Diskuze k soutěži "MS v hokeji 2015"

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9061
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7190

Host
I. kola se zúčastnilo 156 hráčů, z čehož 2 tipli správně utkání USA - Finsko. ČR - Švédsko bohužel netipl správně nikdo. Na další zápas se můžeme dívat zítra ;)

Takovou přestřelku mezi ČR a Švédskem nečekali asi ani největší odborníci. USA - Finsko taky docela překvapivý výsledek. Jestli to takhle bude pokračovat dál, tak každý správný tip bude mít cenu zlata, teda diamantů.;)
 

DeletedUser9061

Host
Očekával jsem více správných tipů, ale jsme teprve na začátku. Nyní je zahájeno III. kolo. Vyhodnocení předchozích proběhne později, jelikož ještě nejsou známy odpovědi na speciální otázky. :)
 

DeletedUser12765

Host
bude to vyhodnocení, ještě letos? :), už je to celkem dlouhá doba a krom toho ani pořádně nechápu co vám na tom zase tak dlouho trvá, když já to mám, krom speciálních otázek pro všechny spočetlé již od konce finále...
 

trojan1673

Veterán
To bude tím, že moderátoři toho mají víc na práci než jen jednu soutěž.
Výsledky budou, nikdo o nic nepřijde :)
 

DeletedUser9061

Host
krom speciálních otázek pro všechny spočetlé již od konce finále...

Právě tyto speciální otázky jsou nejnáročnější. Soutěže se zúčastnilo mnoho hráčů. Všem se moc omlouvám, vyhodnocení se chvíli zdrží, proto prosím o trpělivost. Výherci své odměny obdrží již brzy! :)
 

DeletedUser7190

Host
brzy může znamenat za týden, za měsíc, na Vánoce nebo nikdy;)
 

DeletedUser9061

Host
To je sice pravda, ale toto brzy, není to brzy, co známe. Ale to, co ještě neznáme :D
 

DeletedUser9061

Host
Dobrý večer,

tak jsme se dočkali. Vyhodnocení je tu. Nyní bych se Vás chtěl zeptat, jaký pocit ze soutěže máte? Líbila se Vám od těch předchozích? Co by jste případně na tomto tipu soutěží změnily? Jakou soutěž by jste chtěli jako další? Nějaké další odpovědi, na moje nepoložené otázky? :) Díky moc :)
 

DeletedUser7190

Host
No sláva, to to trvalo. Ale trochu mi tam chybí, kdo získal kolik bodů, a to nejen u výherců, ale i všech ostatních účastníků. Když už ti to trvalo tak dlouho, tak by jsi nám to sem mohl dodat.
Návrh pro příští tipovací soutěž: udělování bodů za správný tip (výhra/remíza/prohra) + bonusový bod za správný výsledek.
 

DeletedUser12759

Host
Zdravím,
s návrhem Emilia souhlasím.
V soutěži bych urychlil vyhlášení i když vím, že se do toho nechce popř. není moc volného času v RL. Sám jsem pořádal soutěže v jiné hře, sice jednoduché, ale když mám odpovědnost i za rychlost tak pro to udělám vše co bude v mých silách. :)
Určitě byla ale velmi vydařená.
Další soutěž bych navrhnul báseň na široké téma - FoE (o hře, nicku, cechu, jednotce, příběh města, ...) - Názory všech?
 

DeletedUser9061

Host
Chápu, zaznamenávání bylo velmi složité, avšak jsem se tomu mohl věnovat už dříve :)
Nápad na soutěž se mi líbí, třeba v budoucnu bude něco takovéhoto zrealizováno.
Další soutěž, soutěže již bude mít na starosti jiný moderátor, tak třeba budete spokojenější ;)
 

DeletedUser12759

Host
A kdy odhadem bude další soutěž? Popřípadě ke komu směřovat otázku?
 

DeletedUser9061

Host
Nakonec ještě jednu soutěž udělám :) A očekávejte ji koncem června/začátkem července.
Tuto diskuzi již uzavírám, soutěž proběhla, výherci byli odměněni ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru