rozhodl o pořadí ;)?
 

DeletedUser13029

Host
Potřebuji vysvětlit termín: totožný bonus. Má se na mysli pouze druh bonusu nebo i množství, které tento bonus umožňuje? :( Děkuji za odpověď.

také by mne to zajímalo. Ta otázka nebyla takto formulována jednoznačně a připouští obě odpovědi. Pro jistotu jsem odpověděl šalamounsky :)
 

DeletedUser11317

Host
Bohužel při těchto typech soutěží nelze o vítězech rozhodovat jinak. Takže ano, pokud bude mít na prvním místě více hráčů stejný počet bodů, rozhodne přesnější tip bonusové otázky. Pakliže však se povede, že první tři místa obsadí hráči s nejvyšším, přesto různým, počtem bodů, bonusová otázka nebude mít žádný vliv.
Zatím nejsme schopni při těchto soutěžích vymyslet, jak jinak a lépe rozhodovat o vítězích.
 

DeletedUser10154

Host
Je to lepsi nez dvacet vitezu.Dalsi moznost by byla pokládat daleko tezsi otázky aby se to prosilo uz cestou.
No kdyby bylo rovnou oznámeno že bude rozhodovat nějaké tipování tak se neúčastním.člověk se snaží a po 7 dnech o všem rozhodne střelba od boku???? tak to ne.pro mě tohle byla poslední soutěž.
 

DeletedUser12887

Host
Ono tohle tak bylo vždy..mám dojem..ze to bylo oznámeno předem, ale jistě to nevím..ale tak když se tipuje treba na zápasy..taky se až na výjimky nedávají výsledky předem..tohle trochu s nadsázkou..Jinak jasný každému to nesedne..já třeba vyklidil pole uz o něco dříve..ale soutěž se mi líbila ☺
Třeba taky nerozhodlo až poslední kolo..
Poslední otázku bych bral jako takový penaltovy rozstrel
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
K otázkám mapy cechovních válek. Předpokládal jsem logicky, že rozhodující jsou názvy daných provincií a nikoliv věky jednotlivých provincií. Výsledky u této otázky mne drobátko zklamaly. Ale jinak soutěž byla fajn. Určitě se k nějaké další připojím.
 

DeletedUser11519

Host
Chci se zeptat:oops:, v sedmém úkolu v otázce 3 musí být Cor Belli, Vrcholný středověk, nebo bude stačit jen Vrcholný středověk, když na stejný faktor stačí Budoucnost a Všechny éry o_O?
 
Nahoru