Diskuze k soutěži: ME ve fotbale

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Vážení hráči,
fotbalová horečka brzy pohltí každého fanouška. Jak jste na tom vy? Těšíte se? Zúčastníte se naší soutěže? Podělte se o vaše dojmy :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12887

Host
každý má šanci
to co se psalo výše
ani číst nebudu, nevěřím, že by to bylo něco pěkného
hraju stejně jako kdoliv jiný

Práskání a podrazy na by se dalo vytvořit nové téma

Vážení hráči,
fotbalová horečka brzy pohltí každého fanouška. Jak jste na tom vy? Těšíte se? Zůčastníte se naší soutěže? Podělte se o vaše dojmy :)
mám tam drobnost "zúčastnit se" je bez kroužku nad "u", aby se pak na tom někdo nevozil

jinak tohle byl překald z němčiny to každý ovládá levou zadní
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Danielis001

Psavec
Já jsem taky nevěděl, že nějaká je, ale někdo psal do komentáří k soutěži, já šel na odkaz a všiml jsem si, že je soutěž :D
 

Svatej

Legenda
Lawnot66: Nebudeš mi to možná věřit, ale já jsem si celou dobu až do dneška myslel že tohle je diskuze k probíhajícímu ME ve Fotbale... :rolleyes: Proto ten první příspěvek tady.
Že je to k soutěži tady na fóru jsem si všimnul až po tvém příspěvku... holt jsem zase "myslel" ...:oops:
 

Danielis001

Psavec
To bylo ještě když tady bylo to veliký řešení BANování, kauza podpůrných účtů atd. - já jsem to nestíhal číst a ani mě to nebavilo, číst miliony slov v ještě tak dlouhých příspěvcích... tak jsem na fórum přestal kvůli tomu chodit, protože jsem čekal, až dají oznámení v cechu ( byli jsme taky postiženi :() A ejhle, soutěž tu v tom zmatku byla zadána ( neberte prosím jako urážku vůči komukoli ) :) Takže - bohužel
 

DeletedUser9928

Host
Fotbalová soutěž je sice pěkná, ale zdá se mi, že nastavení je nějaké divné. Sledoval jsem četnost výher a zdá se mi, že se u vyšších výher příliš často objevují stále stejní hráči. Je to divné. Nebo jsou prostě jen opravdu nejlepší? Umí to, co ostatní ne. Nebo je to ještě nějak jinak?
 

Kayro

Znalec
Hmmmmm....., tady se líhne další konspirační teorie...;)
Nemusi to byt zas tak konspiracni teorie,v jedne nejmenovane hre kterou hraji například ziskava zlaty jackpot velice často jeden "hrac".Tak často ze je to při poctu 10k+ hracu na serveru nemozne.Myslim ze provozovatel hry proste chce podporit prodej zlatych cihel za realne peníze tim ze da hracum moznost vyhrat jackpot ale zaroven se mu ten jackpot nechce pokazde vyplácet tak ho tu a tam necha vyhrat fiktivního hrace.Tak ze vlk se nažere a koza zustane cela.Tady ve FoE to uplne pouzit nejde,lehce by se poznalo ze ten fiktivni hrac vůbec není v sousedech ale jde o to jestli ti vyherci jsou opravdu vyherci.
 

DeletedUser9061

Host
Spousta soutěží je bodově hodnocena (bodování je upřesněno v zadání, či u úkolu). V těchto soutěžích je pak snadno dopočítatelné, kdo vyhraje pro každého. ;) Pak je tu druhý typ soutěží, kde hodnotíme my (jako FoE tým) - kde každý člen má stanoveno, jak má body rozdělit (např. zda má udělit 5 lidem po 3 bodech, a nebo každého třeba ohodnotit ve stupnici 1-5 ...). :)
 

DeletedUser11317

Host
Motivace pro ostatní: Většinou se těchto typů soutěží účastní málo hráčů a pokud, tak vesměs ti stejní bojovníci, kteří milují soutěžení a hraní :)
A to asi není důvod pro konspirační teorii, takhle to tady na fóru zkrátka funguje. Tak snad příště uvidíme i Vás :)
 
Nahoru